Hannasaki Ultraslim Prim máte zkušenosti

470
4.1.19 13:26

Hannasaki ultraslim prim mate zkusenosti

Ahoj chtela jsem se zeptat zda nekdo zkousel caj hannasaki ultra prim.je to smes ze zeleneho a cerveneho caje(pchu-er)koupila jsem si ho dnes jako doplnek k pitnemu rezimu protoze se snazim zhubnout a musim zlepsit pitny rezim.tak jestli mi to pomuze i z hubnutim kdyz to obsahuje tyto caje. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28284
4.1.19 13:39
@Mnekolova píše:
Ahoj chtela jsem se zeptat zda nekdo zkousel caj hannasaki ultra prim.je to smes ze zeleneho a cerveneho caje(pchu-er)koupila jsem si ho dnes jako doplnek k pitnemu rezimu protoze se snazim zhubnout a musim zlepsit pitny rezim.tak jestli mi to pomuze i z hubnutim kdyz to obsahuje tyto caje. :D
Čaj pu ehr bych brala jen jako doplněk k pitnému režimu. Nespoléhala bych se na to, že pouhé pití mě zbaví kil.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17085
4.1.19 13:59
@Mnekolova píše:
Ahoj chtela jsem se zeptat zda nekdo zkousel caj hannasaki ultra prim.je to smes ze zeleneho a cerveneho caje(pchu-er)koupila jsem si ho dnes jako doplnek k pitnemu rezimu protoze se snazim zhubnout a musim zlepsit pitny rezim.tak jestli mi to pomuze i z hubnutim kdyz to obsahuje tyto caje. :D

zeleny caj ODVODNUJE.

Sice poleti nejake 2-3kg z vahy dolu, ale za cenu lehke dehydratace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
4.1.19 14:27

@Russet diky za info chci to jako doplnek k pitnymu rezimu.ale rika se opakuji rika se ze zel caj pomaha k hubnuti.vim ze pi nem nezhubnu musim cvicit a hlidat stravu. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28284
4.1.19 14:51
@Mnekolova píše:
@Russet diky za info chci to jako doplnek k pitnymu rezimu.ale rika se opakuji rika se ze zel caj pomaha k hubnuti.vim ze pi nem nezhubnu musim cvicit a hlidat stravu. :)

Moje stokilová ?! kolegyňka pije jen zelený čaj. Tak asi tak :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1282
15.1.19 17:23

Jak už bylo řečeno, odvodňuje, na váze budeš mít méně, ale špek zůstane stejný :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama