Antikoncepce po porodu a přerušení menses

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereza100p
Povídálka 46 příspěvků 10.03.18 20:10
Ha po porodu a přerušení menses

Ahoj Prosím o radu. Mám 8 týdnů od porodu, před třemi dny jsem přestala kojit. Dneska mi začalo slabe krvácení a bolest jak při menstruaci, tak jsem si vzšla první tabletu ha ( mudr. Mi říkala že první den menstruace si ji mam vzít ) problém je ten ze jsem po spolknuti pilulky krvácet přestala. Takže ani nevím jestli to jako menses brát, nebo ne? Jestli brát dal antikoncepci? Budu chráněna? Kdy? Moc děkuji za odpovědi

Reakce:

KristynaTita
Kecalka 444 příspěvků 10.03.18 20:46

Achjo.

Janli
Kelišová 6038 příspěvků 9 inzerátů 10.03.18 21:18

Jakou antikoncepci bereš?

Tereza100p
Povídálka 46 příspěvků 11.03.18 08:13

Janli : Adele, brala jsem ji i před otěhotněním a vždy Všechno v pohode

Janli
Kelišová 6038 příspěvků 9 inzerátů 11.03.18 18:32

Ono to je po porodu těžký. Než se tělo dostane do normálu, dělá si co chce. Ber antikoncepci dál a první cyklus se ještě chraňte i jinak. V dalším cyklu už budeš stopro chráněná.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >