Hamilton při straptokokovi a sex?

Anonymní
27.3.20 13:58

Hamilton při straptokokovi a sex?

Ahoj, v pondělí mi mají dělat hamiltona a zapomněla jsem se dr připomenout jestli se může při streptokokovi, někde jsem četla že ne. A co sex po hamiltonovi jaké máte zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3454
27.3.20 14:09

Já jsem taky toho streptokoka měla a Hamiltona mi normálně dělali… Pak mi začala odcházet hlenová zatka, takže u nás už se besedovalo, to neporadim :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3140
27.3.20 16:08

Myslím, že by se dělat u Streptokoka neměl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 19:50

@JancaS84

Na wiki jsem to četla, ale chtěla jsem vědět názory těch kdo má už zkušenost :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.3.20 19:52

@darekp

Aha :lol: dobře vám to vyšlo

• Nahlásit
  • Citovat
3454
27.3.20 21:36
@Anonymní píše:
@darekpAha :lol: dobře vám to vyšlo

Jezisi, až teď jsem si všimla, že mi to mobil opravil na besedovalo, mělo tam samozřejmě být, že už se u nas nesexovalo :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3140
27.3.20 21:49
@Anonymní píše:
@JancaS84Na wiki jsem to četla, ale chtěla jsem vědět názory těch kdo má už zkušenost :kytka:

No segre ho udělali, praskli ji u toho nechtěně vodu, takže už musela zůstat v nemocnici aby dostala antibiotika. Byla bez kontrakcí, tak ji dávali všechno možný až skončila na akutním císaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 05:21

@JancaS84

Aha, ale tak aspoň si ji pohlídali?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.3.20 05:22

@darekp

Pochopila jsem :palec: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
6680
28.3.20 08:58

Taky mi dělali Hamiltona. Když se paní doktorka zeptala, jestli s ním souhlasím, upozornila jsem na toho streptokoka a ona řekla, že to nevadí. Kontrakce začaly po půl hodině, už jsem ani z areálu nemocnice neodjela. :mrgreen: Ale i kdyby, stejně bych nesexovala. Nicméně si myslím, že ten sex ničemu neuškodí, pokud tě to nebude bolet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.20 10:21

Streptokoka jsem měla a Hamiltona dělali třikrát… A na sex po něm jsem úplně náladu neměla, sotva jsem po Hamiltonu chodila :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama