HA na akné a hlavně nepřibrat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kim19961
Nováček 7 příspěvků 29.01.18 18:20
HA na akné a hlavne nepribrat !

Ahoj holky, chci se zeptat, jaka antikoncepce zarucene zabere na akné a zaroven po který nepriberu treba deset kilo, diky za vsechny prispevky :andel:

Reklama

Reakce:

tyniste
Kecalka 325 příspěvků 29.01.18 18:23

1. HA bys měla brát jen pokud potřebuješ antikoncepci
2. Nikdo ti nikdy nezaručí, že nepřibereš, každopádně HA není na tloustnutí, tak to tak ber.

Já používala Minervu, na akné se doporučuje, ale už s hormony nechci mít nic společného.

Manhattan
Závislačka 3653 příspěvků 29.01.18 18:32

Já jsem měla Jeanine, pleť se mi zlepšila o milion procent a nepřibrala jsem, když jsem ji začala brát a ani když jsem ji po 8 letech vysadila :palec:

P4ja
Závislačka 4927 příspěvků 29.01.18 18:40

@Kim19961
Souhlasim s @tyniste. Na pleť si spíš najdi dobrou kosmetiku. Než do sebe zbytečně cpát hormony.

Quinn7
Ukecaná baba ;) 1953 příspěvků 8 inzerátů 29.01.18 18:47

Já měla taky jeanine. Přibrala jsem tak 10-15 kg nejde to dolu. Pleť jsem měla ucházející, ted rok po vysazení jsem jak v pubertě. No nepomohla jsem si s tou antinou, stejně člověk jednou musí vysadit. Kdybych to věděla, ani bych s tím nezačínala.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 29.01.18 19:07

Ono je akne a akne :nevim: nekdo ma tri cerne tecky a jeden pupinek za mesic, nekdo ma oblicej jeden obrovsky hnisajici bolak. Pokud jsi prvni pripad, tak vyzkousej kosmetiku z lekarny, pripadne vypozoruj ktere potraviny to zhorsuji. Pokud jsi druhy pripad, zajdi si na dobre kozni a tam to res. Ja brala na akne Roaccutane, k tomu HA proti otehotneni. Po vysazeni se mi ale vsechno 2× hur vratilo a zase Roaccutane. Ted jsem bez HA po lecbe Roaccutanem a plet se drzi krasna, zmizely mi bez HA migreny a citim se o 100% lip :palec: jeste to zvaz, samotna HA malokomu na plet pomuze, u tezsich pripadu akne to nema smysl vubec. Zbytecne do sebe budes cpat hormony :nevim:

bubulina
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 29.01.18 19:19

Brávala jsem na to jeanine, plet byla pěkná, ale po vysazení dlouhé měsíce katastrofa. Osypal se mi úděsně i krk… Spíš bych hlídala stravu, má na to velký vliv

SannaZ
Kecalka 181 příspěvků 29.01.18 19:51

Je antikoncepce, která nemá zadržovat vodu v těle (sidreta třeba), může být i nějaká, která má pomáhat na pleť, ale každé tělo reaguje na antikoncepci jinak, jsou to přece jen hormony a záleží na těle, jak se s tím vyrovná. Takže ikdyž antina nemá zadržovat vodu a má být na pleť úplně skvělá, pořád je to individuální. Pokud si chceš udržet postavu, tak cvič, pij hodně vody a jez zdravě. To samé platí pro pleť. Nemůžeš se přece spoléhat na antikoncepci :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama