Reklama

Hádat se bez výsledku nebo to snášet, odejít nechci :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 03:31
Hádat se bez výsledku nebo to snášet odejít nechci :(

Ukázky z komunikace… Mám tě moc rád, chci s tebou žít, ale přestaň se už konečně chovat jako kráva. Stejně tě nemůžu opustit čekáme dítě, sem v pasti (dítě plánované, chtěné). Já tě neopouštím, ani tě neopustím. To říkáš jenom pro to, že chceš mít za každou cenu pravdu a snad tomu i věříš. Zamysli se nad tím a neříkej debility. Přestaň nebo po tobě skočím. Dost nebo ti jednu fláknu (nikdy za celých 14 let nevztáhl ruku). Toto máme cca každý týden :(. Jinak je “zlatý” mimo tyto hádky :(. :zed: Chová se tak i k rodičům, ale vždy jim pomohl apod. Není zlý jen paličatý. Je to moc zlé, máte to někdo taky tak? A nebo smazat

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 06.02.18 03:48

Máte to každý týden a jinak je zlatý? To tam moc prostoru k tomu zlatý není. Hele, na co on takhle reaguje? Nenapsala jsi dotazy z tvé strany. :nevim:

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 06.02.18 03:55

Provokujes ho? Nebo proc to rika? Tohle mi muz v zivote nerekl.

beruska9
Extra třída :D 10638 příspěvků 06.02.18 04:22

Manipulator…muj byvaly mel podobny styl, ale ja to teda nedala…je zenaty, tak manzelka na nej asi nasla taktiku, nebo ji to nevadi, nevim…hadat se podle me nema smysl, pokud byl takovy porad a mas pocit, ze je jen „horka hlava“ a nikdy to chovani nevyeskaluje a jsi 100% rozhodnuta ho neopustit, tak se nauc to prechazet, jinak te dostane tam, kam chces - ze mu ty reci zacnes verit a budes v haji.

elinka90
Ukecaná baba ;) 2478 příspěvků 06.02.18 05:23

Podle me ma duvod proc to pise. Nedelas muse nahodou zarlive sceny?

káťa
Extra třída :D 12815 příspěvků 06.02.18 05:25

Ne, mě to partner v životě neřekl. A to ani žádný z ex. Neumím si představit v tomhle žít. Taky si nedokážu vysvětlit označení takového to člověka za zlatého :nevim: Ale i ženské, které jsou pravidelně bite nebo žijí s alkoholiky říkají, že jinak je partner zlatý… :zed:

Pokud nechceš odejít, tak jedině to nějak zařídit, aby ti to přestalo vadit, jinak se budeš ve vztahu jen trápit. Jak ale nevím, ja bych to nedokázala.

cecetka
Kelišová 7217 příspěvků 06.02.18 05:46
@Anonymní píše:
Ukázky z komunikace… Mám tě moc rád, chci s tebou žít, ale přestaň se už konečně chovat jako kráva. Stejně tě nemůžu opustit čekáme dítě, sem v pasti (dítě plánované, chtěné). Já tě neopouštím, ani tě neopustím. To říkáš jenom pro to, že chceš mít za každou cenu pravdu a snad tomu i věříš. Zamysli se nad tím a neříkej debility. Přestaň nebo po tobě skočím. Dost nebo ti jednu fláknu (nikdy za celých 14 let nevztáhl ruku). Toto máme cca každý týden :(. Jinak je “zlatý” mimo tyto hádky :(. :zed: Chová se tak i k rodičům, ale vždy jim pomohl apod. Není zlý jen paličatý. Je to moc zlé, máte to někdo taky tak? A nebo smazat

A proc ti to rika? Opravdu se chovas jako krava? To je reakce na tve jednani, ale nepises, jak jednas :nevim:
Ale zrejme si uvedomujes, ze ani z tve strany to nebude tak bezproblemove.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 06.02.18 07:35

Jak často zlatý je nebo byl?? :think:

Černá vdova
Echt Kelišová 8944 příspěvků 06.02.18 07:37
@Petruna21 píše:
Jak často zlatý je nebo byl?? :think:

Řekla bych, že v tom jeho morálním bahně se čas od času objeví nějaká ta třpytka :roll:.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 06.02.18 07:39
@Černá vdova píše: Řekla bych, že v tom jeho morálním bahně se čas od času objeví nějaká ta třpytka :roll:.

Noo :think: jelikož spolu čekají rodinu a neumím si představit aby každý den na mě přítel takhle řval před dítětem to bych s ním radši byla sama :roll:

Černá vdova
Echt Kelišová 8944 příspěvků 06.02.18 07:40
@Anonymní píše:
Ukázky z komunikace… Mám tě moc rád, chci s tebou žít, ale přestaň se už konečně chovat jako kráva. Stejně tě nemůžu opustit čekáme dítě, sem v pasti (dítě plánované, chtěné). Já tě neopouštím, ani tě neopustím. To říkáš jenom pro to, že chceš mít za každou cenu pravdu a snad tomu i věříš. Zamysli se nad tím a neříkej debility. Přestaň nebo po tobě skočím. Dost nebo ti jednu fláknu (nikdy za celých 14 let nevztáhl ruku). Toto máme cca každý týden :(. Jinak je “zlatý” mimo tyto hádky :(. :zed: Chová se tak i k rodičům, ale vždy jim pomohl apod. Není zlý jen paličatý. Je to moc zlé, máte to někdo taky tak? A nebo smazat

Já jsem částečně podobného d****la opustila i s dětmi.
Najdi se někde na internetu, co je to úcta k ženě. Uvědom si, že tenhle blb bude vzorem chování pro tvé dítě.

Černá vdova
Echt Kelišová 8944 příspěvků 06.02.18 07:41
@Petruna21 píše:
Noo :think: jelikož spolu čekají rodinu a neumím si představit aby každý den na mě přítel takhle řval před dítětem to bych s ním radši byla sama :roll:

Asi bude jediný, kdo o ní stál. Tak je ráda, že ho má (dokážu to pochopit). Aneb lepší úplný blb než být sama. :?

Venetia
Hvězda diskuse 35830 příspěvků 06.02.18 07:41
@Anonymní píše:

A co je důvodem k takovým výrokům. Co je k zamyšlení a debilita? :?

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 06.02.18 07:43
@elinka90 píše:
Podle me ma duvod proc to pise. Nedelas muse nahodou zarlive sceny?

Takhle bych to také viděla. V podání zakladatelky bych řekla, že se ho neustále ptá, jestli ji má rád a jestli ji neopustí. A chlapa už nebaví jí na to odpovídat. Tak snad to zakladatelka trochu víc popíše.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 06.02.18 07:43
@Černá vdova píše:
Asi bude jediný, kdo o ní stál. Tak je ráda, že ho má (dokážu to pochopit). Aneb lepší úplný blb než být sama. :?

To asi jako ano, ale z jakého důvodu se k ní tak to chová?? :think: zda je to jen proto že se špatně vyspal nebo že ho něčím naštvala :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >