HA a vaše zkušenosti užívání

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.11.21 21:37

HA a vaše zkušenosti užívání

Ahoj začala jsem užívat ha a chtěla bych slyšet vaše zkušenosti s ní. Jaký máte na na její účinnost názor? Je podle vás spolehlivá? Co případně může způsobit její selhání? Jaký máte názor na ženy které otěhotněli při užívání? A další vaše zkušenosti. Děkuji moc za reakce ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28114
20.11.21 21:41
@Anonymní píše:
Ahoj začala jsem užívat ha a chtěla bych slyšet vaše zkušenosti s ní. Jaký máte na na její účinnost názor? Je podle vás spolehlivá? Co případně může způsobit její selhání? Jaký máte názor na ženy které otěhotněli při užívání? A další vaše zkušenosti. Děkuji moc za reakce ;)

proč jsi anonym a co je to „začala jsem užívat ha“ - HA je spousta druhů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
20.11.21 21:51
@Anonymní píše:
Ahoj začala jsem užívat ha a chtěla bych slyšet vaše zkušenosti s ní. Jaký máte na na její účinnost názor? Je podle vás spolehlivá? Co případně může způsobit její selhání? Jaký máte názor na ženy které otěhotněli při užívání? A další vaše zkušenosti. Děkuji moc za reakce ;)

Tak při správném užívání je téměř stopro účinnost.
Ale tady na emimi vlastně všechny otěhotněly pře HA.
Tak si vyber :mrgreen:

A Tvá otázka co může způsobit její selhání je opravdu úsměvná.
A jaký máme názor na ženy co otěhotněly při užívání je ještě úsměvnější.

Jestli chceš na frajera navlíknout těhotenství přes HA, tak tady podporu fakt nehledej. :pocitac:

Příspěvek upraven 20.11.21 v 21:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.21 21:52

@stinga ha jako hormonální antikoncepce

• Citovat
  • Nahlásit
181
20.11.21 21:53
@Anonymní píše:
@stinga ha jako hormonální antikoncepce

Může být náplast, pilulky, implantát. tělísko… kapíto kámo???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.21 21:54

@NikolBrab nee to opravdu nechci. Vím ze ha ovlivňuje zvracení, průjem, antibiotika. Ale jestli nevíte třeba o něčem co v přívalovém letáku není

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.21 21:55

@NikolBrab joo dobře :D tak zrovna myslím pilulky no :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
181
20.11.21 21:56
@Anonymní píše:
@NikolBrab nee to opravdu nechci. Vím ze ha ovlivňuje zvracení, průjem, antibiotika. Ale jestli nevíte třeba o něčem co v přívalovém letáku není

Nehrabej se v tom. O co víc si přečteš o to víc tím budeš trpět pochybnostma.
Jediné co dělej je, že to správně užívej.
Ochrana je opravdu vysoká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11374
20.11.21 21:58

Jaký mám názor. Sama jsem ji, v různé formě, užívala několik let. Hned po posledním porodu jsem přistoupila ke sterilizaci. Po HA jsem na těle cítila změny, neustále mi otekaly nohy, libido na nule. Spolehlivost má, tuším, 99,9%. Ty, které přes ní otěhotní, jsou buď hloupé a berou ji špatně a nebo to je záměr :lol:. Znám jen jednu opravdu důvěřivou osobu, která přes ní otěhotněla. A to je proto, že díky migrénám zvracela a měla nechráněný sex několikrát po sobě. Ona to ale přizná, věřila, že jí to chrání dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.21 22:09

@NikolBrab někdo mi říkal že to může ovlivnit i bolet břicha. Nevím co je na tom pravdy nebo dokonce dlouhodobá bolet břicha. :) proto se ptám jestli někdo nemáme zkušenosti

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.21 22:11

@NikolBrab ano brát ji poctivě musíš ale taky si musím dávat pozor na to co jí ovlivňuje že ano

• Citovat
  • Nahlásit
181
20.11.21 22:15
@Anonymní píše:
@NikolBrab ano brát ji poctivě musíš ale taky si musím dávat pozor na to co jí ovlivňuje že ano

Už jsem Ti psala, že se v tom totálně nesmyslně hrabeš.
Nemám k tomu co víc dodat. Nevymýšlej Běž spát. Vše bude ok.
Pondělí ráno vezmeš pilulku, v úterý ráno vezmeš pilulku, ve středu ráno vezmeš pilulku a tak dále a tak dále… Stačí??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20904
20.11.21 22:48
@Anonymní píše:
@NikolBrab ano brát ji poctivě musíš ale taky si musím dávat pozor na to co jí ovlivňuje že ano

Nevymýšlej kraviny. Přečti si dobře příbalový leták. A to, kdy nemusí fungovat ATB, průjem atd. Nastuduj, jak funguje. A poctivě ber, co jiného bys chtěla dělat. Stoprocentní ochrana je nesexovat.

Jinak vedlejších účinků je tisíc a jeden. Každá to má jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.21 23:07

@P4ja a co tu asi píši? Píšu ze musím brát poctivě a dávat si pozor na to co jí ovlivňuje..

• Citovat
  • Nahlásit
20904
20.11.21 23:09
@Anonymní píše:
@P4ja a co tu asi píši? Píšu ze musím brát poctivě a dávat si pozor na to co jí ovlivňuje..

Pak nechápu dotaz, když vše víš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat