Hádky s rodiči ohledně baráku

Anonymní
23.6.13 15:31

Hádky s rodiči ohledně baráku

Ahoj, moc prosím o radu, jak by jste se k tomu stavěly vy na mém místě, protože jsem tady ta nejhorší já, ale už nevím jak dál, takže vše popíšu od začátku: v roce 2004 umřela moje babka, která bydlela společně s námi, kde máme 3+1 a druhý barák, spojený, kde je za zdí 1+1,kde momentálně bydlím já s přítelem. No, sedm let se táhl soud, protože barák byl psaný na zemřelou babku, nakonec to padlo na mě a bratra od mého otce(můj otec byl vyděděný)aby měli kde bydlet, aby nešel barák do exekuce, tak jsem si barák napsala na sebe s tím, že půlku vyplatím strýcovi. Zatím nemáme schválenou půjčku, v zimě čekáme dítě, můj otec má nedostavěný barák na zahradě, ztratil práci, nechce jít už asi makat, aby mohla stavba pokračovat, o mé matce, radši tady nebudu zmiňovat co je to za krávu.. Nemáme tady topení, sprchu, teplou vodu a nebudeme do toho kutlochu vrážet peníze když mám přece svůj barák,(oni tady nemají nic, když si to vezmete, přítel bude splácet náš barák, kde budou bydlet rodiče, nás tam nepustí, kteří do toho nedaj ani korunu)o který se už dlouho hádáme, aby nás tam pustily mí rodiče, že čekáme dítě. Je to od nich nespravedlivý, nedokážu je vyhnat, ale oni nechtějí zase sem vedle, přitom peněz má jak šlupek, aby si to tady zařídil, než by si dostavěl barák. Prostě už jsem na nervy a nevím jak dál, myslíte že si mám dál stát za svým a jak je přesvědčit, aby šli? Už se spolu kvůli tomu nebavíme dlouho.. Já už ani nevím, co sem píšu, omlouvám se, ale takové rodiče snad nikdo nemá

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1537
23.6.13 15:35

Nějak tomu nerozumím, je to psaný hodně chaoticky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
23.6.13 15:37

Než bych se s někým handrkovala, tak jdu pryč. A jsou ještě horší rodiče než tvoji ;)

• Citovat
  • Nahlásit
16589
23.6.13 15:38

Asi jsem při neděli zpomalená, ale vůbec jsem to nepochopila. :nevim: :nevim:

V čem je problém a o co Ti jde? Tvoji rodiče jsou strašní, protože si s Tebou nechtějí vyměnit byt? Protože nechtějí jít místo Tebe do Tvého 1+1, kde není teplá voda ani topení?

Nezlob se, ale nic jiného z té slátaniny vyluštit nedovedu - je-li to jinak, bude potřeba se vyjádřit souvisle a jasně. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
23.6.13 15:39

8o hele nadechni se, urovnej si myšlenky a zkus nám to napsat znovu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.13 15:42

Prostě mě nechtějí pustit do mého vlastního bytu s přítelem a budoucím miminkem, ale oni přitom mají kam jít, asi tak no.

• Citovat
  • Nahlásit
16589
23.6.13 15:44
@Anonymní píše:
Prostě mě nechtějí pustit do mého vlastního bytu s přítelem a budoucím miminkem, ale oni přitom mají kam jít, asi tak no.

A jak se rodiče do toho bytu dostali?

Kdo byt koupil? Kdo jej udržuje? Proč Ty bydlíš jinde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
23.6.13 15:44

A mají nějakou smlouvu? Ty máš nějaký papír, že je to tvůj byt? Jestli ano, zavolej Policii.. Myslím, že horší než teď už to stejně asi být nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.13 15:45

@alena36 @BohunkaP @gabriela82 nechtějí mě pustit do mého vlastního bytu. Ježiši marja, omlouvám se Vám, ale já už jsem z nich vycuclá, ubulená. A odejít pryč odsud chceme, ale to zas bude papírování přes soud…Už fakt nevíím no

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.13 15:47

@gabriela82 naši tam nemají nic, já jsem už psaná všude jako vlastník baráku a papíry taky mám, ale policii nechci na ně volat..To bych byla mrcha

• Citovat
  • Nahlásit
16589
23.6.13 15:47

Zakladatelko, neodpověděla jsi na otázky - jak se rodiče do toho bytu dostali?

Kdo byt koupil? Kdo jej udržuje? Proč Ty bydlíš jinde? Mají rodiče na byt nějakou smlouvu, dohodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
23.6.13 15:49
@Anonymní píše:
@gabriela82 naši tam nemají nic, já jsem už psaná všude jako vlastník baráku a papíry taky mám, ale policii nechci na ně volat..To bych byla mrcha

No a oni jsou podle tebe co? :think: Tak když se s nima nedá normálně domluvit, tak nevím co chceš slyšet za zázračnou radu. Žádná věta, která by je odtamtud vyhnala není :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.13 15:50
@BohunkaP píše:
A jak se rodiče do toho bytu dostali?Kdo byt koupil? Kdo jej udržuje? Proč Ty bydlíš jinde?

Byt koupil mlj pradědek. Nechal ho napsat na moji babku a tak je to, teda bylo do ted, ted je barák můj…Jasný že jsem se tam narodila, bydlíme tam všichni společně, ale barák nebyl ničí, teda byl babky, která už x let nežije. O barák se staral otec, ale bylo mu to k hovnu když není jeho co tam bydlíme, bydlím vedle, protože mě tam vyhnali s mojím

• Citovat
  • Nahlásit
16589
23.6.13 15:55
@Anonymní píše:
Byt koupil mlj pradědek. Nechal ho napsat na moji babku a tak je to, teda bylo do ted, ted je barák můj…Jasný že jsem se tam narodila, bydlíme tam všichni společně, ale barák nebyl ničí, teda byl babky, která už x let nežije. O barák se staral otec, ale bylo mu to k hovnu když není jeho co tam bydlíme, bydlím vedle, protože mě tam vyhnali s mojím

No nezlob se, ale já tomu pořád asi špatně rozumím.

Ten byt byl Tvé babičky, bydleli jste tam všichni a staral se o něj Tvůj otec. Takže jakým způsobem jsi k němu přišla Ty? Koupila jsi ho? Nebo jak jinak?

Prozatím z toho mám jen (předpokládám, že nesprávný) dojem, že rodiče vyhazuješ jen proto, že dům je oficiálně napsaný na Tebe. Což by bylo, jemně řečeno, poněkud zvláštní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.13 15:57

@gabriela82 nojo..chápu. Ale jako rodiče, že jim není jedno, že tady nemáme topení(máme smradlavé kamna, ze kterých se čoudí)teplou vodu, plesnivé zdi, tady se nedá bydlet s miminkem. Nemáme ani vanu, nebo sprchu, ale mojí matce zas vadí, že se chodíme koupat k ní(do mého baráku) čekám na zítřek a asi budu muset zajít na soud, zrušit barák, pak je vyženou plicajti sami, já je vyhánět nebudu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat