Partner po hádce utekl k mámě, vrátil se až druhý den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:39
Hádka s partnerem - utekl k mámě

Dobrý den, dámy,
jdu si za vámi pro názor.
Jaký máte názor na to, když se pohádáte s partnerem a on potom uteče k mámě a vrátí se až druhý den?
Mě to přijde strašně nedospělácký. Vždycky jsem si problémy s partnery řešila sama a rozhodně neutíkala k mamince.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 13337 příspěvků 26.11.18 13:43
@Anonymní píše:
Dobrý den, dámy,
Jaký máte názor na to, když se pohádáte s partnerem a on potom uteče k mámě a vrátí se až druhý den?
Mě to přijde strašně nedospělácký. Vždycky jsem si problémy s partnery řešila sama a rozhodně neutíkala k mamince.

Já už ji 9 let nemám, tak se při hádce nemám kam uchýlit. Proto se nehádám :mrgreen: Jestli je to mladík, beru to. Jestli je mu 30+, tak je to zvláštní. A to tam jen spinká a papá, nebo jim aspoň nabitý vztekem naštípe dříví?

zoidberg
Extra třída :D 12241 příspěvků 26.11.18 13:50

Ano je to divné utíkat k mamince. Je to chlap, má utéct k tátovi.

anupati
Kelišová 6440 příspěvků 26.11.18 13:51

Prijde na to…může to být nedospělé…ale taky to může být tak, že jste to dost vyhrotili a než by řekl něco, čeho lituje nebo nejde vzít zpět, tak radši vypadl, abyste se oba uklidnili.Ted už toho v té zimě moc venku člověk nenachodi a možná je to lepší, než se jít ožrat do hospody a dělat kraviny :nevim: Byly momenty, kdy člověk tu chuť měl a nebýt dětí, tak to jdu taky někam rozdychat… :nevim:

Příspěvek upraven 26.11.18 v 13:52

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:51
@Russet píše:
Já už ji 9 let nemám, tak se při hádce nemám kam uchýlit. Proto se nehádám :mrgreen: Jestli je to mladík, beru to. Jestli je mu 30+, tak je to zvláštní. A to tam jen spinká a papá, nebo jim aspoň nabitý vztekem naštípe dříví?

Je mu čerstvě 27… Takže skoro 30. Od tak dospělého chlapa bych čekala chování na úrovni a ne utíkání k mámě. To tam spinkal a papal. Ještě když jsem usnula o půl 9 ráno, protože ze vzteku jsem nemohla spát, tak on se ve 13h připlazil a vyčetl mi, že nemá uvaříno - tak se najedl u mámy. Já prostě za sebou měla náročnou noc po hádce a ve stresu a chtěla jsem se taky vyspat. Spala jsem taky jen 4h. Jeho máma bydlí v bytě, takže u ní se válel. Ještě když jí řekl, že jede zpátky sem, tak mu řekla, že se mnou spadne na dno…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:52
@zoidberg píše:
Ano je to divné utíkat k mamince. Je to chlap, má utéct k tátovi.

Táta mu před 4 lety umřel na rakovinu, ale dle mého názoru i tak by se měl postavit jako chlap a né utíkat a spát si tam.

Premek_Orac
Závislačka 4512 příspěvků 26.11.18 13:53

Záleží, co je definice ,,utekl k mamince." Pokud prostě nechtěl spát doma a šel se vyspat k mámě, tak je to vlastně asi nejlepší, co mohl udělat. Taky mohl jít do hospody nebo hanbince, že. Nebo rovnou ke kolegyni z práce.
Pokud prostě šel k mámě, jí se svěřil o hrozných problémech ve vztahu, a že neumíš svíčkovou jako ona, tak mi to přijde jako chování nevyzrálého člověka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:54
@anupati píše:
Prijde na to…může to být nedospělé…ale taky to může být tak, že jste to dost vyhrotili a než by řekl něco, čeho lituje nebo nejde vzít zpět, tak radši vypadl, abyste se oba uklidnili.Ted už toho v té zimě moc venku člověk nenachodi a možná je to lepší, než se jít ožrat do hospody a dělat kraviny :nevim: Byly momenty, kdy člověk tu chuť měl a nebýt dětí, tak to jdu taky někam rozdychat… :nevim:Příspěvek upraven 26.11.18 v 13:52

Ještě si s ní udělal výlet do Prahy a domů přijel ve 23h. Škoda, že mě dlouho na nějaký výlet taky nevzal…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:56
@Premek_Orac píše:
Záleží, co je definice ,,utekl k mamince." Pokud prostě nechtěl spát doma a šel se vyspat k mámě, tak je to vlastně asi nejlepší, co mohl udělat. Taky mohl jít do hospody nebo hanbince, že. Nebo rovnou ke kolegyni z práce.
Pokud prostě šel k mámě, jí se svěřil o hrozných problémech ve vztahu, a že neumíš svíčkovou jako ona, tak mi to přijde jako chování nevyzrálého člověka.

Jenže jeho máma je taková, že se potom do všeho moc plete a on to ví moc dobře, jaká ona je. Ještě jí naštvalo, že jde zpátky ke mně. Tak mu řekla, že se mnou spadne na úplné dno.

anupati
Kelišová 6440 příspěvků 26.11.18 13:58
@Anonymní píše:
Ještě si s ní udělal výlet do Prahy a domů přijel ve 23h. Škoda, že mě dlouho na nějaký výlet taky nevzal…

No jde vidět,že na něj máš pořád pifku :lol: Tak to musíš vědět ty,jestli se chceš usmiřovat a jen pouštíš páru nebo stojí vztah celkově za prd.Zatim to vypadá,že tě štve teď tím,že blbě dýchá :kytka:

Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 3150 příspěvků 26.11.18 13:58
@Anonymní píše:
Dobrý den, dámy,

vysmála bych se mu :mrgreen: :mrgreen:

Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 3150 příspěvků 26.11.18 14:01
@Anonymní píše:
Jenže jeho máma je taková, že se potom do všeho moc plete a on to ví moc dobře, jaká ona je. Ještě jí naštvalo, že jde zpátky ke mně. Tak mu řekla, že se mnou spadne na úplné dno.

nebyla bych s partnerem, jehož matka by o mě řekla, že se mnou padne na dno. Ve tvém případě bych tu elitu nechala, ať si najdou nějakou modelku-inženýrku, která si chlapa i s matkou nastěhuje do svého zámku a nebude jí vůbec vadit, že chlapík každou blbost řeší s maminkou a utíká při hádce z domova :mrgreen:

Premek_Orac
Závislačka 4512 příspěvků 26.11.18 14:04
@Anonymní píše:
Jenže jeho máma je taková, že se potom do všeho moc plete a on to ví moc dobře, jaká ona je. Ještě jí naštvalo, že jde zpátky ke mně. Tak mu řekla, že se mnou spadne na úplné dno.

Umíš odpovědět na otázku proč s ním jsi?

Sany80s
Kelišová 6724 příspěvků 26.11.18 14:06

Za určitých okolností, kdy by si člověk chtěl vyčistit hlavu, tak bych to chápala v nějaké hrozně vyhrocené chvíli.
Tady je podstatné, jak reagoval, když přišel domů.
Podle toho, cos psala, tak útokem místo promluvy a řešení.
Jak to u vás vypadá celkově?

zoidberg
Extra třída :D 12241 příspěvků 26.11.18 14:07
@Anonymní píše:
Táta mu před 4 lety umřel na rakovinu, ale dle mého názoru i tak by se měl postavit jako chlap a né utíkat a spát si tam.

Když to je těžké, chovat se „jako chlap“ mu zakazuje zákon. Jinak věřím, že by si každý chlap uměl sjednat doma pořádek. Takhle chlapům ale nezbývá nic jiného, než někam vypadnout. Anebo se chovat „jako chlap“ což by se ti zajisté moc nelíbilo.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >