Hádky ohledně sexu po porodu

Anonymní
31.3.21 00:58

Hádky ohledně sexu po porodu

Ahoj,
potřebovala bych se spíše vypovídat. Začnu úplně na začátku, tedy porodem. Můj porod nebyl z těch jednodušších, byla jsem hodně nastřihlá a měla jsem obrovskou ztrátu krve. Takže šestinedělí bylo celkově peklo. Malej nespal, já dole bolavá a k tomu 3× zánět v prsu. Po šestinedělí se začalo vse dávat trochu do pořádku, ale musela jsem kvůli dalšímu zánětu ukončit kojení a ještě 8 týdnů po porodu ze mě šly očistky. Následovala mykoza, diagnóza zlatý stafylokok a obrovský absces u třísla. Takže další antibiotika. V tomto období jsme s manželem měli jednou sex (zrovna v mezičase, kdy jsem byla relativně dobrá). Manžel často narážel na naší frekvenci sexu, ale tak nějak to chápal vzhledem k mým problémům.. No a teď to jsou dva dny, co se mi konečně zhojil absces a zatím mi nic není. Nic mě nebolí, nepálí.. No a manžel se mě asi před hodinou zeptal, co ten absces. Tak jsem mu řekla, že dobrý a že už to mám dobrý dva dny. On se hrozně rozčilil, proč jsme teda spolu už třeba včera nespali. Tak jsme mu řekla, že jsem ráda, že jsme konečně v pohodě a potřebuju trochu času na rozjetí chuti. A on, že v tom případě se na mě může vykašlat, že se mnou už nebude nikdy spát, když mě nevzrušuje. Nenechal si vysvětlit, že to tak není a šel spát. Já teď sedím zhroucená v obýváku a mám hrozný strach, že o něj přijdu. On je totiž jinak strašně skvělej, hodnej a pracovitej chlap, kterýho si nesmírně vážím.. Vubec nevím, co bude ráno.. Jak z toho ven.. :,(
Prosím o anonym z důvodu citlivého tématu..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
31.3.21 01:02

Promiň. Ale když předvádí tohle. Tak zas tak skvělej a úžasnej není. To by milují a chápavý chlap v životě neudělat.

Já měla po porodu taky veliké komplikace a první sex byl az po půl roce. A manžel neřekl koutkem ani slovo.

• Citovat
  • Nahlásit
292
31.3.21 01:03

No co popisujes tak jsi to měla hustý. Co si budeme povídat, konec těhotenství je zkrátka otravnej. Porod sám o sobě je peklo :think: A to co následuje dále ani asi nebudu říkat…Jako máš radost z miminka ale je to prostě náročný… Psychicky i fyzicky. :nevim: Sex k partnerství patří, ale musí ho chtít oba… A vůbec se ti nedivim, rekce tvého může je neadekvátní…Chtěla bych vidět jeho porodit a mít takové " trápení" jako ty :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
yse
965
31.3.21 01:29

Uklidni se, prece te neopusti kvuli tomu, ze nemel honem honem sex s zenou, ktera se sotva zahojila. Rekla bych mu, ze je sobec, ze mas za sebou dost bolave obdobi a nechapes jak muze po tom vsem byt na tebe jeste nastvany, kdyz se na sex jeste necitis. Prece nejsi ovce, abys drzela hlavne, aby on byl spokojenej??? Urcite bych rano dala hlavu vzhuru, nedelej ze sebe vinika a jeste bych mu rekla, ze te jeho reakce urazila, kdyz mysli jen na svoje poteseni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
31.3.21 01:43
@Anonymní píše:
Ahoj,
potřebovala bych se spíše vypovídat. Začnu úplně na začátku, tedy porodem. Můj porod nebyl z těch jednodušších, byla jsem hodně nastřihlá a měla jsem obrovskou ztrátu krve. Takže šestinedělí bylo celkově peklo. Malej nespal, já dole bolavá a k tomu 3× zánět v prsu. Po šestinedělí se začalo vse dávat trochu do pořádku, ale musela jsem kvůli dalšímu zánětu ukončit kojení a ještě 8 týdnů po porodu ze mě šly očistky. Následovala mykoza, diagnóza zlatý stafylokok a obrovský absces u třísla. Takže další antibiotika. V tomto období jsme s manželem měli jednou sex (zrovna v mezičase, kdy jsem byla relativně dobrá). Manžel často narážel na naší frekvenci sexu, ale tak nějak to chápal vzhledem k mým problémům.. No a teď to jsou dva dny, co se mi konečně zhojil absces a zatím mi nic není. Nic mě nebolí, nepálí.. No a manžel se mě asi před hodinou zeptal, co ten absces. Tak jsem mu řekla, že dobrý a že už to mám dobrý dva dny. On se hrozně rozčilil, proč jsme teda spolu už třeba včera nespali. Tak jsme mu řekla, že jsem ráda, že jsme konečně v pohodě a potřebuju trochu času na rozjetí chuti. A on, že v tom případě se na mě může vykašlat, že se mnou už nebude nikdy spát, když mě nevzrušuje. Nenechal si vysvětlit, že to tak není a šel spát. Já teď sedím zhroucená v obýváku a mám hrozný strach, že o něj přijdu. On je totiž jinak strašně skvělej, hodnej a pracovitej chlap, kterýho si nesmírně vážím.. Vubec nevím, co bude ráno.. Jak z toho ven.. :,(
Prosím o anonym z důvodu citlivého tématu..
…” Já teď sedím zhroucená v obýváku a mám hrozný strach, že o něj přijdu. On je totiž jinak strašně skvělej, hodnej a pracovitej chlap, kterýho si nesmírně vážím.. ”.
Tak to pardon, ale tohle nemyslite vazne, ze ne?
Skvelej chlap? Skvelej chlap do vas nebude hucet takovy debiloviny.
Nezlobte se, ale kdyz nema pochopeni pro vas zdravotni stav, tak at si jde treba do pr*ele.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1640
31.3.21 01:55

Nechala bych ho vychladnout a nazítří mu sdělila, že je vůl. Jako kdyby on zažil tolik týdnů bolestí a chorob a závěrem měl u pytlíku takovou nádheru, taky by se hnal do postele, sotva by se to srovnalo? Asi ne, že.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.3.21 05:56

Jestli já jenom nejsem co se týče chlapů moc náročná. :nevim:

Ale tohle mít doma??? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1402
31.3.21 06:25

Jak dlouho po porodu jsi? :think: To jsem z toho nevyčetla. Samozřejmě i kdyby to bylo dlouho, tak ho neomlouvá, jak se k tobě zachoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62853
31.3.21 07:08

Skvelej chlap by tohle nedělal. Sorry za upřímnost, ale chová se jak buran

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
31.3.21 07:10

To jako vážně?!
Takhle se nezachová,,skvělej” chlap ke svoji manželce ani ve zkratu :cert: Rozhodně bych mu rekla, ze takhle tedy ne, a slušná bych moc nebyla 8o :D
Hlavně klid, ty jsi neudělala nic špatně. Dopřej si klid a čas kolik budeš potřebovat. Upřímně, ja bych po takovymhle výstupu o chuť k nějaký akci teda přišla tuplem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
31.3.21 07:13

Analni sex by mel byt ok z tvoji strany, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8941
31.3.21 07:16

@Muz007 Ona dělá každá žena anál?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 07:20

A zeptám se, proč nebylo něco jinýho? Například orální sex, ruční práce.. k tomu nepotřebuješ ani prsa ani spodek.
Pokud ani to nebylo, nedivím se mu. Pokud to bylo, je to vůl.

• Citovat
  • Nahlásit
2004
31.3.21 07:21

Největší sobec a patrně to bude i manipulátor, obávám se, že bude hůř. Spíš byste si měla gratulovat, když by odešel, ale takhle to vidím, že budete patřit mezi ty ženy, které budou svého chlapa, kterej jim psychicky ubližuje, ještě omlouvat a nebudete si umět představit situaci být bez něj, ale radila bych vám se učit sebeúcty. Tohle asi nedopadne dobře, když se takhle projevil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2004
31.3.21 07:24
@Anonymní píše:
A zeptám se, proč nebylo něco jinýho? Například orální sex, ruční práce.. k tomu nepotřebuješ ani prsa ani spodek.
Pokud ani to nebylo, nedivím se mu. Pokud to bylo, je to vůl.

Další chytrolin, co nemá ani šajnu o tom, jak náročná je starost o mimino

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat