HA Ayreen - zkušenosti

Anonymní
24.4.20 22:03

Ha Ayreen - zkušenosti

Ahoj všichni, je tu někdo kdo užívá ayreen či jinou HA a po nějaké době se mu vytrácí či úplně vytratilo krvácení či špinění v 7denni pauze? Dosti mě to překvapilo :oops: já jsem vždycky mívala opačný problém. Mela jsem jen velice slabé zašpinění a to 1-2 dny, test jsem dělala 2× negativní úplně bílo, ale hlodá to ve mně. Pozítří mam začínat nové platicko, myslíte že je pravděpodobné že bych mohla být těhotná, nebo by to test spíš už ukázal? Moc děkuji za vaše názory info ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34
5.5.20 10:39

Ahoj, já ji teď taky beru půl roku a postupně se mi menstruace vytrácí, minule uz velice slabě. Ja jsem chtěla HA, která by byla úplně bez menses, jsem teď po dítěti a s gestagenní HA jsem ji neměla a vyhovovalo mi to, na to mi Dr. rekla, že v reprodukčním věku musím mít menses a tato HA způsobuje slabé krvácení. Tak si myslím, že se nemusíte bát, ale pro jistotu bych si test za týden zopakovala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.5.20 20:21

@Janica84 Ahoj moc děkuji za reakci, testy jsem dělala z odstupem a nic. Pro někoho to může být normální ale pokud je člověk zvyklý mít menzes silnější a pak skoro vůbec tak mě to až vylekalo :think: a jestli bude jinak vše v pořádku tak u ní zatím zůstanu protože na toto jisté pohodlí u ha si člověk zvykne… I když jsem si už říkala že do sebe nebudu cpat hormony.Kdyz to vezmu z odstupem casu tak tato mi zatim vyhovuje uplne nejvic i kdyz me obcas boli hlava. Treba s uplne prvni ha se to neda srovnat, asi jsem ji mela spatnou ale brala sem to tak ze tam jsou ty vedlejsi ucinky. A u Ayreen sem mela první plato chut hodit do kose a nikdy vic. A pak si to,,sedlo". ;) :)Tak uvidim ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
5.5.20 22:03

Jj,1.mesic mi bylo taky špatně, ale vydržela jsem, jinak bolesti hlavy jsem dřív neměla a teď mám, ale stačí Ibalgin, tak to neřeším, koho by nebolela hlava po roce nevyspani s mimcem :roll: taky jsem nechtěla už brát prášky, ale ostatní možnosti jsou horší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat