HA a poprvé se nedostavilo krvácení

Anonymní
23.8.20 17:54

HA a poprvé se nedostavilo krvácení

Ahoj všem. Předem říkám, že vím, že tady nemáte vestici koule a že do mě nevidíte. Ale spíše od Vás chci slyšet něco, co mi dodá náladu a nebudu se tak bát. Již 3 roky beru HA. Z toho 2 roky Ayreen. Vždy se mi dostavilo krvácení na hodinu a den přesně. Vždycky v po dělím poslední prášek (večer) a ve čtvrtek v 6 hodin krvácení. HA beru téměř na minuty přesně. Někdy se stane, že si vezmu tak o 30-1 hodinu déle, ale víc to nikdy nebylo. Mám nastaveny budík a fakt tohle jsou jediný prášky, který beru takto poctivě, protože prostě víme ????o to ale teď nejde. Jde o to, že krvácení se nedostavilo. Samozřejmě mám přítele, aktivně spolu spíme. Ještě dodám, že z jeho vlastní vůle se do mě „nedělá“. Teď si řekněte, co vysiluju, ze jsem magor. Ale prostě tohle se mi stalo za ty roky úplně po prvé a já teď nevím. Zítra ráno si chci udělat test. Ale jde mi o to a těším, proč to mohlo vynechat. Od března aktivně cvičím - aktivně znamená, že cvičím každý den. Ne, nedělám si pauzu. Cvičím cca 1-1, 5 hodiny denně (silové tréninky, tabatu, HIIT, cardio, apod.). Když jsem ne cvičila, tak to bylo hlavně proto, že jsme šli na delší procházku (pres 10km, kolikrát i 17, ale to je taky jedno). Začala jsem se jinak stravovat - jim 3× denně a ne tolik velké porce… Moje otázka je, zda je možný, že to tělo na to může reagovat i tímhle způsobem? V posledních měsících jsem měla i hodně stresu a tak. Jak říkám, nemáte vestici koule, ale já chci jen slyšet, že se Vám stalo něco podobného. Vím, proč prášky beru, jak se mají brát. Fakt s čistým svědomím mužů říct, že ve brání jsem neudělala žádnou chybu, samozřejmě, může se prášek špatně vstřebat a tak… Ne, není mi 16, vím, jak vznikají děti, ale prostě spíme spolu, pravděpodobnost malá je, ale je tam. Proto chci vědět, zda mela některá z vás něco podobného nebo slyšet, že třeba fakt za to může tahle razantní změna..? Jinak testy jsem si dělala, první v sobotu 14.8. (3 dny od nedostavení krvácení) a negativní. Druhý jsem si dělala teď v pátek - negativní. Mám nafouklý podbřišek, tohle jsem nějak extrémně nikdy nemívala. Jinak jsem už týden bez pravidelného cvičení a snažím se nějak dát dohromady, nervy mám ale neskutečné. Četla jsem, že krvácení prostě může vynechat, ale tohle je pro mě naprosto něco nového… Předem díky moc za vaši zpětnou vazbu a tak.. Hezky den všem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1414
23.8.20 18:03

Neni se ceho bat, ne? Test negativni, antikoncepci berete pravidelne. Prepokladam, ze nejake prujmy/zvraceni/antibiotika nebyli. Prectete si pribalovy letak vasi antikoncepce, co tam pisi. Me se to u me soucasne antikoncepce stava. Asi nedoroste dost ta sliznice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
23.8.20 22:05

Ahoj, já teď dohledávala něco podobného, měla jsem hodně stresu a zajímalo mě, jaký má vliv na pseudo ms. Vsude se píše že je vynechání normální a nic se neděje. Kamarádce teď taky poprvé vynechala, bere myslím že 2 roky a těhotná fakt není :D byla by bych klidná, přerušování + antiko je efektivní při typickém užití určitě víc jak 97%. Také jsem našla toto- odpovídá přímo gynekolog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
23.8.20 22:14

Mimochodem, což nechci strašit, spousta žen měla pravidelné krvácení na antikoncepci a přesto byly těhotné. Chápu že se stresuješ, já bych byla taky úplně hotová. Nemyslím si že bys mohla být těhotná, ale pro tvůj klid bych test zopakovala, ať se zbytečně nestresuješ :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 08:15

@Eliscka ahoj, dekuji za tu práci s do hledáním a za tvůj komentář. :hug: pro klid duse zkusím zopakovat test o víkendu, to už by snad bylo 100%. Možná jsrm až moc velký plasan a možná si až moc všímám každé změny, ale fakt si nejsem vědoma toho, ze bych něco, co se týče HA zanedbala. Žádné střevní potíže a ještě pred spaním kontrolují, zda jsem si prášek fakt vzala + mám budík přímo na čas. Jsem asi magor, ale když už to beru, tak fakt 100%.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama