Havlíkova Apotéka - Vaše zkušenosti

1
27.3.21 15:27

Havlíkova Apotéka - Vaše zkušenosti

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s Havlíkovou Apotékou - co se vlasové kosmetiky týče.

Pleťovou kosmetiku od nich používám už dlouho a je super :palec:
Ale zajímalo by mě, jestli máte nějakou zkušenost s šampony a kondicionéry?

Ty recenze na ty vlasové přípravky se hodně bijou, co jsem vyčetl, tak za hodně peněz.. málo muziky.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34675
27.3.21 16:05

No, u me nic moc. Zdalo se mi, ze to moc nemyje, musela jsem toho dat vic. Pak jsem je mela mastne. To jsem mela obdobi vyhradni přírody a lepe mi poslouzilo prirodni mydlo a ocet na oplach :nevim: jinak HA miluju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16134
27.3.21 17:06

Miluju jejich Cibulovo fazolovou vlasovou masku, to je top produkt, který kupuji opakovaně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
27.3.21 18:37

Mam podobnou zkusenost. Pece o plet super. Sera, masky, pletove vody super. Vlasova pece nic moc. Jedne snad rada s cibulovo - fazolovym zakladem - vlasove opravare - ty jsou lepsi. Sampon peni (ja to s nepenivymi moc neumim), maska tak napul, super je vlasovy krem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16134
27.3.21 19:37

@PaníKadrnožková @Tajeka no kdo není zvyklý na šampony, které moc nepeni tak je asi překvapený, ale co se týče mytí, tak s tím nemám problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34675
27.3.21 21:14
@lachtanice86 píše:
@PaníKadrnožková @Tajeka no kdo není zvyklý na šampony, které moc nepeni tak je asi překvapený, ale co se týče mytí, tak s tím nemám problém

No, jasne, je to pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat