Hcg 25. Kolik jste měli vy?

20
15.9.20 16:57

Hcg 25. Kolik jste měli vy?

Ahoj holky mam takovou otázku. Poslední menstruaci jsem měla 23 srpna. V neděli podle kalendáře mi měli začít a nepřišlo to tak jsem si udelala test dokonce 3 a vyšli mi krásné plné 2 proužky. V pondeli mi odebrali krev a dneska mi řekli ze mam 25hcg… měli jste to někdo taky tak podobný? Mam už 3 dny spozdeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24961
15.9.20 17:28

Tak těhotná jsi, proč tam běháš tak brzy? HCG mi nikdo nebral ani v jednom těhotenství, šla jsem až kolem 7tt. Úplně zbytečně brzy to řešíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
15.9.20 18:08

Me se to zda strasne nizky ta hodnota. Nicmene pokud mas pozitivni test tak tehotna jsi, otazka je jak je to tehotenstvi prosperujici :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16854

Jak mam vedet, kolik bych mela HCG? Nac nabirat krev, pokud neni zadny problem? Me samozrejme krev nebrali, na co taky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20

No já jsem v pondeli volala k doktorovi a on řekl ať hned přijdu… no a hned vzal krevní testy… tak proto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
750
15.9.20 18:09

Posledni MS byla 23.8. a ty už máš 3 dny zpoždění? To máš nějaké krátké cykly. Jinak nevim, ja na krvi nebyla ani při jednom těhotenství. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
15.9.20 18:10

Doktor mi řekl ze je to je to málo takže zítra jdu na odběr a řekl ze doufám ze se to zvýší aspoň na 200-300

Příspěvek upraven 15.09.20 v 18:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
15.9.20 18:10
@pomme píše:
Posledni MS byla 23.8. a ty už máš 3 dny zpoždění? To máš nějaké krátké cykly. Jinak nevim, ja na krvi nebyla ani při jednom těhotenství. :nevim:

Protože jsem měla menses asi 9 dni tak proto 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
750
15.9.20 18:14
@Dgvanesaa píše:
Protože jsem měla menses asi 9 dni tak proto 😀

Jo takhle, cyklus se počítá od prvniho dne ms, ne od jejího konce. Tak držím palce, ať to vyjde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
15.9.20 18:16
@pomme píše:
Jo takhle, cyklus se počítá od prvniho dne ms, ne od jejího konce. Tak držím palce, ať to vyjde :kytka:

Dekuju tak snad… ale to čekání je strašný 🤦🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
15.9.20 18:28

Zvýší se to! Já měla taky málo, sestra do telefonu zněla jako že to nemá cenu a zvýšilo se i z takhle malého čísla… Číslo není směrodatny zas až tak… Hlavně jestli se zvyšuje! Uvidíš-zázrak bude :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
15.9.20 18:36
@goldbear píše:
Zvýší se to! Já měla taky málo, sestra do telefonu zněla jako že to nemá cenu a zvýšilo se i z takhle malého čísla… Číslo není směrodatny zas až tak… Hlavně jestli se zvyšuje! Uvidíš-zázrak bude :srdce: :srdce:

Za cely den jediná dobra zprava a to od tebe dekuju moc… a kolik jsi měla ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
15.9.20 19:45

Důležité je aby se zdvojnásobilo každý druhý až třetí den. Tabulkově je to sice nízké číslo, ale pořád jsi v tabulkách :))
zbytečně se nestresuj, stejně tohle neovlivníme :)
držím palce :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3697
15.9.20 20:01

Spočítej si eventuální tt na netu a mrkni do tabulky. Je to teda orientační, ale já myslím, že můžeš být úplně v klidu :) Ale když už ti brali krev, tak to chce ještě kontrolní odběr po 2-3 dnech, tak se pozná, zda hcg hezky roste.
Chápu, že některé ženy to ke klidu duše potřebují :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
15.9.20 22:55

Já už nevím, mám pocit že 91? Ale až dýl než ty, no a za další dva dny už přes 300a tak dál :dance: prostě na číslo nehled, to klapne :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama