Reklama

HA na akné a hlavně nepřibrat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kim19961
Nováček 7 příspěvků 29.01.18 18:20
HA na akné a hlavne nepribrat !

Ahoj holky, chci se zeptat, jaka antikoncepce zarucene zabere na akné a zaroven po který nepriberu treba deset kilo, diky za vsechny prispevky :andel:

Reklama

Reakce:

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 29.01.18 18:23

1. HA bys měla brát jen pokud potřebuješ antikoncepci
2. Nikdo ti nikdy nezaručí, že nepřibereš, každopádně HA není na tloustnutí, tak to tak ber.

Já používala Minervu, na akné se doporučuje, ale už s hormony nechci mít nic společného.

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 29.01.18 18:32

Já jsem měla Jeanine, pleť se mi zlepšila o milion procent a nepřibrala jsem, když jsem ji začala brát a ani když jsem ji po 8 letech vysadila :palec:

P4ja
Kelišová 5766 příspěvků 29.01.18 18:40

@Kim19961
Souhlasim s @tyniste. Na pleť si spíš najdi dobrou kosmetiku. Než do sebe zbytečně cpát hormony.

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2016 příspěvků 4 inzeráty 29.01.18 18:47

Já měla taky jeanine. Přibrala jsem tak 10-15 kg nejde to dolu. Pleť jsem měla ucházející, ted rok po vysazení jsem jak v pubertě. No nepomohla jsem si s tou antinou, stejně člověk jednou musí vysadit. Kdybych to věděla, ani bych s tím nezačínala.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 29.01.18 19:07

Ono je akne a akne :nevim: nekdo ma tri cerne tecky a jeden pupinek za mesic, nekdo ma oblicej jeden obrovsky hnisajici bolak. Pokud jsi prvni pripad, tak vyzkousej kosmetiku z lekarny, pripadne vypozoruj ktere potraviny to zhorsuji. Pokud jsi druhy pripad, zajdi si na dobre kozni a tam to res. Ja brala na akne Roaccutane, k tomu HA proti otehotneni. Po vysazeni se mi ale vsechno 2× hur vratilo a zase Roaccutane. Ted jsem bez HA po lecbe Roaccutanem a plet se drzi krasna, zmizely mi bez HA migreny a citim se o 100% lip :palec: jeste to zvaz, samotna HA malokomu na plet pomuze, u tezsich pripadu akne to nema smysl vubec. Zbytecne do sebe budes cpat hormony :nevim:

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 29.01.18 19:19

Brávala jsem na to jeanine, plet byla pěkná, ale po vysazení dlouhé měsíce katastrofa. Osypal se mi úděsně i krk… Spíš bych hlídala stravu, má na to velký vliv

SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 29.01.18 19:51

Je antikoncepce, která nemá zadržovat vodu v těle (sidreta třeba), může být i nějaká, která má pomáhat na pleť, ale každé tělo reaguje na antikoncepci jinak, jsou to přece jen hormony a záleží na těle, jak se s tím vyrovná. Takže ikdyž antina nemá zadržovat vodu a má být na pleť úplně skvělá, pořád je to individuální. Pokud si chceš udržet postavu, tak cvič, pij hodně vody a jez zdravě. To samé platí pro pleť. Nemůžeš se přece spoléhat na antikoncepci :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >