Hauck sport kočárek?

1490
6.7.15 18:17

hauck sport kočárek?

Holky máte někdo tento kočárek, a jak jste s ním spokojeni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Hauck Viper Viper?

Přidejte zkušenost s Hauck Viper Viper
Napsat příspěvek

Reakce:

338
6.7.15 18:32

Ja mela Hauck Viper. Tak jestli pomuze zkusenost s Hauckem jako takovym.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920
6.7.15 18:47

@Karmeliona má ho kamarádka, děsně šitovej krám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
6.7.15 18:47

Já ho mám, jen v jiné barvě.
Má luxusně velký nákupní koš a dobře polohovatelnou opěrku. Kolečka jsou ale dost na nic, mám je v podstatě pořád zaaretovaná, protože jinak uskakují na každé nerovnosti a kočárek si zatáčí, kam chce. Brala jsem ho kvůli spojené rukojeti, abych mohla řídit jednou rukou, a to vpodstatě nejde, když je kočárek zatížený. A nevím, jestli je to obecná vlastnost nebo chyba našeho kusu, ale madlo před dítětem tam velmi špatně drží, stačí za něj lehce zabrat a povolí.
Skládá se jednoduše a je lehoučký, to je zase výhoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8793
6.7.15 19:19

Já měla hauck shopper

• fajn polohování, velký koš, celkem lehký, celkem levný (potřebovala jsem kočár do letadla abych se nevláčela se sporťákem), fajn skládání, madlo drželo, ale synové ho rádi sundávali.
  • 1 cesta lesem oddělá kolečka, je to jen na hladké rovné plochy v obchoďáku, tam je fajn i díky košíku, potah se nedal odstrojit a vyprat.

shrnutí fajn na nákupy, případně na cestování (ne na hory), jako jediný sporťák leda pro dítě co se nosí v šátku/nosítku - do zálohy, jinak koupit něco pořádného a ne takové chrastítko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
6.7.15 19:57

Hauck je neuveritelny smejd. nikdy vice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2264
6.7.15 20:02

Já mám Hauck Viper a je s ním naprostá spokojenost-odvozil mi dvě děti. Ale jak se dívám na ten obrázek tak tento má na prd kolečka-já chtěla s velkýma kolama aby se snadno jezdilo i po terénu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
6.7.15 20:07
@baaruunkaa píše:
Já mám Hauck Viper a je s ním naprostá spokojenost-odvozil mi dvě děti. Ale jak se dívám na ten obrázek tak tento má na prd kolečka-já chtěla s velkýma kolama aby se snadno jezdilo i po terénu.

Ja byla taky s viperem spokojena. Nemam zadne negativa na vlastnosti kocarku. Byl lehky. Sama jsem ho vynesla kam bylo potreba. Kolecka velky, les ani centrum nebylo problem. Vesel se do maleho auta. A dcera v nem i spokojene spala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
6.7.15 20:21

Já teda dodávám, že jsem si ho kupovala s vědomím, že není do terénu. Terénní sporťák mám, chtěla jsem něco lehkého a skladného do města na pochůzky a nákupy, co sama vynesu do trolejbusu. Že mi kolečka uskakují i na křivějším chodníku mě trochu zklamalo, ale jinak v podstatě moje požadavky splnil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2264
6.7.15 20:34

@Gambo Já sním byla taky maximálně spokojená-dokonce jsme na něm měly daný skejt-starší na něm seděla a nohy měla vražené v košíku. Ještě ho občas brávám, ale mladší má dva roky a chodí zatím co starší by se vozila tak chci kočár zrušit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
7.7.15 08:46

No já to chci jen na nějaké popjíždění, jako nouzovka, nechci tahat sporták 13kg do 2 patra bez výtahu 3× denně.. jen do města, né na terén. Koupila jsem ho od paní za 700 vč pošty tak čekám co přijde, je prý měsíc starý..

Příspěvek upraven 07.07.15 v 10:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
7.7.15 10:10
@Karmeliona píše:
No já to chci jen na nějaké popjíždění, jako nouzovka, nechci tahat sporták 13kg do 2 patra bez výtahu 3× denně.. do města né na terén. Koupila jsem ho od paní za 700 vč pošty tak čekám co přijde, je prý měsíc starý..

ja s nim jezdila v Praze, takže terén taky žádný, a sama jsem ho vynesla všude Např. v metru když nebyla jiná možnost než pevné schody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
7.7.15 10:11
@baaruunkaa píše:
@Gambo Já sním byla taky maximálně spokojená-dokonce jsme na něm měly daný skejt-starší na něm seděla a nohy měla vražené v košíku. Ještě ho občas brávám, ale mladší má dva roky a chodí zatím co starší by se vozila tak chci kočár zrušit.

dceři jsou tři, my už ho nemáme. Ale nedám na něj dopustit. Zvládal Prahu a i lesy v Praze, např. Kunratice a tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
7.7.15 10:33

@Gambo takže myslíte že za 700 dobrá cena? a od kolika měsíců je vhodný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
338
7.7.15 10:49
@Karmeliona píše:
@Gambo takže myslíte že za 700 dobrá cena? a od kolika měsíců je vhodný?

Ted nevim co myslite. 700k za toho vipera nebo za ten „vas“. Podle me, to co jste uvedla vy tak za moc nestoji. Pokud stoji 700 odradila by me cena. Viper byl od 6 mesicu. Vyhodou Viperu bylo ze byl uzky a ja se s nim vsude vlezla. Toho vaseho bych se bala. Vypada rozbitej uz na fotce :-). Pokud nechcete novy tak najdete i lepsi znacky max do 1500 kc. Ja osobne bych to nekupovala. Viper je tedy trojkolka. Ja mela tento.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama