HA - mám vysadit nebo se to zlepší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 22:43
HA - mám vysadit nebo se to zlepší?

Ahojky,
před měsícem jsem začala brát moji první antikoncepci, od té doby celý měsíc špiním, mám občas ostrou bolest v podbřišku, zhoršila se mi pleť, občas mi je hrozně špatně od žaludku, pocit na zvracení atd. celkem se mi snížilo libido, mám návaly horka, noční pocení, ale co je nejhorší panické návaly smutku, najednou prostě nemám vůbec chuť do života, nic mě nabaví, po večerech jsem jsem v posteli a brečím, nikdy jsem taková nebyla, nikdy jsem neměla deprese ani takovéhle podobné stavy, vždycky jsem byla veselá a najednou jsem člověk s mráčkem nad hlavou, myslíte že to je tou antikoncepcí, a myslíte že to časem přejde, všude píšou že to po 3 měsících přejde že si jen tělo zvyká, ale já se cítím hrozně…nebo si mám zajít aby mi dr. napsala jinou, a myslíte že tyto stavy zmizí pokud nasadím odlišnou antikoncepci? Děkuji všem za odpovědi.

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 22:45

Omlouvám se, že jsem sem stejnou diskuzi vložila 2×, poprvé se mi zasekl net a napsalo mi to že mám změtit název :nevim:

Anetaa120
Povídálka 43 příspěvků 07.07.19 22:54

Určitě bych zašla za gynekologem a řekla mu to.. Většinou je to tak, že pokud ti nesedí jedna, nesedí ti žádná, ale nejsem odborník. Normální to rozhodně není, zkusila bych jinou antikoncepční metodu.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1518 příspěvků 07.07.19 23:14

Vykasli se na ty ha.je to svinstvo. Dr z toho maji akorat tak prachy, to vis ze ti rekne ze to neni z toho a nebo ti bude nabizet

Renca8
Ukecaná baba ;) 1518 příspěvků 07.07.19 23:14

Nabizet neco jinyho

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1245 příspěvků 07.07.19 23:32

Hele radit nebudu, ale jak zaznělo, takhle dobře snášená HA nevypadá :nevim: Já od prvního dne, co ji beru - momentálně už řadu let - nezaznamenala jedinou změnu… psychika, tělo, libido, prostě nic. Zkrácená menstruace, jinak prostě nevím, že něco zobu :nevim:
Takže tohle, co popisuješ, bych osobně považovala za sakra důvod to řešit s gynekologem, přinejmenším 8o

Russet
Neúnavná pisatelka 17258 příspěvků 07.07.19 23:33
@Anonymní píše:
Ahojky,
před měsícem jsem začala brát moji první antikoncepci, od té doby celý měsíc špiním, mám občas ostrou bolest v podbřišku, zhoršila se mi pleť, občas mi je hrozně špatně od žaludku, pocit na zvracení atd. celkem se mi snížilo libido, mám návaly horka, noční pocení, ale co je nejhorší panické návaly smutku, najednou prostě nemám vůbec chuť do života, nic mě nabaví, po večerech jsem jsem v posteli a brečím, nikdy jsem taková nebyla, nikdy jsem neměla deprese ani takovéhle podobné stavy, vždycky jsem byla veselá a najednou jsem člověk s mráčkem nad hlavou, myslíte že to je tou antikoncepcí, a myslíte že to časem přejde, všude píšou že to po 3 měsících přejde že si jen tělo zvyká, ale já se cítím hrozně…nebo si mám zajít aby mi dr. napsala jinou, a myslíte že tyto stavy zmizí pokud nasadím odlišnou antikoncepci? Děkuji všem za odpovědi.

Zkus vyměnit. Když to bude to samé, nejspíš patříš ke skupině žen, které HA nevyhovuje. Nic hrozného.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 10:43

Děkuji všem za odpovědi :hug:

Nikky121
Kecalka 258 příspěvků 08.07.19 10:56

Dojdi si za doktorkou ať ti zkusí napsat jinou, já sem taky první HA nesnesla a druhá už byla lepší. Bohužel jaký je to oblbovák sem zjistila až o další 4 roky později, když sem ji úplně vysadila a hned mi bylo líp, jak nálada tak stavy úzkosti i libido. Teď po porodu budu hodně přemýšlet jestli jí zkusím znovu.

Váš příspěvek
Reklama