Hamilton - bolest po zákroku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 15:06
Hamilton - bolest po zakroku?

Jsem v 38.tt. V utery jdu na vyvolani porodu kvuli velikosti miminka. V pondeli predtim jdu na Hamiltona. Bolelo vas to po tom hmatu? Hlavne pote bezprostredne po zakroku? Mam cekat nejake bolesti bricha nebo dole (spineni asi urcite?)? Po zakroku me manzel nebude moct odvezt domu autem, takze bud budu muset autobusem, coz je 2h cesty nebo si zaplatit taxika (30 min cesty). Tak nevim, ono to v pripadnych bolestech nebude prijemne ani v autobuse ani v aute s taxikarem, ze. A kontrakce se tak rychle urcite nespusti, aby me chytly hned cestou domu, ze? ????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Neúnavná pisatelka 15051 příspěvků 07.07.19 15:10

Nebolelo mne nic, spineni minimální. Jela bych normálně MHD

Petula306
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 07.07.19 15:10

Já moc nerozumím tomu postupu dělat Hamiltona ještě před indukcí. Já si o něj řekla po zavedení druhé půlky tablety na vyvolání. Nebolelo to, ale jestli to zrychlilo porod nevím. Nabízeli mi ho 2 dny před vyvoláním a to jsem odmítla.

Aduš8
Kelišová 5218 příspěvků 07.07.19 15:11

Já rodila císařem, ale kamarádka mi po prvním Hamiltonovi volala, zda bych ji mohla vyzvednout, měla šílené bolesti a začala špinit. Auto si vyzvedávala asi za dva dny :nevim:

Hadumi
Extra třída :D 13761 příspěvků 07.07.19 15:13

@Petula306 asi proto, jestli by se to náhodou nerozjelo i bez tablety…

Já po něm žádné obtíže neměla, domů jsem jela vlakem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 15:19
@Hadumi píše:
@Petula306 asi proto, jestli by se to náhodou nerozjelo i bez tablety…Já po něm žádné obtíže neměla, domů jsem jela vlakem.

Jj chceme zkusit, jestli se to nejdrive nerozjede samo…

Petula306
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 07.07.19 15:20

@Hadumi tak to bych se raději věnovala sexu  :oops:

Hadumi
Extra třída :D 13761 příspěvků 07.07.19 15:22

@Petula306 tak když to jde…

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2255 příspěvků 07.07.19 15:28

Nebolelo mě to vubec, žádné špinění ani bolesti po jsem také neměla. Asi to bude individuální. Měl by se dělat jen tehdy, když už se dole samo aspoň něco děje jsem četla. Pak neboli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 15:29
@Petula306 píše:
@Hadumi tak to bych se raději věnovala sexu :oops:

Tak ten sex to mozna rozjede pri prenaseni, asi ne v tom 37+3… :D

LuciferkaH
Stálice 96 příspěvků 07.07.19 15:29

Bolelo, bezprostředně po zákroku jsem z ordinace vycházela jak kachna…doma pak přišla taková tupá menstruační bolest a špinění. Nicméně Hamilton mi nepomohl, udělali mi ho v pátek a v pondělí jsem šla na vyvolání. Takže bolest k ničemu. Hodně štěstí ať Ti zabere a nemusí Ti porod vyvolávat :kytka:

berry4
Nadpozemská drbna 28624 příspěvků 07.07.19 15:32

Hamilton ti mohou provést ve chvíli, kdy je děl. čípek otevřený na alespon´1 cm. A ano, měla jsem 2×, poprvé to dr jen polechtala, další se mi do toho opřela pořádně, aby to bylo co k čemu a málem jsem vsublimovala do postele :lol: Ale je to okamžik. Po to nebolelo, krvácela jsem trošku. Jet domů budeš moct klidně MHD.

M-A
Kecalka 410 příspěvků 07.07.19 15:47

Mě nebolel, ani jsem potom necítila nějake divné pocity nebo bolesti, ty začaly až večer ale k porodu nevedly, druhý den vyvolávali tabletou pro postupny odtok plodové vody, takže hmat vpodstate k ničemu a to byl proveden 39+6

Modesta
Závislačka 2585 příspěvků 07.07.19 15:51

Záleží na tom, kdo to dělá. Od mého doktora to téměř nebolelo. Ovšem při přenášení mi ho udělala doktorka na rizikovém v nemocnici a to byla hrůza. Jak tu někdo psal, že by se nejraději vsublimoval do lehátka - je to trefné. Ovšem pomohlo mi to a v noci se mi vždy rozjel porod.

adri26
Kecalka 472 příspěvků 07.07.19 15:53

Mě to bolelo strašně a dost jsem krvácela… :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama