Hatchujici blastocysta – kdy dojde k uhnízdění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 17:57
Hatchujici blastocysta, kdy uhnízdění

Ahoj holky, já vím asi mě pošlete do háje ale nějak na mě padla depka. V pondělí proběhl KET hatchujici blastocysty l,.kvalita AA po PGS (geneticky zdravá), na vysoké NK buňky v děloze píchám imunoglobuliny. Vzhledem k tomu, že je to náš asi miliontý pokus mám fakt strach, že ani po iminoglobulinech se to prostě nepovede. Načteno snad tisíce fór, studií a knih ale asi jen potrebuji uklidnit. Dva dny po transferu 5denni hatchujici blasty nemůžu čekat že bude zanořené, teď se třeba teprv „prodírá“ sliznici, chápu to správně? Jen těžko se snažím naladit na pozitivní vlnu když jsem tolikrát potratila a ET ani KET vzdy pozitivní a pak selhání :(

Prosím o zachování anonymity, rodina mě bohužel sleduje i tu :(

Dejte mi trošku naděje prosím :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kaiserin
Stálice 81 příspěvků 12.06.19 18:04

Urcite ma jeste cas, takze muzes byt v klidu :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 18:06
@kaiserin píše:
Urcite ma jeste cas, takze muzes byt v klidu :)

Děkuji, snad už tentokrát se to povede, to teplo mi klepe na mozek asi :mrgreen:

kaiserin
Stálice 81 příspěvků 12.06.19 18:14
@Anonymní píše:
Děkuji, snad už tentokrát se to povede, to teplo mi klepe na mozek asi :mrgreen:

O nervy je to pokazdy. Ať už ma clovek jaký chce zkušenosti. Držím palce, aby to vyšlo, imunita je mrcha!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 18:19

@kaiserin jojo,vždy o nervy a to jsem si řekla, že už mě nic nemůže rozházet a teď mě to nějak semlelo :) ale asi jednodenní depka, nic zvláštního :) děkuji za podporu ;)

kaiserin
Stálice 81 příspěvků 12.06.19 18:23
@Anonymní píše:
@kaiserin jojo,vždy o nervy a to jsem si řekla, že už mě nic nemůže rozházet a teď mě to nějak semlelo :) ale asi jednodenní depka, nic zvláštního :) děkuji za podporu ;)

Ja jsem si myslela, že když už jedno dite mame, tak mně neúspěch bude jedno. Haha :D Tak snad bude depka jen jednodenní, takový krásný embryo musi klapnout.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 18:48

@kaiserin takže už jedno dítko máte jo?:) Tak to je krásný :) modlím se aspoň za jedno, těch let co se snažíme tak už člověk nevěří že by se to mohlo podařit ale taky si říkám - joooo taková pěkná blasta, to by v tom byl snad už :cert: :mrgreen:

kaiserin
Stálice 81 příspěvků 12.06.19 19:12
@Anonymní píše:
@kaiserin takže už jedno dítko máte jo?:) Tak to je krásný :) modlím se aspoň za jedno, těch let co se snažíme tak už člověk nevěří že by se to mohlo podařit ale taky si říkám - joooo taková pěkná blasta, to by v tom byl snad už :cert: :mrgreen:

Po 4 letech se nám narodil, skoro 17 měsíců mu je:). Já jsem si myslela, ze uz na žádný ivf kvůli sourozenci nepůjdu. No a chystám se zas. Každopádně chapu, jak se cítíš, jednu dobu to už vypadalo u nas blbě, klidně SZ:). Tak hlavně se hodit do pohody, i když myslet na to budes asi porad :)

Adela.92
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 12.06.19 19:15

Ahoj, mě při posledním Ketu stejné blastocysty říkala embryoložka, že zahnízdění bude trvat 1-3 dny a poté už je na ní, jak se bude dál vyvíjet a zda se nepustí :nevim: Držím pěsti, mě další pokus čeká příští týden :roll:

Planetka85
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 12.06.19 19:15

Myslim, ze se porad prodira, na druhou stranu dr. mi po transefu rekl, ze rozhodne prvnich 20 minut - zda se vubec zacne zanorovat - takze uz to ma miminko zpecetene :-) Ten jen cekat, az to Tvoje telo pozna :-) Za par dni uz budes vedet :-) Drzim pesti at najdes dve carky brzy :-) Kdy planujes prvni testovani? :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 21:00
@kaiserin píše:
Po 4 letech se nám narodil, skoro 17 měsíců mu je:). Já jsem si myslela, ze uz na žádný ivf kvůli sourozenci nepůjdu. No a chystám se zas. Každopádně chapu, jak se cítíš, jednu dobu to už vypadalo u nas blbě, klidně SZ:). Tak hlavně se hodit do pohody, i když myslet na to budes asi porad :)

Napíšu, děkuji :) ono je to náročné ale hlavně že vám prcek dělá radost a jseš příkladem že to jde i po těch letech ;) :srdce:

Tajeka
Kecalka 138 příspěvků 12.06.19 21:07

„Poblbla“ reprodukcni imunita je svinstvo, co Ti budu povidat - urcite sama vis. Ja na mimco cekala trinact let. Nakonec se ale povedlo, dle doktoru zazrak - ale i Ty se deji. A tak Ti chci dodat viry a nadeje.

Jinak po KET s hatchujici blastocystou jsem mela ducha sesty den. Prokrvacela jsem cely prvni trimestr, kolikrat jsem sla domu s papirem „hrozicic pocinajici potrat“, ale udrzelo se.

Moc drzim palce.

jezz1e
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 12.06.19 21:14

Mně tedy v CARu říkali, že by se do dvou dnů měla chytit, ale ty to přece nijak nepoznáš (nidační krvácení rozhodně není podmínkou), tak neplaš :-) A k testům - já měla ducha až 11 den a teď jsem v 19 tt, takže doporučuji vydržet netestovat ( i když jsem to taky nikdy nezvládla a akorát propadala panice :-))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 21:35
@Adela.92 píše:
Ahoj, mě při posledním Ketu stejné blastocysty říkala embryoložka, že zahnízdění bude trvat 1-3 dny a poté už je na ní, jak se bude dál vyvíjet a zda se nepustí :nevim: Držím pěsti, mě další pokus čeká příští týden :roll:

No, mám špatnou imunitu takze proti ní bojujeme imunoglobuliny co to jde ale někdy si už šance na donošení zdravého miminka nedávám :( děkuji za info, každá rada pomůže..držím také palce, ať se povede :) mužem pak vyměňovat zkušenosti ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 21:42
@Planetka85 píše:
Myslim, ze se porad prodira, na druhou stranu dr. mi po transefu rekl, ze rozhodne prvnich 20 minut - zda se vubec zacne zanorovat - takze uz to ma miminko zpecetene :-) Ten jen cekat, az to Tvoje telo pozna :-) Za par dni uz budes vedet :-) Drzim pesti at najdes dve carky brzy :-) Kdy planujes prvni testovani? :-)

Děkuji za reakci, popravdě asi ani neplanuji :) za dob „minulých“ jsem test doma měla nebo ho běžela koupit a pak zbytečně ještě víc plašila tak to teď chci udělat o kousíček jinak..nevím co moje slavná imunita udělá nebo udělala ale ty vedra tomu nepřispívají a navíc mě ničí progesteron :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama