Habovka/Zuberec - dovolená s malými dětmi

2585
23.6.21 20:59

Habovka/Zuberec - dovolená s malými dětmi

Ahoj, poradí mi někdo prosím pár výletů v okolí Habovky či Zuberce? Děti 2 a 4r a dostupné jen s kočárem. Jsem v 7.měs těh., takže rozhodně žádná velká turistika, jedeme spíš na to ať se projdou hlavně děti. Spíš si představuju nějakou procházku údolím,. Ocením tipy jak na neturistické výlety (nějaká zoo, velké venkovní hřiště, ale ne koupačky typu Tatralandia a Bešeňová), tak i lehčí turistické. Zatím jsem toho moc vhodného nenašla a popravdě sjíždět ty slovenské weby mě nebaví. Budu ráda za každou pomoc, moc díky! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7547
24.6.21 10:22

@Jani167 otevři si mapy.cz a podle toho se orientuj. Jezdivali jsme tam ještě bez dětí, takže znám jen ty hory. Ale je tam stezka k jezerům. Ale na kočárek to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2585
24.6.21 16:02

@janickaIII diky no :mrgreen: :mrgreen: tak tohle samozrejme zvladnu. Jde mi spis o ty osobni zkusenosti s detma a kocar pripadne neco, co ujde sikovnejsi dvouletak…coz neni moc, ze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7547
24.6.21 16:38

@Jani167 k těm jezerům se dá dojít. Záleží jak je zdatný. Je to prima výlet, nebo v Pribyline je UNESCO vesnice. Když bude vedro můžete zajít do jeskyní (Demenovska, atd.). Na Chopok jezdí lanovka. Procházka u liptovské mary…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat