Hádka s mužem, povinnosti doma a práce

Anonymní
8.5.20 08:36

hádka s mužem, povinnosti doma a práce

Ahoj,

co byste dělaly? Jsem v takové situaci, od korony je muž nezaměstnaný, já jsme byla na zkrácenem uvazku, ted nově chodim každý den na 3 hodiny (místo 5). muž stále doma, měl by začít v půce května či na konci..

Máme 4 leteho syna s logopedickymi problemy..

Chodim do práce na 10 - 13 hod. není den, že by vstal muž, já vycházím v půl 10 a on ještě v posteli. Když přijdu domu, nic hotového, max uvaří, dost často to odbývá párky a kuřecími nugetami (já jim v práci), což mě štve, nechci aby se syn takto stravoval, doma bordel, řeknu mu, pověz prádlo, nic. vše rychle připravuji než jdu do práce, peru, staram se o syna, poklidim neco, pak jdu, on se přesune z ložnice na gauč, synovi pustí tv a usne, nebo mi syn říká, že si sedne k pc, vlastně si ho moc nevšímá, nedělá s ním logopedii, za celý týden ani jednou. Moc si s nim nehraje, na procházku ho nevezme, doma hrozný bordel..

přijdu domu a manžel, že si jde na chvíli lehnout :roll: já uklizim, což moc nejde, pre syn je znudeny (školak ještě neni - od půlky května asi). pak jdeme cca kolem půl 3 ven, když jedeme autem, nemám řidičák, manžel řídí, jedeme max 20 min někam po okolí, on řídil a tim to končí, výdyt nas odvezl ne, sedne nekde na lavičku a čučí do mobilu..

doma jsme kolm půl 7 většinou, muž max udělá myčku, já dělám večeři, staram se o syna a doklizim ten bordel, pak jdu uspavat syna, čtu mu pohádky, co je supet, večer je v klidfu a děláme i nějaké logo cvičení v posteli, pak usíná kolem půl 10. muž je u pc. já se za celý den nezastavim..

a ted problém (což už i to viz výše je problém). už mě to neba a hrozně jsme se chytli..

mám změnit práci, pre tady, kde jsme je malo placena a dřina, mám ted dělat přes leto od června 6 dní, mimořádně i 7 na 5-6 hod cca do půlky září, řekla sjme mu, že na to kašlu,. takhle někde dřít bez volna, když on neni schopny se starat, až začne chodit do práce bude to horší, pre v týdnu bude vstavat a přes víkend doapávat, ho znám a ja na to prdim…makat každý den skoro a ještě doma..

syna ven beze mě vezme tak 1-2× za měsác na 2 hodky a to je kecu u toho..

v po mám dát vypoved a říkám si, zda mam, sice práce dost, penez nic moc, ale končim ve 14 hod a víkendy volné, kdyby fungoval, neřeknu, ale je uplně mimo, má pocit, že dělá dost, je mi z něj už zle, jak je líný a neni schopný fungovat, co byste dělaly vy? muž na mě řve, že jsme líná, že dělám věci na truc, to neni na truc, prostě mi tento týden došlo, jak to bude vypadat a prostě takhle ne. sám mi i řekl, že až bude chodit do práce, víkendy chce mit volný a dopo vstávat nebude..takže syn tu bude napospas sám sobě a pokud budu mít volnou třeba neděli, tak stejně budu vstávat a vše doma dělat já..to si raději nechám ty volné víkendy, nejarději bych muřekla, že končím s prací uplně a že jestli se hodlá doma chovat jakse chová, at začne vydělávat za oba..nejhorší je, že se s ním nedá mluvit.. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2546
8.5.20 08:44

To ti nikdo nepoví, nevidíme do vaši sutuace, ale dle mě, vidíš to dobře, prostě budeš hákovat v práci 6 dní v týdnu, někdy 7 a on si bude odpočívat přes víkend a tebe bude čekat 2. směna doma, bud kompromis, když není schopny vstat, že teda odpo má on a ty si dáš odpo volné, ale zas už pak nebudete trvait čas jako rodina..no jako, ja bych to nedala takového ignoranta a lenocha, prostě musí se zapojit, bud bych do toho fakt nešla za cenu, že teda budu ve stávající práci za mene penez nebo šla a kousla se a makala v nové aspo nějakou dobu a ty peníze šetřila a pak bych manžílka poslala kamsi a šla od nej, pre to opravdu mužeš být na vše sama a nestresovat se s takovým lenochem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3748
8.5.20 08:44

Tak ty jsi lina jo? Bych mu sepsala, co doma děláš ty a co on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12001
8.5.20 08:45

Když chodil do práce, tak doma fungoval?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4423
8.5.20 08:47

Super život…
Nevychovaný spratek - samozřejmě partner.
K čemu ho máš? Jak je důležitý ve vaší rodině?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10081
8.5.20 08:53

Jestli se uživíš, tak ti jen přidáví práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10410
8.5.20 08:54

Kopni ho do řiti. Než se stresovat s takovým lenochem, tak to je lepší být sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13289
8.5.20 09:16

No je to strašný. Napadá mě paní na úklid, ať ji platí on. Za mě je lepší být sama nez s takovým člověkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 09:22

O odchodu uvažuji, ale musim víc našetřit a doufat, že najdu místo v logopedické školce, jelikož musíme chodit intenzivně na logo, takže mám zkrácený uvazek zatim..kdyby chodil do logo školky, odpadlo by to, že musíme odpo někam a mohla bych na plný. syn má vyvojovou dysfázii, chodíme na ergoterapie a logopedii každý týden, ted teda kvůli koroně ne..bohužel nemám nikoho v rodině, ale manželovy rodiče syna milují, ti by pomohli si myslím, občas pohlídat, i když nevim, jak by zareagovala tchýně..ona má až nezdravý vztah k němu, k manželovi, pořád ho omlouvá, přemlouvá mě, že holt je takový a je to udel žen a bla bla..bojim se, že když se rozhoupu, otočí se ke mně zády, ale snad ne..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 09:28

Jestli nic nedělá a ještě má blbý kecy na tebe, tak bych se na něj vykašlala a přestala se s ním bavit. Řešila s ním opravdu jen provozní věci ohledně dítěte. Přestala mu vařit, uklízela jen po sobě a dítěti. To samé s praním, žehlením. Jeho krámy mu házela na hromadu do jednoho rohu a jako by tam nic nebylo. Odebrala bych si nádobí, které bych si dala na jiné místo a z toho jedla, abych předešla tomu, že bude prase, nebude si to své po sobě mýt, já nebudu mít z čeho jíst a budu nucena po něm umýt to jeho. To samé potraviny bych nakupovala jen pro svou a dítěte potřebu. Spala bych mimo ložnici buď na sedačce nebo s dítětem v jeho posteli. Pokud by ho ani tohle neprobralo k nějaké činnosti, pomoci a normální komunikaci, začala bych si šetřit na nový začátek a odešla. Nezaslouží si nic víc, nic méně. :nevim: Divím se, že s ním máš takovou trpělivost a ještě snahu s ním něco řešit a domlouvat mu. Je dospělý, tak by se tak měl chovat…když nechová, ať si hnije v posteli, ale já bych mu služku nedělala.

• Citovat
  • Nahlásit
54577
8.5.20 09:30

I v beznem rezimu je takovy? Nebo se tohle s nim stalo po vypovedi, az nastala tahle divna doba, kterou zijeme od brezna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9668
8.5.20 09:34
@Anonymní píše:
Ahoj,

co byste dělaly? Jsem v takové situaci, od korony je muž nezaměstnaný, já jsme byla na zkrácenem uvazku, ted nově chodim každý den na 3 hodiny (místo 5). muž stále doma, měl by začít v půce května či na konci..

Máme 4 leteho syna s logopedickymi problemy..

Chodim do práce na 10 - 13 hod. není den, že by vstal muž, já vycházím v půl 10 a on ještě v posteli. Když přijdu domu, nic hotového, max uvaří, dost často to odbývá párky a kuřecími nugetami (já jim v práci), což mě štve, nechci aby se syn takto stravoval, doma bordel, řeknu mu, pověz prádlo, nic. vše rychle připravuji než jdu do práce, peru, staram se o syna, poklidim neco, pak jdu, on se přesune z ložnice na gauč, synovi pustí tv a usne, nebo mi syn říká, že si sedne k pc, vlastně si ho moc nevšímá, nedělá s ním logopedii, za celý týden ani jednou. Moc si s nim nehraje, na procházku ho nevezme, doma hrozný bordel..

přijdu domu a manžel, že si jde na chvíli lehnout :roll: já uklizim, což moc nejde, pre syn je znudeny (školak ještě neni - od půlky května asi). pak jdeme cca kolem půl 3 ven, když jedeme autem, nemám řidičák, manžel řídí, jedeme max 20 min někam po okolí, on řídil a tim to končí, výdyt nas odvezl ne, sedne nekde na lavičku a čučí do mobilu..

doma jsme kolm půl 7 většinou, muž max udělá myčku, já dělám večeři, staram se o syna a doklizim ten bordel, pak jdu uspavat syna, čtu mu pohádky, co je supet, večer je v klidfu a děláme i nějaké logo cvičení v posteli, pak usíná kolem půl 10. muž je u pc. já se za celý den nezastavim..

a ted problém (což už i to viz výše je problém). už mě to neba a hrozně jsme se chytli..

mám změnit práci, pre tady, kde jsme je malo placena a dřina, mám ted dělat přes leto od června 6 dní, mimořádně i 7 na 5-6 hod cca do půlky září, řekla sjme mu, že na to kašlu,. takhle někde dřít bez volna, když on neni schopny se starat, až začne chodit do práce bude to horší, pre v týdnu bude vstavat a přes víkend doapávat, ho znám a ja na to prdim…makat každý den skoro a ještě doma..

syna ven beze mě vezme tak 1-2× za měsác na 2 hodky a to je kecu u toho..

v po mám dát vypoved a říkám si, zda mam, sice práce dost, penez nic moc, ale končim ve 14 hod a víkendy volné, kdyby fungoval, neřeknu, ale je uplně mimo, má pocit, že dělá dost, je mi z něj už zle, jak je líný a neni schopný fungovat, co byste dělaly vy? muž na mě řve, že jsme líná, že dělám věci na truc, to neni na truc, prostě mi tento týden došlo, jak to bude vypadat a prostě takhle ne. sám mi i řekl, že až bude chodit do práce, víkendy chce mit volný a dopo vstávat nebude..takže syn tu bude napospas sám sobě a pokud budu mít volnou třeba neděli, tak stejně budu vstávat a vše doma dělat já..to si raději nechám ty volné víkendy, nejarději bych muřekla, že končím s prací uplně a že jestli se hodlá doma chovat jakse chová, at začne vydělávat za oba..nejhorší je, že se s ním nedá mluvit.. :zed:

Sobec a lenoch…s tím se má začít už v začátku aby chlap chápal že domácnost není jen na ženě. Bohuzel tento obrázek je poměrně běžný že chlap doma nehne prtem.Kdyz tohle téma nadhonim z 10 rodin uklízí doma tak 1chlap a to ještě trochu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 09:37
@Kelsey píše:
I v beznem rezimu je takovy? Nebo se tohle s nim stalo po vypovedi, az nastala tahle divna doba, kterou zijeme od brezna?

tak nikdy se nepřetrhl, ale šlo to, i když nebylo to bůhví co a dost jsme se hádali, ale ted je to uplny extrem a ja prostě necui za tenhle situace tu novou práci, neveřím, ž zničehonic bude funkční, prostě tenhle týden, co já chodím denně do práce a on nic mi dokázal jak k ničemu je a ty řeči, že má volný víkend, tak prostě bude spát..no comment..jako, že on vstává v půl 7 do práce, já vstávám s dítětem taky denně v tuhle dobu, v půl 8 ho mám ve školce a v 8 pracuji..a kdy ja si mužu přispat? nikdy..jak začnu chodim 6 x dní v týdnu pracovat a on ani nebude schopen se starat o děcku, už to vidim, má volný víkend, já vstávám v 7 do práce, dítě taky v tu dobu, a le já odchízím a dítě samo doma, on vstane tak v 10, takže ještě ráno připravit svačinu, aaby tu mělo a on si spí v posteli, doma nic neudělá, děcko 3 hodky samo, ja přijdu v půl 3 - 3 a jít s ním v lete na koupaliště, pak uklidit.. apod..a pán celou tu dobu leží na gačí či spí, tak to fakt ne..

• Citovat
  • Nahlásit
6613
8.5.20 09:41
@Anonymní píše:
tak nikdy se nepřetrhl, ale šlo to, i když nebylo to bůhví co a dost jsme se hádali, ale ted je to uplny extrem a ja prostě necui za tenhle situace tu novou práci, neveřím, ž zničehonic bude funkční, prostě tenhle týden, co já chodím denně do práce a on nic mi dokázal jak k ničemu je a ty řeči, že má volný víkend, tak prostě bude spát..no comment..jako, že on vstává v půl 7 do práce, já vstávám s dítětem taky denně v tuhle dobu, v půl 8 ho mám ve školce a v 8 pracuji..a kdy ja si mužu přispat? nikdy..jak začnu chodim 6 x dní v týdnu pracovat a on ani nebude schopen se starat o děcku, už to vidim, má volný víkend, já vstávám v 7 do práce, dítě taky v tu dobu, a le já odchízím a dítě samo doma, on vstane tak v 10, takže ještě ráno připravit svačinu, aaby tu mělo a on si spí v posteli, doma nic neudělá, děcko 3 hodky samo, ja přijdu v půl 3 - 3 a jít s ním v lete na koupaliště, pak uklidit.. apod..a pán celou tu dobu leží na gačí či spí, tak to fakt ne..

Není ti k ničemu. Funguje alespoň v posteli? Tedy jestli je to pro tebe tak důležité, že ve všem ostatním se může chovat jako buran. Hodně žen to tak má. Máš dítě navíc. nepotřebuješ ho. :mavam: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3222
8.5.20 09:55

Tak takovy byl vzdycky, pochybuju, ze jako chlap nekdy za neco fakt stal. Takze bohuzel jsi udelala zasadni chybu ve vyberu, to uz ale sama nejspis vis. Mas dve moznosti, bud se s nim prestat sr*t a vytmavit mu to tak, aby se konecne srovnal(coz pochybuju, ze se ti povede, chlapa proste zadna trvale nepredela) a nebo ho kopnout do zadele a konecne si trochu srovnat zivot. Jiny rady na tohle nejsou, promin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat