HCG 1800 a není nic vidět na ultrazvuku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EvBa
Nováček 6 příspěvků 09.03.18 16:33
HCG 1800 a není nic vidět na ultrazvuku

Ženy, mám 5+6 tt., 1800 HCG, v děloze není nic vidět. Může se v děloze ještě něco ukázat? Mám za sebou zamlkle téhotenstvi v 11+ a jedno biochemické téhotenstvi. Už jsme hodně nešťastní. Doktorka řekla, že nevidí žádnou volnou tekutinu a na mimoděložní to nevypadá, ale zároveň ho nemůže ani vyloučit.

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2995 příspěvků 09.03.18 16:55
@EvBa píše: Ženy, mám 5+6 tt., 1800 HCG, v děloze není nic vidět. Může se v děloze ještě něco ukázat? Mám za sebou zamlkle téhotenstvi v 11+ a jedno biochemické téhotenstvi. Už jsme hodně nešťastní. Doktorka řekla, že nevidí žádnou volnou tekutinu a na mimoděložní to nevypadá, ale zároveň ho nemůže ani vyloučit.

Já mela malý puntik (doktor musel hodně koukat)…spis dutinku a hcg jsem mela 1180+-. Počkala bych tyden

Klaris23
Kecalka 122 příspěvků 09.03.18 16:59

Čekat :) to je málo mě se malá ukázala až v 7tt a o 4dny tlouklo srdce :srdce: :srdce: :srdce:

Petruna21
Echt Kelišová 9693 příspěvků 09.03.18 17:01

Já v 5-6 tt měla hcg 7300 a už bylo vidět. Držím palce ať se brzy něco ukáže :kytka:

EvBa
Nováček 6 příspěvků 15.03.18 20:39

V pondělí HCG 5000, mimi v pravém vejcovodu. V úterý laparoskopie odstranění pravého vejcovodu, revize levého vejcovodu, ten je naštěstí průchodný, nicméně zvlněný, takže mimi bude muset urazit delší cestu než si najde správný místečko.
Tak snad to už přístě vyjde. Pořád věříme.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Malá vzpomínka na Malou: 12 fotek roztomilé Táni, které jste ještě neviděli!

Říkejte si, co chcete, ale Taťána Malá nám bude chybět! Exministryně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama