Reklama

Hair Studio Paul Allan Zlín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NumLock 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.10 15:57
Hair Studio Paul Allan Zlín

Ahoj,prosím vás děvčata která chodíte do kadeřnictví nad bývalou Zlíňanku k Paulovi,jaké máte zkušnnosti,jste spokojenné??
Díky za odpovědi.

Reklama

Reakce:

Ania Fawn 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.12 21:45

Ahoj,
já chodím do KM studia, ale kamarád tam chodí a je velice spokojená :) Chodí vždy krásně ostříhaný.

Jan Hrabina 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.13 12:03
Paul Allan

Chodím k němu pravidelně, a jsem nadmíru spokojen. Je sice dražší, ale rozhodně to za to stojí. Už jsem od něj měl několik různých střihů, ale vždy mě ostríhá tak, že vylezu ze sprchy a vypadá to fakt dobře, ani se nemusím gelovat, nic. Vřele doporučuji!

dasua
Povídálka 19 příspěvků 10.05.15 13:46

Brouzdám po netu a narazila jsem na webovky Paula Allana - a vypadá to fakt dobře. Zoufale totiž sháním někoho, kdo mi mé dlouhé vlasy jen lehce upraví, ale zachová délku. Předchozí zkušenost byla otřesná, zarovnání konečků = 20 cm pryč :cert: takže mi to vzalo chuť na 20 let se někomu svěřit a stříhám se sama. Ale teď to potřebuji mírně změnit, sestříhat na bocích a sama to nezvládnu. Jsem sice z Brna, ale nevidím problém dojet i jinam, pokud by to stálo za to. Proto můj dotaz - byla jste tam teď v poslední době některá? Jaké máte zkušenosti? Zejména dlouhovlásky by mě zajímalo… :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >