Hádky s kamarádkou kvůli alergii..

Anonymní
22.8.21 18:41

Hádky s kamarádkou kvůli alergii..

Ahojky.. ráda bych slyšela názor jiného. Strašně ráda peču.. a když to jde něco upeču. Když jdeme na nějakou akci tak něco upeču. Mám kamarádku už mnoho let. Má dceru která nesmí nic.. ne proto že by měla alergie ale protože nechce aby to jedla její dcerka. mouka - lepek. Maso.. a atd. Mě je to jedno ať si dělá co chce. Já to za ty léta přijala a beru to jako skutečnost. Jenže naše dcery začali chodit na stejný kroužek a teď teď tam bude akce zase nějaká. Moje dcerka mě poprosila jestli bych jí neupekla lentilkovou bábovku. A nedala jí tam sebou. Kamarádka mě sjela jak malýho Jardu že všude musím cpát ty svý domácí výrobky. Když vím že to Majda nemůže. Tak jsem ji v klidu řekla že to chápu ale přece neřeknu svojí dceři že jí to neudělám když jiné děti to jedí. A nabídla jsem jí že mohu upéct z bezlepkové mouky. Ona mi řekla že bezlepková mouka je sra***. A se slovy / že ti to není vůči Majdě blbý, odešla :roll: přitom ona jí všechno. Smažené.. vše z mouky, polotovary.. jaký na to máte názor? Už semnou nemluví :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24575
22.8.21 18:44

At si trhne, když hodlá svému dítěti zakazovat normální jídlo, tak ať to necpe i ostatním. Další děti si dají bábovku rádi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6613
22.8.21 18:45

Mám názor, že tvoje kamarádka je praštěná..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32483
22.8.21 18:47

Co bych dělala na tvém místě? Doufal bych, že už se mnou mluvit nezačne :mrgreen:
Holčině bych poslala něco, co smí baštit a pro ostatní tu bábovku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.21 18:48
@Fiducia píše:
Co bych dělala na tvém místě? Doufal bych, že už se mnou mluvit nezačne :mrgreen:
Holčině bych poslala něco, co smí baštit a pro ostatní tu bábovku

Já jsem ji nabídla že mohu upéct bezlepkovou variantu.. a na to mi odpověděla to s tím že bezlepková mouka je sra…

• Citovat
  • Nahlásit
3965
22.8.21 18:49

Myslím, ze je prastena, chudák dite

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
306
22.8.21 18:52

Kamarádka prodělala nějaký úraz hlavy? :lol: Až si vzpomene, že její dcera bude jíst jen fazolové klíčky, tak kvůli ní budou všichni kolem jíst jen fazolové klíčky? Bábovku bych upekla a na takovou kamarádku se vyprdla. Neopovažuj se ji kontaktovat první a dokud se ti neomluví, tak bych na ni na tvém místě vůbec nereagovala. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8484
22.8.21 18:55

Upekla bych co chce dcera. Pokud nemá zdravotní omezeni, tak bohužel.

Co za její dcera ji? Když maminka se stravuje normálně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
22.8.21 19:01

Bábovku upeč a s úsměvem pošli do kroužku..o kamarádce si mysli své (krava je to) a pokud se s ní chceš dále bavit čemuž se asi nevyhnes :nevim: téma jídlo nevzpominej.
Stejně ti závidí, že umíš péct ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32483
22.8.21 19:02
@Anonymní píše:
Já jsem ji nabídla že mohu upéct bezlepkovou variantu.. a na to mi odpověděla to s tím že bezlepková mouka je sra…
Četla jsem. Vždyť nemusíš jen péct. I kdyby pytlík bio jablek. Ty musíš vědět, co má dovolené, když je to dcera kamarádky :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
22.8.21 19:05

Vykašli se na ni..
Nebo samozřejmě 2.moznost - kromě té lentilkove upéct bezlepkovou bezlaktozovou veganskou bábovku bez cukru z mandlové nebo kokosové mouky a vitezoslavne ji přinést, že je speciálně pro Majdu, ať si dá. I takhle bábovka se dá udělat pozivatelne, ale precijen ta lentilkove bude pro děti výrazně zajimavejsi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19453
22.8.21 19:05
@Anonymní píše:
Ahojky.. ráda bych slyšela názor jiného. Strašně ráda peču.. a když to jde něco upeču. Když jdeme na nějakou akci tak něco upeču. Mám kamarádku už mnoho let. Má dceru která nesmí nic.. ne proto že by měla alergie ale protože nechce aby to jedla její dcerka. mouka - lepek. Maso.. a atd. Mě je to jedno ať si dělá co chce. Já to za ty léta přijala a beru to jako skutečnost. Jenže naše dcery začali chodit na stejný kroužek a teď teď tam bude akce zase nějaká. Moje dcerka mě poprosila jestli bych jí neupekla lentilkovou bábovku. A nedala jí tam sebou. Kamarádka mě sjela jak malýho Jardu že všude musím cpát ty svý domácí výrobky. Když vím že to Majda nemůže. Tak jsem ji v klidu řekla že to chápu ale přece neřeknu svojí dceři že jí to neudělám když jiné děti to jedí. A nabídla jsem jí že mohu upéct z bezlepkové mouky. Ona mi řekla že bezlepková mouka je sra***. A se slovy / že ti to není vůči Majdě blbý, odešla :roll: přitom ona jí všechno. Smažené.. vše z mouky, polotovary.. jaký na to máte názor? Už semnou nemluví :roll:

Ať dá pokoj. Přeci se s ostatními maminkami nebudete přizpůsobovat jednomu dítěti. Já bych s ní vyběhla. Pro její dítě bych nic nedělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19453
22.8.21 19:07
@Svetluska55 píše:
Vykašli se na ni..
Nebo samozřejmě 2.moznost - kromě té lentilkove upéct bezlepkovou bezlaktozovou veganskou bábovku bez cukru z mandlové nebo kokosové mouky a vitezoslavne ji přinést, že je speciálně pro Majdu, ať si dá. I takhle bábovka se dá udělat pozivatelne, ale precijen ta lentilkove bude pro děti výrazně zajimavejsi..

Ať něco upeče ta kamarádka. Zakladatelka nic péct nemusí pro její dítě. Její kamarádka je padlá na hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78311
22.8.21 19:10
@bublinek píše:
Upekla bych co chce dcera. Pokud nemá zdravotní omezeni, tak bohužel.Co za její dcera ji? Když maminka se stravuje normálně?

A i kdyby zdravotni omezeni mela, tak si ostatní nemohou dat babovku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.21 19:12
@j.a.n.i1 píše:
A i kdyby zdravotni omezeni mela, tak si ostatní nemohou dat babovku?

Nad tím jsem taky hodně přemýšlela. Jestli kdyby to nesměla kvůli alergii jestli by to taky nebylo nevhodný..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat