Hartan topline S x Gessline F6 air

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kopicka
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 12.01.17 19:15
Hartan topline S x Gessline F6 air

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Nedokážu se rozhodnout který. :nevim: Chtěla bych do terénu a oba mají vyměnitelná kolečka což mi přijde super. Budeme mít letní miminko a tak uvazuji o vložené tašce, ale neumím se rozhodnout který. Najde se někdo kdo má zkušenost a zná oba? Děkuji

Reakce:

ixule
Vesmírná mluvilka 34972 příspěvků 12.01.17 20:37

Za mě Hartan, ale obě značky jsou dobré, Hartan mi přijde dotaženější do detailů :palec: Na léto bych vložnou tašku nevolila, miminku v ní bude horko, korbička je na léto lepší.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >