Reklama

Antikoncepce po porodu a přerušení menses

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereza100p
Povídálka 41 příspěvků 10.03.18 20:10
Ha po porodu a přerušení menses

Ahoj Prosím o radu. Mám 8 týdnů od porodu, před třemi dny jsem přestala kojit. Dneska mi začalo slabe krvácení a bolest jak při menstruaci, tak jsem si vzšla první tabletu ha ( mudr. Mi říkala že první den menstruace si ji mam vzít ) problém je ten ze jsem po spolknuti pilulky krvácet přestala. Takže ani nevím jestli to jako menses brát, nebo ne? Jestli brát dal antikoncepci? Budu chráněna? Kdy? Moc děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

KristynaTita
Kecalka 427 příspěvků 10.03.18 20:46

Achjo.

Janli
Kelišová 5412 příspěvků 9 inzerátů 10.03.18 21:18

Jakou antikoncepci bereš?

Tereza100p
Povídálka 41 příspěvků 11.03.18 08:13

Janli : Adele, brala jsem ji i před otěhotněním a vždy Všechno v pohode

Janli
Kelišová 5412 příspěvků 9 inzerátů 11.03.18 18:32

Ono to je po porodu těžký. Než se tělo dostane do normálu, dělá si co chce. Ber antikoncepci dál a první cyklus se ještě chraňte i jinak. V dalším cyklu už budeš stopro chráněná.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama