HA EVRA - problémy po prodloužení, máte někdo zkušenost

26
28.10.19 13:34

HA EVRA - problémy po prodloužení, máte někdo zkušenost

Ahoj holky, už nějaký ten rok užívám HA náplasti Evra. Tohle se mi ještě nikdy nestalo. Byli jsme teď na víkend v Polsku, a já měla zrovna menstruovat. Takže jsem místo pauzy nalepila novou další náplast. Toto jsem udělala v úterý. Dnes najednou křeče v podbřišku, jako při menstruaci.. A na pyžamu 2 světlejší kapky krve.. Břicho mě bolí celé den a teď už i krvácení. Máte s tím někdo zkušenost? Mám samozřejmě ještě další 2 náplasti, to znamená, že bych neměla krvácet ještě nejméně 14 dní. Co s tím? Předpokládám, že teď přece nemůžu po 4 náplastech odlepit a udělat pauzu? Díky za rady..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

502
28.10.19 13:36
@Baffyna píše:
Ahoj holky, už nějaký ten rok užívám HA náplasti Evra. Tohle se mi ještě nikdy nestalo. Byli jsme teď na víkend v Polsku, a já měla zrovna menstruovat. Takže jsem místo pauzy nalepila novou další náplast. Toto jsem udělala v úterý. Dnes najednou křeče v podbřišku, jako při menstruaci.. A na pyžamu 2 světlejší kapky krve.. Břicho mě bolí celé den a teď už i krvácení. Máte s tím někdo zkušenost? Mám samozřejmě ještě další 2 náplasti, to znamená, že bych neměla krvácet ještě nejméně 14 dní. Co s tím? Předpokládám, že teď přece nemůžu po 4 náplastech odlepit a udělat pauzu? Díky za rady..

A nestačí to napsat jednou??? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 14:10

@Baffyna prodlužovat se muze, ale není to zdravé. Hormony tvou menstruaci neudrzely, asi nasazování nesnášíš dobre.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama