Reklama

Hamilton ve Vítkovické porodnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

iva.haferova
Kecalka 124 příspěvků 15.01.17 18:20
Hamilton ve Vítkovické porodnici

Dobrý večer, jdu zítra ( pondělí ) na kontrolu do Vítkovic do porodnice, budu tam i rodit.
Další den, v úterý, mám termín porodu.
Zajímá mě, jestli mi udělají Hamiltona, když si o něj řeknu a pokud bude tam dole vše nachystané??? Vůbec nevím, jak to tam chodí a jestli jsou k tomu svolní.
Děkuji za odpovědi :)

Reklama

Reakce:

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 15.01.17 20:17

Napsala bych to do porodního plánu, těžko říct. Můžeš se zítra zeptat :mrgreen:

mixa30
Kecalka 321 příspěvků 16.01.17 04:04

Mě ho tam udělali, aniž bych si o něho řekla, nebo by se mě někdo ptal. Druhý den jsem začala rodit.

lenula29
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 21.03.17 16:44

No me ho dr.co me vysetrovala nechtela udelat, ze to delaji jen kdyz me hospitalizuji.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama