Antikoncepce po porodu a přerušení menses

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereza100p
Povídálka 25 příspěvků 10.03.18 20:10
Ha po porodu a přerušení menses

Ahoj Prosím o radu. Mám 8 týdnů od porodu, před třemi dny jsem přestala kojit. Dneska mi začalo slabe krvácení a bolest jak při menstruaci, tak jsem si vzšla první tabletu ha ( mudr. Mi říkala že první den menstruace si ji mam vzít ) problém je ten ze jsem po spolknuti pilulky krvácet přestala. Takže ani nevím jestli to jako menses brát, nebo ne? Jestli brát dal antikoncepci? Budu chráněna? Kdy? Moc děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

KristynaTita
Kecalka 341 příspěvků 10.03.18 20:46

Achjo.

Janli
Závislačka 3864 příspěvků 6 inzerátů 10.03.18 21:18

Jakou antikoncepci bereš?

Tereza100p
Povídálka 25 příspěvků 11.03.18 08:13

Janli : Adele, brala jsem ji i před otěhotněním a vždy Všechno v pohode

Janli
Závislačka 3864 příspěvků 6 inzerátů 11.03.18 18:32

Ono to je po porodu těžký. Než se tělo dostane do normálu, dělá si co chce. Ber antikoncepci dál a první cyklus se ještě chraňte i jinak. V dalším cyklu už budeš stopro chráněná.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama