Hadky aneb vzdycky musim ustoupit ja. :-(

Anonymní
21.1.10 18:08

Hadky aneb vzdycky musim ustoupit ja. :-(

Ahoj.Prisla jsem se vypovidat.S manzelem jsme spolu asi 8 let.Rekla bych,ze nam to docela klape,prestoze jsme oba dost tvrdohlavi a horke hlavy.Mame obdobi,kdy se hadame casteji a pak zase obdobi,kdy je vse pekny.Rekla bych,takova klasika,asi. Celkove se mame radi,i kdyz nekdy je na zabiti,ale to ja ostatne asi taky.Problem je v tom,ze kdyz se pohadame(coz byva vetsinou kvuli uplnym kravinam),ja se nastvu a nemluvim s nim.Dokaze me vytocit uplne do bela,ja se nastvu, vynadam mu a prestanu komunikovat.Vre ve me krev a premyslim,jestli je takovy vztah normalni,honi se ve me ty nejcernejsi myslenky na rozvod,nejradsi bych se v tu chvili sbalila a nekam na par dni utekla atd.No nakonec se tak nejak sama vyvztekam,vychladnu a behem 1-2 dnu je zase vse dobry.Problem je ten,ze manzel zadnou iniciativu udobrovani vetsinou nezacina.Kdybych se s nim zacala bavit ja,kdybych ho prvni neobjala atd.,tak se snad nebavime nikdy.Ja jsem sice horka hlava,ale jak rychle vzplanu,tak rychle zase uhasnu a pak chci,aby zase vse bylo v normalu.Manzel je hrozny palicak a sam by snad neprisel nikdy.Je to normalni?Me to tak strasne stve.Antonie.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2011
21.1.10 18:13

Ahoj, u nás je to zas na opak. Vždycky začne mluvit první manžel, jelikož já jsem palice a klidně bych měla tichou domácnost třeba měsíc:-) Jenže můj drahý to nevydrží a hned jak vychladne, hodlá se bavit jako kdyby se nechumelilo:-)) A to já zas ne, mě o pár hodin trvá. A nejlepší usmiřování je večer :oops:
Myslím tedy, že to je normální. Každý jsme holt jiný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.10 18:16

Jeste bych chtela dodat,ze jde samozrejme o veci(hadky),kdy chyba je na JEHO strane.Ja,kdyz nekdy prepisknu nebo vim,ze jsem udelala chybu,prijdu a omluvim se mu.On nikoliv.Proste si asi vzdycky mysli,ze pravdu ma on nebo fakt nevim.On ma rad,kdyz kolem nej vsichni skacou a jednaji s nim v rukavickach (vychova jeho rodicu),ale sam se nedky chova s prominutim jak hulvat.Kdyz uz je pak po vsem a jsme udobreni,tak to treba i nakonec prizna,ze prepiskl a vi,ze udelal chybu,ale to az potom.Nidky neprijde sam. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1024
21.1.10 18:22

čauky,trochu to znám-manžel nikdy nepřijde se udobřovat,on je takovej mrtvej brouk a studený psí čumák bohužel :evil: a tím,že je málomluvnej(je to fak příšerná vlastnost :zed: )tak ho to ani nenapadne.
Takynevím,jak to vyřešit,tak na to kašlu,už ho nepředělám. :roll:
a přiznám se,že hádky začínám já,no on u toho moc nenamluví,ale pořád víc,jak normálně,takže do něj rýpu,at sakra konečně mluvííííííííííí :cert:
a říkám si ve vzteku,že odejdu,vyprdnu se na něj…
A mluvili jste splu o tom?řekla jsi mu,že bys ráda,kdyby přišel i on někdy první?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.10 18:22

Proste me nekdy tak strasne moc SEREEEEEEEEE :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: a potrebuju to vykricet do sveta. A pritom vim, ze ho miluju.
Omlouvam se. Jsem ja normalni? :oops:
Antonie.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.1.10 18:28

Thea,tak ten muj je pravy opak.Provokuje,provokuje az je z toho hadka jako hrom.A to mu kolikrat rikam:" prestan,ja se zase nechci hadat,nech uz toho,nebudeme se o tom dal bavit atd.". Ale on ne,furt rype(rypak jeden),dokud se fakt nepohadame v plny parede.Nedky mi pripada,ze se v tom snad vyziva a dela mu dobre,kdyz me vidi jak me stve a trapi.Proste v tomhle jsem oba hrozne tvrdohlavi a nedokazeme toho v tu chvili nechat.Ja si vzdycky rikam,ze se priste vyprovokovat nenecham.Ze treba radsi uplne zmlknu a nebudu na nic reagovat a v duchu pocitat do sta dokud se nevykeca,ale nedokazu to.Jsem slaboch,vzdycky me dostane a ja vzdycky bouchnu taky.Nedokazu byt zticha a jen si myslet svy.Ach jo.Antonie.

• Nahlásit
  • Citovat
1024
21.1.10 18:29

Antonie-jsi normální,neboj,potřebuješ se vypovídat,od toho jsme tady,s mužskýma je to fakt strašně složitý,ten můj mě taky děsně štveeee,pořád si říkám jeho dobré vlastnosti,abych se uklidnila,nepomáhá ti to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1024
21.1.10 18:32

ježííš,tak takhle to je!!!prostě provokuje,že by se rád hádal? :think: to je ale blbost.. :nevim:
a nepomůže když odejdeš z místnosti?nezmlkne?ale to asi za Tebou přijde :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8312
21.1.10 18:34

Každý máme jinou povahu,takže i to jak se dva pohádají a zase udobří není stejné,v každém vztahu naprosot odlišné.Někdo je cholerik,rychle vzplane,ale zase to tak rychle přejde-a než se ten druhý z toho „vzpamatuje“,tak cholerika štve,že se partner nechce usmířit.Ale ono je to třeba tím,že je z té hádky pořád trochu vykolejený a nedokáže se hned tak usmířit.Zkus se manžela zeptat na pocity nějakou dobu po hádce.Manžel kdyby měl být cholerik,tak bych to asi těžko zvládala,–asi by mě trvalo dlouho,než bych po nějakém výstupu dokázala zase normálně komunikovat.Ale na druhou stranu někdo ten adrenaln k životu potřebuje-někdo by třeba na náš vztah namítal,že je takový nudný,že nemáme bouřlivé hádky a krásné usmiřování…
Nesnaž se manžela předělávat,nenuť ho do věcí,které mu asi zrovna nesedí a smiř se s tím,že to není chlap,který by se chtěl,nebo uměl usmiřovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12300
21.1.10 18:56

Anonymní nemá ten tvůj dvojče? To je jak když mluvíš o mým manželovi :lol:
U nás je to stejný jen s tím rozdílem že můj manžel mi to klidně i řekne že prostě on má pravdu a hotovo. No nevím kde bere tolik jistoty, ale prostě jsem to přestala řešit. Vždycky když mě hodně naštve tak si do něčeho kopnu, třeba botník chudák to furt odnáší :lol: no tak nějak si ulevím a je to. Je ale fakt že já jsem hodně flegmatická a taky jsem si vědomá že ho asi dost těžko změním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.10 19:02

Holky,vy jste tak hodny.Dekuju moc. :kytka: Ja asi i sama vim,ze ja se v jadru nezmenim a on taky ne.Kazdy jsme nejaky.Kazdy mame svy chyby.Jen jsem mela hroznou potrebu se z toho momentalne vykecat. :oops:
Proste kdyz me nastve a hadame se,citim se opravdu hrozne,v tu chvili ho nenavidim a myslim na rozvod.Kdyz je po vsem a jsme usmireni,pripadam si vlastne stastna a ty nase hadky uplny zbytecny kraviny.Nevim,jestli je to uplne v poradku a jestli takovy vztah je spravny,ale bohuzel u nas uz asi jiny nebude,po tolika letech. :-? Antonie.

• Nahlásit
  • Citovat
12300
21.1.10 19:06

Já myslím že je to úplně normální :-D
Aspo%n teda u nás, máme to fakt úplně stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.10 19:06

Petrucho,je to asi blby,ale je fajn vedet,ze v tom nejsem sama. 8-) :-D Ja,kdyz za nim ve finale prijdu a zacnu mluvit nebo ho obejmu apod.,tak ze me pak vsechno spadne a rikam si a co,hlavne,ze uz je zase dobre.Moudrejsi ustoupi atd.Jenomze nekdy mam zase dny,kdy si rikam,jestli je to tak v poradku-porad mu jen ustupovat.A jestli spis nejsem misto moudrejsi „blba“ a nevykaslu se na nej.Neni to jednoduchy s tema chlapama.Antonie.

• Nahlásit
  • Citovat
12980
21.1.10 19:16

No proč by začínal program udobřování, když ví, že ty přijdeš vždy.. To je takový zákon. Vidí do tebe jak do hubený kozy, tak co by se namáhal..
u nás nevydrží tichá domácnost ani 30 minut - přítel když vyčte mou nasranost z tváře ( a možná ani kolikrát neví proč, ale ví moc dobře že mám jistě důvod), hned to začne žehlit.. Ale není to o tom, že by byl měkejš a pod pantoflem, ale prostě tuhle atmosféru nesnese - takže toho využívám a také( jak tvůj manžel) čekám až se vyjeví.. :-D
mě dokáže nejvíc vytočit - když se mi někdo směje do obličeje ( a já mluvím o něčem strááášně důležitém), nebo mu ani nestojím za to aby se hádal…zkus se někdy zasmát přímo když se s tebou bude co nejhorlivěji přít nebo bude nejvíc naštvaný..být nad věcí je dobrá pozice..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12300
21.1.10 19:17

Tyhle pocity mám samozřejmě někdy taky, ale prostě se buď asi smíříme s tím že je nepředěláme nebo se na ně vykašlem, jiná možnost není. A já manžela miluju a řekla bych že jsou horší věci než tohle, tak se to snažím tak nějak neřešit a v případě nutnosti si ulevím kopancem do botníku jak jsem psala. No naštěstí se nehádáme často a teď je zrovna období velkého klidu :ťukající smajlík do dřeva: zřejmě mu klesl testosteron, když jsem těhotná :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama