Antikoncepce po porodu a přerušení menses

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereza100p
Povídálka 39 příspěvků 10.03.18 20:10
Ha po porodu a přerušení menses

Ahoj Prosím o radu. Mám 8 týdnů od porodu, před třemi dny jsem přestala kojit. Dneska mi začalo slabe krvácení a bolest jak při menstruaci, tak jsem si vzšla první tabletu ha ( mudr. Mi říkala že první den menstruace si ji mam vzít ) problém je ten ze jsem po spolknuti pilulky krvácet přestala. Takže ani nevím jestli to jako menses brát, nebo ne? Jestli brát dal antikoncepci? Budu chráněna? Kdy? Moc děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

KristynaTita
Kecalka 357 příspěvků 10.03.18 20:46

Achjo.

Janli
Závislačka 4636 příspěvků 10.03.18 21:18

Jakou antikoncepci bereš?

Tereza100p
Povídálka 39 příspěvků 11.03.18 08:13

Janli : Adele, brala jsem ji i před otěhotněním a vždy Všechno v pohode

Janli
Závislačka 4636 příspěvků 11.03.18 18:32

Ono to je po porodu těžký. Než se tělo dostane do normálu, dělá si co chce. Ber antikoncepci dál a první cyklus se ještě chraňte i jinak. V dalším cyklu už budeš stopro chráněná.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama