HCG 1800 a není nic vidět na ultrazvuku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EvBa
Povídálka 16 příspěvků 09.03.18 16:33
HCG 1800 a není nic vidět na ultrazvuku

Ženy, mám 5+6 tt., 1800 HCG, v děloze není nic vidět. Může se v děloze ještě něco ukázat? Mám za sebou zamlkle téhotenstvi v 11+ a jedno biochemické téhotenstvi. Už jsme hodně nešťastní. Doktorka řekla, že nevidí žádnou volnou tekutinu a na mimoděložní to nevypadá, ale zároveň ho nemůže ani vyloučit.

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 09.03.18 16:55
@EvBa píše: Ženy, mám 5+6 tt., 1800 HCG, v děloze není nic vidět. Může se v děloze ještě něco ukázat? Mám za sebou zamlkle téhotenstvi v 11+ a jedno biochemické téhotenstvi. Už jsme hodně nešťastní. Doktorka řekla, že nevidí žádnou volnou tekutinu a na mimoděložní to nevypadá, ale zároveň ho nemůže ani vyloučit.

Já mela malý puntik (doktor musel hodně koukat)…spis dutinku a hcg jsem mela 1180+-. Počkala bych tyden

Klaris23
Kecalka 160 příspěvků 09.03.18 16:59

Čekat :) to je málo mě se malá ukázala až v 7tt a o 4dny tlouklo srdce :srdce: :srdce: :srdce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 09.03.18 17:01

Já v 5-6 tt měla hcg 7300 a už bylo vidět. Držím palce ať se brzy něco ukáže :kytka:

EvBa
Povídálka 16 příspěvků 15.03.18 20:39

V pondělí HCG 5000, mimi v pravém vejcovodu. V úterý laparoskopie odstranění pravého vejcovodu, revize levého vejcovodu, ten je naštěstí průchodný, nicméně zvlněný, takže mimi bude muset urazit delší cestu než si najde správný místečko.
Tak snad to už přístě vyjde. Pořád věříme.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >