Hádka kvůli sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 07:31
Hádka kvůli sexu

Ahoj, možná můj příspěvek bude trochu zmatený a možná se taky potrebuju jen vypsat. Mám přítele, za půl roku bude svatba, jsme spolu necelé dva roky a většina téhle doby je zalita sluncem a byla krásná. Opravdu jsme si sedli. Nicméně včera jsme se teda pohádali tak, ze netuším co dělat. Po zdravotních komplikacich sem se asi před 14 dny vrátila do velmi psychicky i casove náročné práce. Mimo jsem byla 4 měsíce a myslela jsem, ze už se tak vracet nebudu, ale nakonec ano. Měla jsem i náročný týden (cely týden sem dělala cca 10-12 hodin denně). Nicméně si děláme i čas na sebe. Ve středu jsme byli v divadle a na večeři, včera s kamarády v hospodě. Přijeli jsme před půlnoci a já vstávám v 6 a navíc jsem skrivan, takže už sem dvě hodiny zivala. Přijeli jsme a přítel měl chut na sex, já ovšem ne, protože jsem byla fakt hotova. Občas se nám to stane, má větší apetit než já, takže občas ho odmítnu, ale je to cca třikrát do měsíce a jinak máme sex čtyřikrát nebo pětkrát týdne. A on mi včera udělal totální scénu, naštval se, ze nechci, ze nechápe z čeho jsem unavená, ze se vyspim o víkendu. Zirala jsem na nej jako blázen, ze přece kvůli jednomu sexu se vztah nezboří a co mám jako dělat, když nemám chut.

Přijde mi tohle chování úplně za hranou, normálně se o tom s nim nedalo bavit, byl akorát utocnej, takže sem to vzdala. Co s tím? Nikdy se mi to nestalo, většinou ke na rukou nosí, tohle byl pro mě totální zkrat. Takhle naštvaná jsem asi za nás vztah ještě nebyla.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineanupati
Kelišová 6010 příspěvků 5 inzerátů 02.11.18 07:40

Ahoj. To se opravdu špatně posuzuje :nevim: Možná to byl z jeho strany jednorázový úlet a nějaká vybublaná dlouhodobější frustrace, píšeš, že jsi byla nemocná atd. a jinak je váš vztah super. A možná taky první vlaštovka toho, jak to bude vypadat, když budeš mít horší průběh těhotenství, náročné dítě, než odrostou malé děti a budeš unavená, nevyspalá, nebude ti často dobře (já osobně chytnu všechny bacily od dětí a neustále přecházím, nevyléčím)… Osobně by se mi to nelíbilo, jestli je to reakce jen kvůli 14 hektickým dnům…a z čeho jsi unavená, vyspíš se přece o víkendu..to je teda super argument. Asi bych počkala, až opadnou emoce a bude se dát normálně bavit a chtěla bych slyšet, co to mělo být, že na tohle už nikdy nejsem zvědavá a v případě že jste se bavili o budoucnosti, tak co si myslí, že bude s rodinou…podle pocitu z jeho reakce bych se zařídila dál a dotvořila si názor.

zoidberg
Extra třída :D 11920 příspěvků 02.11.18 07:46

Tak v hospodě unavená nejsi, ale tři minutky doma nevydržíš? A to už dokonce před svatbou? Tak snad si panáček udělá obrázek, co za štěstí ho v tom svazku čeká :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 07:49

Přišlo jste z hospody, neměl jen prostě trochu upito? :nevim: já to znám z opačné strany. Píšeš, že ho odmítneš „jen“ asi 3× měsíčně. Ale ono se to může nahromadit a když už je to poněkolikáté, tak to v člověku prostě bouchne. Když přítel odmítne sex (bývá taky často utahaný) třeba podruhé v kratší době, klidně se i rozbrečím. Ne že bych chtěla hrát na city, to ne, zkrátka mi najednou vyhrknou slzy, jsem úplně napnutá, vzteklá, raději odcházím z místnosti. Po nějaké chvíli to alespoň částečně přejde a jsem schopna vedle něj usnout.

Tuco
Echt Kelišová 9619 příspěvků 02.11.18 07:50

Já když jsem nadrbaná a nedostanu to co chci tak jsem jak saň…se mu nedivim…to má vliv na psychiku strašnej…sama sebe kolikrát nepoznávám…unavená neunavená…však u toho můžeš spát ne..a on ať si udělá co potřebuje :mrgreen: :lol:

KKatka23
Echt Kelišová 8293 příspěvků 02.11.18 07:52

No jestli se hroutíš z tohoto, tak počkej po svatbě a po dětech :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
né vážně - byl připitej, až se uvidíte, tak si to v klidu vyříkejte a vynahraďte si to o víkendu a hotovo. zbytečný se kvůli takový věci hádat.

Tichošlápek
Extra třída :D 10483 příspěvků 02.11.18 07:53

Nj první pořádná hádka co? To se utrepe. U nás doma jsem to já, kdo má větší potřebu sexu, tak to znám z té druhé stránky. Chuť na sex se dá přece navodit, pokud fakt nespíš na stole, což asi ne 8) navíc asi hrál roli alkohol. Já bych to moc nedramatizovala, zkus se ho kdyžtak zeptat jestli ho něco netrápí - píšeš, že ho občas odmítáš, byla jsi nemocná a mimo práci - může toho mít taky plný brejle

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 08:05

Dekuji všem za reakce. Koukam, ze spousta z vás na to má takový vlazny pohled. Mě se to silné dotklo hlavně proto, ze mám pocit ze “já chci” a když ty nechces tak kazis večer a musíš chtít a musíš byt po vůli. Přece když jeden ve vztahu něco chce a druhy ne, tak se to má řešit nějakým lompromisem. Jinak alkohol možná roli hrál, ale za cely večer měl tři piva, takže ne zas takový vliv

Tichošlápek
Extra třída :D 10483 příspěvků 02.11.18 08:09
@Anonymní píše:
Dekuji všem za reakce. Koukam, ze spousta z vás na to má takový vlazny pohled. Mě se to silné dotklo hlavně proto, ze mám pocit ze “já chci” a když ty nechces tak kazis večer a musíš chtít a musíš byt po vůli. Přece když jeden ve vztahu něco chce a druhy ne, tak se to má řešit nějakým lompromisem. Jinak alkohol možná roli hrál, ale za cely večer měl tři piva, takže ne zas takový vliv

Máme na to vlažný pohled asi proto, že je to fakt docela prkotina. A když argumentuješ kompromisem, tak jaký si navrhla ty? Orální sex? Asi těžko, že. Časem budete řešit mnohem horší věci než jednu hádku kvůli sexu, tak asi proto v tom třeba já nevidím extra drama

zoidberg
Extra třída :D 11920 příspěvků 02.11.18 08:16
@Anonymní píše:
Dekuji všem za reakce. Koukam, ze spousta z vás na to má takový vlazny pohled. Mě se to silné dotklo hlavně proto, ze mám pocit ze “já chci” a když ty nechces tak kazis večer a musíš chtít a musíš byt po vůli. Přece když jeden ve vztahu něco chce a druhy ne, tak se to má řešit nějakým lompromisem. Jinak alkohol možná roli hrál, ale za cely večer měl tři piva, takže ne zas takový vliv

Většinou se stává, že jen jeden „něco chce“. A nemusí se to řešit kompromisem, prostě to pro druhého rádi uděláme. Navíc kolik práce by tě to vlastně stálo? Vůbec nic, nadře se u toho stejně zase on.

Kakika
Extra třída :D 14951 příspěvků 02.11.18 08:17

@Tichošlápek Kompromisem jsi mi připomněla vtípek: Přijde ženská z práce a chlap ji doma říká: „hele, dneska jsem na sex utahanej, tak mi ho jen vykuř“. Ženská mu na to odpoví: „taky jsem utahaná, vyhoň si ho do skleničky, vypiju si to ráno“ :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 10483 příspěvků 02.11.18 08:19

@Kakika no fuj :lol: :lol:

skorotehotna
Kecalka 265 příspěvků 2 inzeráty 02.11.18 08:20

@zoidberg ne, takový sex, kde se “nadre jen jeden” nepraktikujeme. Jako kompromis jsem navrhla ze zítra si zalezeme na cele odpoledne do postele a užijeme si jeden druhého.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2413 příspěvků 02.11.18 08:26
@Tichošlápek píše:
Máme na to vlažný pohled asi proto, že je to fakt docela prkotina. A když argumentuješ kompromisem, tak jaký si navrhla ty? Orální sex? Asi těžko, že. Časem budete řešit mnohem horší věci než jednu hádku kvůli sexu, tak asi proto v tom třeba já nevidím extra drama

Já jsem třeba posledně navrhla,že mu to vynahradím ráno,když sem večer byla kantare :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 08:26

Odmitas sex 3× do mesice a myslis, ze je to malo. Ja za 38 let s manzelem odmitla sex maximalne 3×. Udelej si obrazek…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Kalousek káže o morálce, sám má máslo na hlavě, hřímá Klaus ml.

Kauza Andreje Babiše a jeho syna, která aktuálně hýbe (nejen) Sněmovnou,... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >