HA nechci, jak jinak se chránit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Majkla
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 14.02.18 10:06
HA nechci, jak jinak se chránit?

Zdravím všechny e-maminky :kytka: Poradíte mi prosím vhodnou antikoncepci při kojení? Pilulky nechci a kondom nevyhovuje… Děkuji předem za jakoukoliv radu!

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
BaMaK
Závislačka 2825 příspěvků 37 inzerátů 14.02.18 10:13

@Majkla pesar

Lucius08
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 14.02.18 10:13

Neporadím. Jen chci říct, že antikoncepční gely nefungují :D důkazem je můj dvouletý syn :D

warita
Echt Kelišová 8431 příspěvků 14.02.18 10:15

Zahackuju se. Zajima me, zda je vubec neco mozne. Neberu HA, mela jsem pred lety z toho srazeninu v noze. Kondom je hruza, dre to, do pul minuty jsem pri pouzivani kondomu uplne sucha, vubec nevyhovuje, manzel to taky nemusi.

Telisko a podobne predmety v tele mit nechci.

Takze zatim stara dobra prerusovana souloz, coz nam funguje x let k uplne spokojenosti. Fakt ale je, ze jsem uz starsi rocnik a ta plodnost u mne taky neni nijak omracujici… ale asi to uz doklepu s tou prerusovanou, na stara kolena nebudu vymyslet zadne krkolomne reseni.

Majkla
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 14.02.18 10:15

@BaMaK Mate ho vyzkoušený dlouhodobě a lze se na něj opravdu spolehnout? Je aplikace složitá? Děkuju ;)

Uživatel je onlinerůžový achát
Závislačka 4967 příspěvků 14.02.18 10:17

A co takhle že by šel vaš partner?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 10:19

Já jsem pár let jela na plodné a neplodné dny v kombinace s přerušovanou souloží (v dny plodné nebo nejspíš plodné). Chce to ale mít pravidelný cyklus a znát své tělo. Týden po menstruaci a týden před jsme jeli na ostro a mezitím přerušovaně.

Uživatel je onlinerůžový achát
Závislačka 4967 příspěvků 14.02.18 10:21
@Anonymní píše:
Já jsem pár let jela na plodné a neplodné dny v kombinace s přerušovanou souloží (v dny plodné nebo nejspíš plodné). Chce to ale mít pravidelný cyklus a znát své tělo. Týden po menstruaci a týden před jsme jeli na ostro a mezitím přerušovaně.

Tak to ja druhe dítě splodila asi zhruba den před menstruací a měla jsem ji pravidelnou jak zapad a vychod slunce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 10:22

Zkouseli jste kondom bez latexu? Je to fakt rozdil. Taky nam normalni kondomy vadi ale ty bez latexu ani necitime.

jankajj
Závislačka 2802 příspěvků 14.02.18 10:22

Metoda přirozeného plánování rodičovství
https://cs.wikipedia.org/…Dovstv%C3%AD
Při správném provádění spolehlivá dostatečně, nezdravější, ale chce se tomu trochu věnovat, neflákat to. A předpokládá to část měsíce sexuální abstinenci.

anonymni_prezdivka
Kecalka 367 příspěvků 14.02.18 10:23

@Majkla My jsme s manželem praktikovali asi rok, možná déle, přerušovanou soulož a fungovalo to :nevim: HA jsem taky nechtěla za žádnou cenu a kondom nevyhovuje… pro větší bezpečí můžete vynechat plodné dny, ale my jsme to neřešili. a kdyby náhodou - nebylo to neplodností - teď čekáme miminko, počaté po tom, co jsme si přestali dávat pozor :-)

Afrikana
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 14.02.18 10:24

Pouzivame kondomy (chce to vychytat znacku a provedeni, u toho vysusovani bych doporucila lubrikacni gel), nebo Pharmatex. Z prerusovane souloze se mym znamym zanedlouho narodi mimino :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 10:28

@warita a vyzkouseli jste vice druhu a znacek kondomu? ja si vzdycky myslela, ze je to hruza a ted uz jedine kondom :lol: vyhovuje nam durex v takovem fialovem obalu (presne nevim), jinak to kombinujeme s plodnymi a neplodnymi dny, jak pise slecna prede mnou, ale mam pravidelny cyklus a vim, kdy ovuluji

Daenerys91
Kecalka 368 příspěvků 14.02.18 10:29

My teda praktikujeme přerušovaný styk s tím, že když se „něco stane“, nevadí to :)

sunshine125
Kecalka 396 příspěvků 14.02.18 10:31

Mám nehormonální tělísko a jsem maximálně spokojená :) Dostala jsem ho hned po 6ti nedělí při kojení a super :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >