Hamiltonuv hmat a co dál se bude dít

Anonymní
28.11.19 12:40

Hamiltonuv hmat a co dál se bude dít

Ahoj jsem 41 týden a po Hamiltonovi. Nekrvacim a ani to nějak nebolelo jen lehce stipalo. Od té doby mě ale poboliva záda a břicho a pobodava v rozkroku. To znamená nějakou účinnost nebo jen že to tam bylo rozházeny? A zkusili jste tomu ještě nějak pomoci?
CS mám 6, a 1 cm.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

441
28.11.19 12:44

A kdy ti ho dělali? Já byla dle jejich termínu taky skoro 41tt a dopoledne cca 10-tá mi ho doktorka udělala, než jsem došla domů, tak mě už pobolívalo břicho, udělala jsem dětem oběd a ve dvě už psala manželovi, ať počítá s tím že půjde dřív z práce. No a v půl osmé byl syn na světě. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.11.19 12:45

Ahoj, nechci ti kazit radost, ale nemusí se stát nic a muže se ti i porod rozjet. Mě udělali dneska Hamiltona už potřetí a stále dva v jednom. Taky jsem měla vždy bolesti v podbřišku, lehce záda a rozkrok, ale stejně se to nakonec nerozjelo… To ale neznamená, že když to nezabralo na mě, že na tebe to zabrat nemusí. Budu ti držet palce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4920
28.11.19 12:46

To ti tu nikdo neřekne. Někomu ten hmat pomohl, někomu ne. Každopádně pokud jsi 41tt a máš bolesti, tlaky apod tak to nejspíš něco znamená. Sleduj to a uvidíš. Každopádně držím palce ať to máš rychle za sebou :).

Mimochodem mně třeba Hamilton absolutně nepomohl, rodila jsem až týden po.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8746
28.11.19 12:48

Jo já bych řekla, že se to chystá, dala bych teplou vanu. Já to měla tak, že Hamilton byl někdy v poledne, cestou domu mě tak nějak bolel spodek a slabý menstruační bolesti, ty trvaly celé odpoledne, ve 20 jsem uložila prvorozenou, šla si dát vanu, ve 22 jel chlap pro tchýni kvůli hlídání, bylo to ještě v poho, byla jsem sama doma se spícím batoletem, dorazili v jedenáct večer, o půlnoci jsme nakonec vyjeli do porodnice a ve čtyři byla malá na světe. Pak mi moje gynekoložka říkala, že většinou to do 48h porod rozjede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
28.11.19 12:55

Ahoj u me se po Hamiltonu nedelo nic. Akorat jsem 3 dny spinila, bolel me podbrisek a potom sla na vyvolavacku :lol:, kamaradka do 12 hodin od hmatu porodila :D. Tezko rict co bude ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32244
28.11.19 13:06

Já vždy druhý den po HH porodila..( obě těhu )
obě byli pouze křížové bolesti, které jsem měla celý porod. Kontrakce dělohy nezměřitelné, protože mi šli do zad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8994
28.11.19 17:54

Těžko říct, možná se něco chystá :think: mně dělali hamiltona kolem oběda, trochu jsem po něm špinila, porodila jsem druhý den o půlnoci. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
28.11.19 19:39

Možná se něco chystá, ale může to i utichnout. Moje zkušenost: mně dělali Hamiltona v jednu odpoledne a v jedenáct večer mi začaly kontrakce. Tak držím palce. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1590
28.11.19 20:12

Mě ho taky dělali a hlenova zatka mi trosku vysla ven, přes noc bolesti a pak to utichlo. Po víkendu mi pak prcka vyvolavali :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama