Hádky ve vztahu - italská domácnost?

Anonymní
2.12.19 15:46

Hádky ve vztahu - italská domácnost?

Ahoj,

otázka je jasná. Máte někdo tzv. italskou domácnost? Zkrátka to, kde jsou normální hádky, třeba i kvůli prkotinám? Jak to zvládáte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

126
2.12.19 15:52

My ne, asi tak půl roku jsme na sebe ani nezvýšili hlas. Vždycky jsme k sobě milý, slušný a ohleduplný. A víš co? Já bych občas malinko ty Itálie chtěla :). (Ale malinko :D), přiteli to ale takhle vyhovuje a je to podle něj dokonalý,:person_shrugging:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 15:53
@Anonymní píše:
Ahoj,otázka je jasná. Máte někdo tzv. italskou domácnost? Zkrátka to, kde jsou normální hádky, třeba i kvůli prkotinám? Jak to zvládáte?

To jsem měla s bývalým. Byli jsme spolu 8 let. Naštěstí teda od 17 do 25let. Strašný. V životě bych to nechtěla. To není zivot, ale otrava. 3× jsme se za tu dobu rozešli. A vždy to bylo po návratu stejne. Teď mám manžela, vůbec se nehádame. Máme občas neshody, jako všude jinde. A je to super. Klidné, pěkně manželství. Nedá se to srovnat s tím předešlým vztahem. Není nad pokojně manželství bez hádek.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.12.19 16:02

V takové domácnosti jsem vyrostla = zkažené dětství

• Nahlásit
  • Citovat
3917
2.12.19 16:12

Měla jsem s bývalým - byli jsme spolu 3 roky. Se současným přítelem jsme se za delší dobu ani nepohadali - jasné, občas jsme na sebe naštvaní, ale komunikujeme jako dospělí lidé běh řevu a normálně se dohodneme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 16:17

Já se obávám, že u nás na tu Itálii dojde. Já jsem cholerik, přítel taktéž, ale on je ten typ, co je pak schopen mlčet a neřešit problémy. On je ten, co je přechází (což občas není od věci), ale já už to nevydržím. Mám pocit, že dřív nebo později bouchnu a to odstartuju šílený kolotoč.

• Nahlásit
  • Citovat
1429
2.12.19 16:20
@Anonymní píše:
Ahoj,otázka je jasná. Máte někdo tzv. italskou domácnost? Zkrátka to, kde jsou normální hádky, třeba i kvůli prkotinám? Jak to zvládáte?
:think: ne není to normal. Vztah by měl být v klidu a naučit se spolu žít v harmonii. Můj názor
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 16:22
@Anonymní píše:
V takové domácnosti jsem vyrostla = zkažené dětství

Potvrzuji! :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
36
2.12.19 16:28

Ne, u nás hádky neexistují. Jasně jsme na začátku vztahu dali pravidlo, že domácnost bude bez hádek. Čili pokud je problém, prkotina, zavoláme si, sednem spolu, promluvíme, vyřešíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
814
2.12.19 16:46

Normální to není, takhle dospělí lidé nekomunikují. Zažila jsem to jednou s expartnerem a bylo to hrozný. Hádky a vypjaté situace bytostně nesnáším, takže jsem tím dost trpěla a celkem rychle vztah ukončila. Proč si komplikovat život :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
2.12.19 19:00
@Anonymní píše:

Tak italska domacnost je oboustrane domaci nasili. Fyzicke, nebo psychicke, materialni a nebo sexualni. Pokud se nepletu. Rozdil od klasickeho domaciho nasili je, ze agresor a obet si sve role stridaji. To asi nemate, ne? Nebo jo. Jinak my se hadame, ale nejak normalne, nenadavame si do niceho, nerveme na sebe. Proste obcas se jeden nastve, je neprijmnej, rekne svoje a druhej vetsinou k tomu neco rekne nebo mlci. Ale to je normalni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 09:09

My se hádáme s partnerem snad obden.Je to šílený vysilující. Pry si všechno moc beru a vše co mi řekne vytýká tak to mám přijmout jako informaci a nehroutit se že všeho. :zed: Jsem úplně v koncích a vyčerpaná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.12.19 12:00
@Evelina1979 píše:
My se hádáme s partnerem snad obden.Je to šílený vysilující. Pry si všechno moc beru a vše co mi řekne vytýká tak to mám přijmout jako informaci a nehroutit se že všeho. :zed: Jsem úplně v koncích a vyčerpaná

Tak tohle moc dobře znám. Dost často použije fakt nepříjemný tón, grimasy a podobně a pak mi říká, že si zbytečně vše moc beru. Ale právě kvůli tomu, že on neumí komunikovat „normálně“, tak vznikají hloupá nedorozumění. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
1031
6.12.19 13:28
@Evelina1979 píše:

Ti ob den neco vytyka? Tak to je magor…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama