Reklama

HCG 3240, gestační váček 3mm, krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka2deti
Povídálka 12 příspěvků 15.08.18 08:13
hCG 3540, gestační váček 3mm, krvácení

Dobrý den, prosím Vás o názory a zkušenosti… Mám pravidelné MS každých 25 dní. Ovulaci nevím. Poslední MS 8.července., další očekávaná tedy 2.8. 3.8. už jsem měla na těh. testu ducha, 6.8. už byly čárky silné. 7.8. jsem šla na gynekologii protože jsem od 15.7. měla asi mykózu, svědilo to, bez zápachu bez výtoku. Přešlo to bez léků ca kolem 9.8.
Návštěva gynekologa 7.8. hCG 240, nebylo nic vidět přes UTZ. O týden později 14.8. hcg 3540, byl už vidět gestační váček 3mm. DR tvrdí že se to vyvíjí moc pomalu a že už má pomalu začít bít srdíčko, ale nebere v úvahu že jsem mohla otěhotnět až těsně před příští MS, tedy ca 23-29.7.
Avšak trápí mě krvácení od 1.návštěvy gynekologa, od 7.8. - hnědý výtok. 8.8. ráno jakoby svalové rychlé záškuby někde v podbřišku, nešpiním, pak náročné dopoledne a odešlo ze mě čerstvá červená krev, později tmavěčervená hustá krev jako při MS až do večera. 9.8. jen hnědý výtok, hlavně při čůrání odkapává na wc. Odpoledne nárazově hnědočervené jako při MS. 10.8. zašpiněné 2 slipovky hnědě, pak šla nárazově světlečervená čerstvá krev. 11.8. ráno čerstvá červená krev. 12.+13.8. hnědý výtok na vložce, na wc se to projevuje odkapávání při čůrání. Dnes 14.8. Ráno nárazově vyteklo jako při MS tmavěčervené a na WC už neteče hnědá ale červená.
Už nevím co si to tom krvácení mám myslet. První dvě děti byly bez špinění a jakékoliv komplikace.
Prosím jestli máte pro ně nějaké uklidnění či Vaše zkušenosti s dobrým koncem… Děkuji :kytka:

Příspěvek upraven 15.08.18 v 08:31

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4577 příspěvků 15.08.18 08:18

Na začátku máš asi špatně datumy, ne?

Jinak bohužel, takhle ze začátku to je prostě buď a nebo. Já jsem taky takhle krvacela a špinila a potratila. Švagrová krvácela celé těhotenství a má zdravýho kluka.

sarinka12322
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 2 inzeráty 15.08.18 08:26

Já když 21tt krvácela tak to byl potrat ale nevím

Piiimiii
Kecalka 452 příspěvků 15.08.18 08:33

S krvacenim neporadim…ale na vcerejsi kontrole jsem mela mit podobnou hodnotu hcg (pokud vsechno pokracuje tak jak ma, ale je to jen muj odhad podle predchozich vysledku, krev mi nebrali) a taky nebylo videt srdecni akci a doktor rikal, ze je vsechno jak ma ;)

zudina
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 15.08.18 08:58

Ja krvacela 3 mesice a donosila jsem

Makito
Kecalka 486 příspěvků 15.08.18 09:20

@Lenka2deti lékař ti neřekl, že když budeš krvácet, že máš přijít nebo jít do nemocnice? Na co čekáš? My tě tu bohužel nevyšetříme. To jakou máš hodnotu HCG nemusí teď o ničem vypovídat, ale doktor by tě měl vyšetřit, ať se tu zbytečně nenervuješ.
To, že jsi nekrvácela obě dvě těhotenství nezaručí, že průběh toho dalšího bude stejný.
Takže volej doktorovi, ať máš jistotu.
Přeji ať je to v pořádku.
Jinak podle poslední MS bys měla být 5+3 a to srdíčko ještě vidět na UTZ nejde.

Lenka2deti
Povídálka 12 příspěvků 15.08.18 09:23

DR mi akorát řekla že mám pokračovat brát Utrogestan a Ascorutin. O žádných jiných vyšetřeních nemluvila. O jaká vyšetření ji tedy mám žádat? Předpokládám že mimoděložní bylo včerejším váčkem 3 mm vyloučeno a hematom neviděla.

Příspěvek upraven 15.08.18 v 09:29

Lenka2deti
Povídálka 12 příspěvků 15.08.18 09:25

@zudina 3 měsíce v kuse a taky takto na střídačku hnědé červené? A jak to vysvětlil doktor, čím to bylo?

Makito
Kecalka 486 příspěvků 15.08.18 09:33

@Lenka2deti včera jsi tam byla, to jsem přehlédla. A řekl ti, že je to v pořádku, ale krvácení probíhá dál a dost? Přesto bych mu zavolala, ať ti poradí, co s tím krvácením. Ať si klidnější.
Jinak si myslím, že utrogestan by měl pomoct. Já brala ještě ascorutin. Hlavně žádný stres. A pokud můžeš tak hodně odpočívej. Nevím teda jak máš velké děti, ale ať ti je někdo pohlídá, že musíš odpočívat. Někdo krvácí celý první trimestr a je to v pořádku.

Evelýna 1
Kecalka 327 příspěvků 5 inzerátů 15.08.18 09:41

@Lenka2deti
Já měla první těhotenství úplně bez problémů, žadné nevolnosti, krvácení, přibrala jsem 6 kg prostě super.
Druhé těhotenství úplně jiné. Začala jsem v 5tt krvácet, byla jsem v nemocnici, ale vše dopadlo dobře.
Krvácení nemusí nic znamenat. Bývá to docela běžné. Teď je to buď a nebo

Lenka2deti
Povídálka 12 příspěvků 15.08.18 09:44

Když já mám z těch „umělých“ hormonů strach a říkám si proč ten progesteron tělo neprodukuje samo a asi ví co dělá? A prý pokud se to nemá udržet, tak nějaký hormon nepomůže.
Doktorka je divná, hned to včera při UTZ odsoudila, začla kroutit hlavou, „Ne nelíbí se mi to, nevyvíjí se to jak bych si představovala“ a že už bychom měli začít vidět srdce a že mě asi pošle na odsátí ale že má cenu ještě týden počkat !! Přitom před týden tam nebylo ještě nic a včera už 3 mm gestační váček a to je přece pokrok ne ?! Myslím že jsem otěhotněla buď 23.7. nebo 27.7. Na špinění nezmínila nic, jen ty dva léky. Co by mi asi tak řekli v nemocnici, taky by mi jen něco píchli, nějaký hormon. Proto se ptám, dělají se vůbec vyšetření jestli krvácí třeba překrvený čípek, nebo že tělo je hormonálně zmatené a bude špinit aniž by to ohrožovalo vývoj plodu, nebo jiná neškodná příčina.

Makito
Kecalka 486 příspěvků 15.08.18 10:06

Pokud vím, tak žádná vyšetření se nedělají. Utrogestan obsahuje progesteron, protože si ho tělo samo v 1. trimestru tolik nedokáže vytvořit. Každopádně zavádět pouze vaginálně. Já brala nižší dávky. Ascorutin by měl pomoct na krvácení.
Teď už záleží na tobě, jestli hormony budeš brát nebo ne, nikdo tě nemůže nutit. Je pravda, že já jen trochu špinila, a když jsem si přečetla příbalový leták ascorutinu, tak jsem ze začátku brala měně a pak už vůbec, taky jsem to do sebe nechtěla rvát, kvůli mimču.
Teď musíš jen čekat na další kontrolu a pak se uvidí, nic s tím neuděláš, pak budeš čekat zas jen na další a další kontroly, však už to znáš. Ničím se to neurychlí. Musíš jen věřit, že mimi je v pořádku. A v dubnu se narodí krásné zdravé miminko. :*

ugluk
Hvězda diskuse 42178 příspěvků 15.08.18 10:31

Hele, buď je to dobrý a časem se to zlepší, srdíčko naskočí a bude to OK. Nebo to není dobrý, pak ten odchod tím Utrogestanem zpomaluješ, ale stejně nezastavíš. Prosperita těhotenství se nejlíp ověří tím srdíčkem, takže nezbývá, než holt čekat. A žádná vyšetření se ani pořádně udělat nedají, pokud tam není viditelný hematom, příčin může být hromada od totálně nevinných až po fatální, ale tyhle začátky jsou buď a nebo a nic moc víc pro to sama udělat nemůžeš.

zudina
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 15.08.18 10:34
@Lenka2deti píše:
@zudina 3 měsíce v kuse a taky takto na střídačku hnědé červené? A jak to vysvětlil doktor, čím to bylo?

Ano presne tak, obcas dokonce jako pri velmi silne ms. Doktor rekl uprimne ze nevi cim to je, hematom nevidel, pokazde byl velmi prekvapen ze plod jeste zije, pak to samo ustalo

zudina
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 15.08.18 10:35

Jinak utrogestan mi predepsal, ale ja ho vzala asi trikrat, bylo mi po nem desne spatne tak jsem prestala

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama