Hcg 0 a tt negativní opožděná MS 15 dní

Anonymní
2.12.19 20:36

Hcg 0 a tt negativní opožděná MS 15 dní

Ahoj potřebuji poradit :) 18.11 jsem mela dostat MS a do teď nic ????ale 25 jsem byla na gynde a na ultrazvuku nic a hcg z krve byla 0 (druhý den mi to volala sestřička) a dnes je to 15 dní zpoždění tak nevím co teď jestli mám ještě čekat nebo si jít tu MS vyvolat :nevim: děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3105
2.12.19 20:39

Jeste bych tak tyden pockala a pak, pokud se MS nedostaví, bych se objednala na gyndu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1304
2.12.19 20:41

Zavolala bych doktorce a poradila se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 20:45

@darekp Dobře děkuji počkám si :) jen dnes ráno mě dost boleli vaječníky tak jakoby jsem to už měla to je asi normální že po vyšetření jsem měla trošičku na toaletním papíře krev že? Jinak tohle se mi nestává fakt max +,– 2 dny a MS pokaždé dojde

• Nahlásit
  • Citovat
1395
2.12.19 21:01

Ja to ted mam stejne uz druhy cyklus po sobe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 21:07

A víš příčinu? Nebo aspoň řekl ti dr něco proč to tak je?

• Nahlásit
  • Citovat
1395
2.12.19 21:12

Muj dojtor vubec netusi.. Pry mozna stres (ale z ceho??).

Delal mi UTZ a cse v poradku. Zadna cysta nic.. Ale pry z nej nedokaze poznat v jake fazi cyklu jsem.. Pry u me vubec netusi..

Pokud to pry bude trvat i po novem roce, udelame hormonalni profil..

A jako na potvoru se mi rozhazela MS, kdyz jsme se chteli zacit snazit od mimco.. Do te doby chodila jak hodinky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 21:16

Tak to mi je líto že zrovna před dobou snažení ????taky se snažíme asi cca 5 měsíců tak nevím co to všechno znamená. Počkám si ještě ten tyden a znovu se objednám ať mam klid. A ten hormonální profil o to si taky můžu zažádat?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.12.19 09:38

Ahoj holky tak jsem to dnes ráno dostala ale mám šílené bolesti pravého vaječníku tak silné že nemůžu z postele že to normální?? Jako já hodně trpím na MS bolesti každý měsíc ale tohle je fakt už moc

• Nahlásit
  • Citovat
1395
5.12.19 10:41

Ja to porad nedostala.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie