Hair Studio Paul Allan Zlín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.10 15:57
Hair Studio Paul Allan Zlín

Ahoj,prosím vás děvčata která chodíte do kadeřnictví nad bývalou Zlíňanku k Paulovi,jaké máte zkušnnosti,jste spokojenné??
Díky za odpovědi.

Reakce:
Ania Fawn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.12 21:45

Ahoj,
já chodím do KM studia, ale kamarád tam chodí a je velice spokojená :) Chodí vždy krásně ostříhaný.

Jan Hrabina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.13 12:03
Paul Allan

Chodím k němu pravidelně, a jsem nadmíru spokojen. Je sice dražší, ale rozhodně to za to stojí. Už jsem od něj měl několik různých střihů, ale vždy mě ostríhá tak, že vylezu ze sprchy a vypadá to fakt dobře, ani se nemusím gelovat, nic. Vřele doporučuji!

dasua
Povídálka 19 příspěvků 10.05.15 13:46

Brouzdám po netu a narazila jsem na webovky Paula Allana - a vypadá to fakt dobře. Zoufale totiž sháním někoho, kdo mi mé dlouhé vlasy jen lehce upraví, ale zachová délku. Předchozí zkušenost byla otřesná, zarovnání konečků = 20 cm pryč :cert: takže mi to vzalo chuť na 20 let se někomu svěřit a stříhám se sama. Ale teď to potřebuji mírně změnit, sestříhat na bocích a sama to nezvládnu. Jsem sice z Brna, ale nevidím problém dojet i jinam, pokud by to stálo za to. Proto můj dotaz - byla jste tam teď v poslední době některá? Jaké máte zkušenosti? Zejména dlouhovlásky by mě zajímalo… :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Návorková o vztahu s Dvořákem: Byly tam ponorky, tančit ale budeme dál!

Vítězným párem letošní deváté řady StarDance se stal Jiří Dvořák s taneční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >