Hazard! Stačí kapka a jsi taťka

Anonymní
23.6.13 13:23

Hazard! Stačí kapka a jsi taťka

Prosím o zkušenosti :pankac:. Dítě neplánujeme, jedno již máme, nicméně já bych se druhému nebránila, přítel zřejmě trošku jo :mrgreen:. Je to na nás trošku brzy na druhé dítě, ale musela jsem ze zdravotních důvodů vysadit HA. Po vysazení mám však obrovskou chuť na sex a oba si to moc užíváme… :srdce:. Přítel nemá potřebu častého sexu, ale asi ze sebe vyzařuju něco extra přitažlivého, protože se jde každý večer na věc, minimálně jednou :mrgreen:. Je to neutišitelná touha po sexu, řekla bych, že jsem totálně ovládána hormony. Přítel nechce kondom, tak přerušujeme a tak nějak se tomu poddávám. No ale samozřejmě vím, že přerušovaná soulož není antikoncepce, ale hazard a já jsem tomu hazardu nejspíš propadla. Stalo se Vám něco podobného? A jak dlouho se Vám dařilo bránit početí? :oops: Prosím neodsuzujte mě, případné dítě bychom si nechali ;-).

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.6.13 13:28

Asi záleří jak kdo to umí ;) Já antiko neberu 9 let, nepoužíváme ani kondom :) Obě děti máme plánované :) žádná nehoda. Vzhledem k tomu že teď kojím, antiko nemůžu (teda můžu nějakou u které hrozí problémy, ne každému prý sedne tak na to peču) ale věřím že jsme šikovní :))

Ovšem, jen tak bych na to nespoléhala :think:

Inko Lenka

• Citovat
  • Nahlásit
6774
23.6.13 13:28

Co jsme v hazardu vyhrali, vidis dole v metriku. :mrgreen: Trvalo to asi rok a pul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1863
23.6.13 13:29

My přerušujeme od svatby (bude to 6let) a máme plánovaně jedno dítě (povedlo se hned), jinak vždy bez „nehody“ (která by nám ale nevadila, jen by nebyla úplně plánovaná). něco jiného by bylo ale hazardovat takhle v situaci, kdy by jsi dítě skutečně nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
23.6.13 13:29
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2002
23.6.13 13:31

My prerusujeme uz 5 let a obe deti jsou planovane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6473
23.6.13 13:33

Já neberu HA od maturity (7 let). Děti máme dvě, jedno plánované, na ktoré jsme čekali více než rok a druhé neplánované, kdy jsme si nedali pozor. Jinak nám přerušovaný sex zatím prochází :-D Od druhého porodu mám téměř 2 roky :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nikol.ondrášovka
23.6.13 13:37

My nepoužíváme nic a vychází nám to, malej byl plánovanej ;)

• Citovat
  • Nahlásit
12181
23.6.13 13:38
@Anonymní píše:
Prosím o zkušenosti :pankac:. Dítě neplánujeme, jedno již máme, nicméně já bych se druhému nebránila, přítel zřejmě trošku jo :mrgreen:. Je to na nás trošku brzy na druhé dítě, ale musela jsem ze zdravotních důvodů vysadit HA. Po vysazení mám však obrovskou chuť na sex a oba si to moc užíváme… :srdce:. Přítel nemá potřebu častého sexu, ale asi ze sebe vyzařuju něco extra přitažlivého, protože se jde každý večer na věc, minimálně jednou :mrgreen:. Je to neutišitelná touha po sexu, řekla bych, že jsem totálně ovládána hormony. Přítel nechce kondom, tak přerušujeme a tak nějak se tomu poddávám. No ale samozřejmě vím, že přerušovaná soulož není antikoncepce, ale hazard a já jsem tomu hazardu nejspíš propadla. Stalo se Vám něco podobného? A jak dlouho se Vám dařilo bránit početí? :oops: Prosím neodsuzujte mě, případné dítě bychom si nechali ;-).

my prerusovanou metodu uspesne praktikovali 5 let. Az kdyz se partner rozhodl, ze chce dite, tak se mu povedlo napoprve. Z me strany zadne planovani nebylo.
Ale kdybych opravdu byla proti otehotneni, tak bych asi nejake jine reseni nez jen prerusovanou souloz hledala. Preci jen, ja si rikala, ze dite ne, ale kdyby se stalo, ze otehotnim, tak to tak ma byt a je to tak dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25231
23.6.13 13:38

My přerušujeme už skoro 2 roky, možná i déle a evidentně nejsem chytlavá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4132
23.6.13 13:44

Přerušujeme rok a dobrý. Ale jsme srovnaní s tím, že když se zadaří, tak se zadaří. (A vím, že když ano, tak budeme šťastní jako blechy, ne naopak.) Pokud dítě opravdu nechcete, raději bych volila ještě nějakou pojistku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14598
23.6.13 13:45

Přerušujeme 4 roky… obě malé děti jsou plánované a doslova na povel - do měsíce těhotná :)

prvorozená je hormonek přes HA… malí z přerušovaného plánovaní. Prvorozená dostane HA do maturity, neb má partnera… pak to bude na ní.

@nikol.ondrášovka super větička v podpisu :palec: :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1289
23.6.13 13:48

A vam prerusovany styk vyhovuje rekneme -kvalitou? Nebo muzi?

Ja znam mnoho krasnych deti z prerusovane souloze, povazuji to skutecne za ruletu.

Co pesar (pro autorku).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nikol.ondrášovka
23.6.13 13:49

@Markittka Díky :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.13 13:50
@Fíková píše:
Co jsme v hazardu vyhrali, vidis dole v metriku. :mrgreen: Trvalo to asi rok a pul.

Vidím 8o

@Gladys píše:
https://www.emimino.cz/…-deti-87644/ :mrgreen:
:oops:
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat