Hatchimals x FurReal co vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veruka85
Kecalka 492 příspěvků 13.12.17 09:22
Hatchimals x FurReal co vybrat?

Ahoj maminky,

prosím jakékoliv zkušenosti, nevím pro kterou hračku se rozhodnout…

Mám dvě holky skoro 6 a skoro 3.. a uvažuji co vzít.. určitě jim vezmu to stejné.. at je klid..

ale nevím, kterou?

Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17421 příspěvků 13.12.17 09:48

Ahoj, já ti poradím, my máme doma všechno :lol:
Hatchimals nic moc. Dostala ho pětiletá dcera k svátku. Jak se to klubalo, tak z toho byly všechny děti hyn, pak si s tím všechny hrály, tahaly se o to asi dva dny a teď už se ro někde válí, ani nevím kde. Má to naprogramovaný nějaký hry, který teda nejsou nic moc a občas to má hlad, nebo to kejchá. Jako třeba mám jenom zhejčkaný děti, ale ani mě to teda nenadchlo
Furreal máme jednorožce Starlily a ten je teda nádhernej. Rozhodně měl daleko větší úspěch než Hatchimal. Ale byl tak dvakrát tak drahej, no.
Pak máme ještě Nějakýho koníka Kopýtka nebo co, tak ten je trochu slabší než Starlily.
Jinak teda já bych to určitě nekupovala dvakrát. Naše holky takový věci dostávají dohromady. Na to, aby se to pak válelo v koutě nemusíme mít všechno trojmo. Jen Furby máme dvakrát, protože ti mezi sebou komunikujou, tak aby to byla větší prča
A ještě jsme měli pejska na vodítku, to už nevím co bylo zač a toho měla nejradši ta prostřední. Bohužel v něm vytekly baterie, takže letos bude pod stromečkem Little Live Pets štěňátko. To teda nechodí, ale vypadá bratelně.
No takže asi tak. Za mě Hatchimals nebrat a už vůbec ne dvakrát. To fakt radši nějakýho pejska

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17421 příspěvků 13.12.17 09:51

Jo tak ten pejsek na vodítku byl taky Furreal. Ale nevím jestli se ještě prodává

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17421 příspěvků 13.12.17 09:56

Jako hravý tygřík https://www.maxikovy-hracky.cz/…tygrik-tyler vypadá luxusně. Kam se na něj hrabou Hatchimals. Normálně bych jim ho koupila dohromady. Škoda že už jsem švorc… :think: :mrgreen:

veruka85
Kecalka 492 příspěvků 13.12.17 11:46
@Antonie Bolavá píše:
Jako hravý tygřík https://www.maxikovy-hracky.cz/…tygrik-tyler vypadá luxusně. Kam se na něj hrabou Hatchimals. Normálně bych jim ho koupila dohromady. Škoda že už jsem švorc… :think: :mrgreen:

ja jsem uvažovala o tomto:
https://www.maxikovy-hracky.cz/…dni-medvidek

veruka85
Kecalka 492 příspěvků 13.12.17 12:12

Https://interaktivni-hracky. heureka. cz/tm-toys-yoyo-panda/#

nebo toto?

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17421 příspěvků 13.12.17 12:31

No já už objednala toho tygříka :zed: :mrgreen:
Ale každopádne cokoli Furreal lepši než Hatchimal

veruka85
Kecalka 492 příspěvků 13.12.17 12:41
@Antonie Bolavá píše:

opravdu? :))) a neco z toho furreal jste měli?

máš ještě nějakou tip na dárek pro 3 a 6 holky?

Ivčis
Závislačka 3964 příspěvků 13.12.17 14:02

Holky ne.erte mě :jazyk:. Ja uz mam pro syna čtyři roky hatchimals :roll:. A da se to v pohode naprogramovat? Nebo je to moc složité? @ANTONIE Bolavá? Děkuji
Edit: jako ze ma syn 4roky :lol:

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17421 příspěvků 13.12.17 14:56
@veruka85 píše:
opravdu? :))) a neco z toho furreal jste měli?máš ještě nějakou tip na dárek pro 3 a 6 holky?

Furreal máme toho jednorožce Starlily a měli jsme pejska. Obojí super

Jinak mám pro tyhle malý sestřičku BabyBorn, kolo pro BabyBorn a nějaký oblečky. To je taková tutovka, s tím si hrajou hodně. Barbie tančícího koně (Barbie u nás taky jede), nějakou moon dough sadu, Oonies (to vypadá taky dobře, ale asi to bude spíš pro tu nejstarší), knížky Kouzelné čtení a Lego. Pak mám u našich ještě jeden nerozbalenej balík a nemůžu si vzpomenout co v něm je :lol:

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17421 příspěvků 13.12.17 14:57
@Ivčis píše:
Holky ne.erte mě :jazyk:. Ja uz mam pro syna čtyři roky hatchimals :roll:. A da se to v pohode naprogramovat? Nebo je to moc složité? @ANTONIE Bolavá? Děkuji
Edit: jako ze ma syn 4roky :lol:

To už je tam přednastavený ty hry. Složitý to není. Třeba ho to bude bavit, uvidíš. Každý dítě je jiný

kamikaa
Kelišová 5429 příspěvků 15.12.17 13:18
@Antonie Bolavá píše:

No to mi ani neříkej :cert: :mrgreen:…ale tak chtěla to, bude to mít :roll:

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17421 příspěvků 16.12.17 10:07

Jako, včera jsem balila dárky a dala jsem do toho tygra baterie a vyzkoušela jsem ho a asi deset minut jsem se s ním mazlila a myslela jsem si, že ho snad ani těm dětem nedám :lol: On je jak živej! :srdce: A když ho hladíte tak vrní!

Aliik
Echt Kelišová 8344 příspěvků 15.09.18 16:09

@Antonie Bolavá Mohla bych poprosit o zhodnocení tygříka s odstupem času? Děkuju ;)

Ewinkazakr
Kecalka 232 příspěvků 25.09.18 21:50

@Antonie Bolavá Taky by mě moc zajímalo, jaký tygřík je :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >