Reklama

HCG 1800 a není nic vidět na ultrazvuku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EvBa
Povídálka 16 příspěvků 09.03.18 16:33
HCG 1800 a není nic vidět na ultrazvuku

Ženy, mám 5+6 tt., 1800 HCG, v děloze není nic vidět. Může se v děloze ještě něco ukázat? Mám za sebou zamlkle téhotenstvi v 11+ a jedno biochemické téhotenstvi. Už jsme hodně nešťastní. Doktorka řekla, že nevidí žádnou volnou tekutinu a na mimoděložní to nevypadá, ale zároveň ho nemůže ani vyloučit.

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3329 příspěvků 1 inzerát 09.03.18 16:55
@EvBa píše: Ženy, mám 5+6 tt., 1800 HCG, v děloze není nic vidět. Může se v děloze ještě něco ukázat? Mám za sebou zamlkle téhotenstvi v 11+ a jedno biochemické téhotenstvi. Už jsme hodně nešťastní. Doktorka řekla, že nevidí žádnou volnou tekutinu a na mimoděložní to nevypadá, ale zároveň ho nemůže ani vyloučit.

Já mela malý puntik (doktor musel hodně koukat)…spis dutinku a hcg jsem mela 1180+-. Počkala bych tyden

Klaris23
Kecalka 122 příspěvků 09.03.18 16:59

Čekat :) to je málo mě se malá ukázala až v 7tt a o 4dny tlouklo srdce :srdce: :srdce: :srdce:

Petruna21
Echt Kelišová 9844 příspěvků 09.03.18 17:01

Já v 5-6 tt měla hcg 7300 a už bylo vidět. Držím palce ať se brzy něco ukáže :kytka:

EvBa
Povídálka 16 příspěvků 15.03.18 20:39

V pondělí HCG 5000, mimi v pravém vejcovodu. V úterý laparoskopie odstranění pravého vejcovodu, revize levého vejcovodu, ten je naštěstí průchodný, nicméně zvlněný, takže mimi bude muset urazit delší cestu než si najde správný místečko.
Tak snad to už přístě vyjde. Pořád věříme.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama