Hádky ve vztahu, nezvládám to.

Anonymní
10.2.20 13:39

Hádky ve vztahu, nezvládám to.

Omlouvám se za asi zavádějící název, ale nevěděla jsem, jak jinak to vystihnout.
Jedná se o takové ty blbiny, kdy je třeba jeden podrážděný, vylítne na toho druhého nebo se prostě chytnete kvůli prkotině. Přítel pak třeba řekne už to neřeš, nech to být, ale já prostě cítím takové to „napětí“, ač třeba on pak přijde a chová se v rámci mezí normálně. Jenže vím, že tyhle neshody jsou normální, stává se to, ale jak se z nich rychle oklepat? Přítel je splachovací, ten to zvládá, já ale ne. Jsem z toho vždy hrozně dlouho špatná.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10.2.20 13:44

Musis se naučit to vypustit nebi budeš pořad nešťastná a nad něčím přemýšlet. Pokud to přítel už pak neřeší a jdete dal nezaobirala bych se tím tolik…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.20 13:45

Tohle znám, mám to podobně. Časem se to zlepšuje, ale asi je to běh na dlouhou trať. :zed:

Příspěvek upraven 10.02.20 v 13:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 13:46

To je právě to. Já si říkám, že co když to řeší, co když to ten vztah ovlivní, co když tohle a tamto… On kolikrát něco plácne, já si beru hodně věcí osobně, ale prostě už pak hned vidím, že jsem nejhorší…

• Nahlásit
  • Citovat
10.2.20 13:48

Neřeš kraviny a buď ráda, že máš někoho, kdo tě má rád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11268
10.2.20 13:51

Stačí nehádat se kvůli kravinám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3076
10.2.20 13:53
@Anonymní píše:
Omlouvám se za asi zavádějící název, ale nevěděla jsem, jak jinak to vystihnout.
Jedná se o takové ty blbiny, kdy je třeba jeden podrážděný, vylítne na toho druhého nebo se prostě chytnete kvůli prkotině. Přítel pak třeba řekne už to neřeš, nech to být, ale já prostě cítím takové to „napětí“, ač třeba on pak přijde a chová se v rámci mezí normálně. Jenže vím, že tyhle neshody jsou normální, stává se to, ale jak se z nich rychle oklepat? Přítel je splachovací, ten to zvládá, já ale ne. Jsem z toho vždy hrozně dlouho špatná.

Uveď příklad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 15:25

Manzel kdyz je nervozni z prace, neco se po… tak to vim, ze musim zalezt, byt zticha. Ja i deti. Musi mit klid, jinak vyleti a je schopen mi rict, ze se klidne rozvede, detem nadava, posila je do pr… jen za to ze na nej promluvi. Vim to, tak si zalezu s detma do pokojicku a nepoustim je ven. Az se uklidni, opravi ten pracovni problem, tak je zase normalni. Pracuje hodne doma, takze odpoledne treba do 19 nebo 20 hod. Proste musi byt klid.

• Nahlásit
  • Citovat
3076
10.2.20 18:32
@Anonymní píše:
Manzel kdyz je nervozni z prace, neco se po… tak to vim, ze musim zalezt, byt zticha. Ja i deti. Musi mit klid, jinak vyleti a je schopen mi rict, ze se klidne rozvede, detem nadava, posila je do pr… jen za to ze na nej promluvi. Vim to, tak si zalezu s detma do pokojicku a nepoustim je ven. Az se uklidni, opravi ten pracovni problem, tak je zase normalni. Pracuje hodne doma, takze odpoledne treba do 19 nebo 20 hod. Proste musi byt klid.

Stojí to za to? Slovo je mocná zbraň. Děti budou rády, až od vás odejdou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.20 20:55
@Anonymní píše:
Manzel kdyz je nervozni z prace, neco se po… tak to vim, ze musim zalezt, byt zticha. Ja i deti. Musi mit klid, jinak vyleti a je schopen mi rict, ze se klidne rozvede, detem nadava, posila je do pr… jen za to ze na nej promluvi. Vim to, tak si zalezu s detma do pokojicku a nepoustim je ven. Az se uklidni, opravi ten pracovni problem, tak je zase normalni. Pracuje hodne doma, takze odpoledne treba do 19 nebo 20 hod. Proste musi byt klid.

To mi přijde hrozne smutné…urážet svoje děti a ženu když mám problémy v práci a oni za to nemůžou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama