Hartan topline S x Gessline F6 air

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kopicka
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 12.01.17 19:15
Hartan topline S x Gessline F6 air

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Nedokážu se rozhodnout který. :nevim: Chtěla bych do terénu a oba mají vyměnitelná kolečka což mi přijde super. Budeme mít letní miminko a tak uvazuji o vložené tašce, ale neumím se rozhodnout který. Najde se někdo kdo má zkušenost a zná oba? Děkuji

Reakce:
ixule
Vesmírná mluvilka 34980 příspěvků 12.01.17 20:37

Za mě Hartan, ale obě značky jsou dobré, Hartan mi přijde dotaženější do detailů :palec: Na léto bych vložnou tašku nevolila, miminku v ní bude horko, korbička je na léto lepší.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Spisovatelku prý rozčílila vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >