Hartan Buggy iX1 - máte někdo zkušenost?

duuupka
28.2.10 11:17

Hartan Buggy iX1 - máte někdo zkušenost?

Mám kočárek od firmy Hartan a začínám uvažovat o golfkách. Chtěla bych osvědčenou kvalitu. Buggy iX1 se mi moc líbí, jen mně zaráží, že jsou celkem těžké. Přes 11kg. Máte některá tyhle golfky? Jak jste s nimi spokojené? Taky by mně zajímalo, jak se skládají? Za každou zkušenost budu moc ráda. Děkuji J.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Luskina
20.7.10 15:25

golfky hartan

Ahoj
s golfkama Hartan mám jen ty nejlepší zkušenosti, ozkoušela jsem si i jiné, ale hartan vítězí i přestože je trochu težší než ostatní goláče. Hartan je stabilní a popere se v pohodě i s jiným terém než je jen silnice či chodník, skládá se jednoduše, co jsem uvítala je pojistka proti složení kočárku. HArtan můžu jen doporučit

• Nahlásit
  • Citovat
duuupka
8.8.10 14:36

Jé super, že se někdo ozval. Už jsem po tak dlouhé době ani nedoufala. Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
rraketka
5.1.11 21:14

hartan buggy ix1

Taky muzu jen a jen doporucit.Sice jsou tezsi,ale konstrukce kvalitni.Oproti jinym kocarkum ma hartan pohyblivou strisku,takze lze s ni pohybovat dopredu a dozadu podle toho,odkud prave sviti slunicko.Pri slozeni kocarek stoji a ma vyskove a smerove nastavitelne rukojeti

• Nahlásit
  • Citovat
P.tra
15.4.11 19:54

golfky Hartan Buggy iX1

Potřebovala bych poradit ohledně golfek Hartan Buggy ix1. U jejich popisu se píše, že mají otočnou rukojeť - můžu tomu rozumnět tak, že je rukojeť přehazovací??
Moc díky za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
15.4.11 20:31

Ne ne,rukojet neni prehazovaci,jen s koncem rukojeti se da tocit,podle toho,jak ti to vyhovuje.Ted ti presne nereknu,kolik to ma pozic,protoze je ted doma nemam.Ale jinak muzu rict,ze jsem s nema byla velmi spokojena u prvniho ditete a ted cekam az se otepli a budu je moc vytahnout pro druhe ditko.Nanoznik jsem dokoupila od Emitexu a plastenku taky od nejake jine firmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
P.tra
16.4.11 20:33

Moc děkuju za info. Mně se taky moc líbí a hned bych je brala, ale strašně jsem chtěla něco, kde by byla možnost na dítě alespoň občas vidět. Sporťák jsem měla (resp. mám) taky jen po směru jízdy a docela mi chybí občas si s prckem při procházce povídat. Takže to ještě musím zvážit…

• Nahlásit
  • Citovat
16.4.11 20:54

No je fakt,ze ted posledni 2 roky jsem po tom nepatrala,ale jeste jsem nevidela golfky,kde by sla prehazovat rukojet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
17.4.11 20:36

některé takové golfky jsou.. když se ještě prodával, byl to bumbleride flyer a pak PP Uno (spíš sporťášek) a pak dema step easy (také spíš sporťák).
pak jsou golfky s otočným sedákem, těch je vícero, namátkou třeba PP Pliko switch, Inglesina zippy free, Bebeconfort loola (up), chicco living (dřívě for me), inglesina avio, jané solo reverse, no a zapp Xtra, a bugaboo bee..

no a le otočný sedák se vždy podepíše na váze a šířce sedáku - kočáry bývají užší a těžší.. takže u golfek, kde jsem spíše o skladnost a váhu, to často nemá smysl, proto se moc nedělají..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
18.4.11 23:57

Inglesinu Avio jsem teď viděla, vypadá moc dobře, ale otočný sedák nemá, jen možnost nacvaknout korbičku…
Hartan iX1 jsem zkoušela na prodejně, jsou krásně zpracované, prostorné, pevné, odpružené, dobře se ovládají, jdou do úplného lehu, myslím, že jsou moc pohodlné pro dítě i mají dobré jízdní vlastnosti. To je vykoupeno vyšší váhou, skládají se i ručky k sobě, ale pořád jsou po složení docela velké. Super komforní golfky, ale nejsou to lehké pohotové golfky na skládání do auta…proto asi dělá Hartan i lehčí golfky I-GO.
Jinak já jsem viděla V Olomouci v Davídkovi barvu 738, což je černá koženka se zdobením kamínky a vypadá opravdu luxusně, existuje i v bílé variantě, což by v té kožence mohlo být dobré na údržbu a moc hezké…ale zas tu černou mají skladem, takže na ni člověk nemusí 8 týdnů čekat…
http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama