Harmonelo na ekzem-nejake zkusenosti?

132
12.3.21 01:50

Harmonelo na ekzem-nejake zkusenosti?

Ahoj holky, mate nekdo zkusenosti se sirupy od Harmonela? Zajimalo by me hlavne v souvislosti s ekzemem u malych deti.. doporucila mi to pani pres homeo, kvuli vycisteni strev maleho.. docela se mi produkty libi, i pro sebe bych vyzkousela, ale cena neni nejnizsi, tak nez objednam rada bych vyslechla jeste neci zkusenost.Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30339
12.3.21 07:33
@makys13 píše:
Ahoj holky, mate nekdo zkusenosti se sirupy od Harmonela? Zajimalo by me hlavne v souvislosti s ekzemem u malych deti.. doporucila mi to pani pres homeo, kvuli vycisteni strev maleho.. docela se mi produkty libi, i pro sebe bych vyzkousela, ale cena neni nejnizsi, tak nez objednam rada bych vyslechla jeste neci zkusenost.Diky

A čím že si malý střeva ušpinil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
616
12.3.21 08:56

Zkusenost s tim nemam, tak nevim, jestli to funguje. Znama to nabizi, byla ted za odmenu v Cancunu v Mexiku za odmenu. Coz ji zavidim. Ne ten let teda, ale ze mohla opustit zemi, kraj, okres! At uz je svet zase normální! Tim chci rict, ze je to drazsi, protoze platis i provizi pro toho, kdo to prodava. Jsem si jista, ze kdyz toho koupis vic, bude tam sleva co se vyplati! Ja streva cistim vlakninou, jabkama, zelim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
12.3.21 09:03

@K. Rocánková jo to jsem pochopila že je to MLM.. paní z homeo mě registrovala ani nevim jak:D pak jsem to pochopila, bude mít z mých nakupů profit, ale já si to alespoň můžu kdykoliv sama koupit za nákupku, což je fajn tak to asi neřeším.. malýmu je 11 měsíců a trpí na ekzém, takže bohužel u něj to vlákninou, zelím a jabky nevyřeším, to by se mi po tom osypal ještě víc:/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
12.3.21 09:05

@Russet střeva se zanáší v podstatě vším, jídlo, léky, očkování, stres,..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5199
12.3.21 09:09

Střeva se nezanáší.

Je to nesmysl, který tvrdí…nepřekvapivě…prodejci pochybných věcí typu „harmonelo“, aby na lidech vytřískali peníze za prodej předražených nesmyslů.

:nevim:

Je to podvod, takových je více, tohle je jen jeden ze široké škály. Střeva nejsou vidět a tak je snadné lhát lidem jak se „zanáší“ a obratem nabízet předražený podvod na „čištění zanešeného“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
616
12.3.21 10:08

Vsak vyzkousejte a uvidite. Chapu, ze malemu chcete pomoci. Kdyz mel nas maly na nozicce exem, doktorka rekla mazejte modrou indulonou. Svete div se, pomohlo to. Nechapu.
A abych to upresnila, sve zname fandim, nic mi nenuti. Ani proti mlm nic nemam, hlavne at mi od nich nechodi emaily 1× denne. To nesnasim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
12.3.21 12:07

@K. Rocánková my už toho mazání vyzkoušeli strašně moc.. od mastiček namíchaných na předpis z lékárny bez doplatku, indulonu, přírodní mazání až po drahé biodermy, linoly a podobně.. něco nepomůže vůbec, něco to na chvíli zlepší a časem je to zpět.. zkusím objednat a uvidíme.. :nevim: emaily zatím žádné nechodí:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
12.3.21 12:12

@Borrealis i od doktorky jsme dostali doporučení na užívání probiotik a prebiotik v souvislosti s ekzémem.. pokud je léky narušená střevní mikroflora, odráží se to na zdraví, to potvrdí i lékař, není v tom marketing..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30339
12.3.21 23:31
@makys13 píše:
@Russet střeva se zanáší v podstatě vším, jídlo, léky, očkování, stres,..

Nesmíš věřit blábolům jakési homeopatky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
13.3.21 16:57

@Russet probiotiky mi doporucila i lekarka.. od homeopatky jsem dostala akorat tip na konkretni znacku.. a ja se tady ptam na zkusenosti s touto znackou.. nic vic ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
6.4.21 10:33

Také se mi dostala nabídka na tyto přípravky. Tak jsem se podrobně koukla na složení. Tvrdí že jsou přírodní, ale co tam dělají konzervanty jako benzoan sodný, sorban draselný a xantanova guma. Já osobně mám výborné zkušenosti se tzv. zelenou léčbou Ječmen a chlorela. Ale co mě prošlo rukama tak TOP jen Green Way přípravky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
6.4.21 23:57

Zkusenost s timto produktem nemam, ale nam na ekzem nejlepe zabira dieta, tj. Vynechani problematickych potravin, mozna alergenu, ktere ty streva drazdi…pak je po ekzemu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
7.4.21 16:40

Dobrý den, s Harmonelem mám zkušenost nejprve u dcerky 13 let - po 1,5 měsíci ekzém zcela vymizel (předtím x let v péči kožních lékařů atd.) na základě kombinací 4 sirupů. Co se týče přídatných látek - xantan - stačí si něco nastudovat a budete vědět, že jde o látku přírodního původu z kukuřice nebo soji bez nežádoucích účinků, benzoát se přirozeně vyskytuje i v bobulovitém ovoci a je ho tam minimální množství cca stejné, jako byste si nalila do víčka fantu, není to samozřejmě ideální, ale v takto minimálním množství může mít spíše pozitivní účinky na organismus (protiplísňové apod.)Podobně sorban.Jako se vším je třeba nejdřív vědět a potom soudit. Produkty vyvíjí tým RNDr. Petra Ryšávky, což je špička ve svém oboru, tedy studiu mikrobiomu. Zadejte do googlu, je tam o něm mnoho informací. Ad. MLM - nepohoršuju mne Avon, Just ani Oriflame - tedy ani Harmonelo. Naopak mu fandím jako nové české inovativní firmě. Jsou jen dobří a špatní podnikatelé, stejně jako firmy. Výrobky teď testujeme v celé rodině a zatím opravdu spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
8.4.21 07:41
@Hanka159 píše:
Zkusenost s timto produktem nemam, ale nam na ekzem nejlepe zabira dieta, tj. Vynechani problematickych potravin, mozna alergenu, ktere ty streva drazdi…pak je po ekzemu :)
@julimari píše:
Dobrý den, s Harmonelem mám zkušenost nejprve u dcerky 13 let - po 1,5 měsíci ekzém zcela vymizel (předtím x let v péči kožních lékařů atd.) na základě kombinací 4 sirupů. Co se týče přídatných látek - xantan - stačí si něco nastudovat a budete vědět, že jde o látku přírodního původu z kukuřice nebo soji bez nežádoucích účinků, benzoát se přirozeně vyskytuje i v bobulovitém ovoci a je ho tam minimální množství cca stejné, jako byste si nalila do víčka fantu, není to samozřejmě ideální, ale v takto minimálním množství může mít spíše pozitivní účinky na organismus (protiplísňové apod.)Podobně sorban.Jako se vším je třeba nejdřív vědět a potom soudit. Produkty vyvíjí tým RNDr. Petra Ryšávky, což je špička ve svém oboru, tedy studiu mikrobiomu. Zadejte do googlu, je tam o něm mnoho informací. Ad. MLM - nepohoršuju mne Avon, Just ani Oriflame - tedy ani Harmonelo. Naopak mu fandím jako nové české inovativní firmě. Jsou jen dobří a špatní podnikatelé, stejně jako firmy. Výrobky teď testujeme v celé rodině a zatím opravdu spokojenost.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat