Reklama

HCG 3500, tt5+2 dle MS, něco dnes vypadlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka2deti
Povídálka 12 příspěvků 15.08.18 14:31
hcg 3500, tt5+2 dle MS, něco dnes vypadlo

Dobrý den, jsem dle MS v 5+2, hcg bylo 7.8. 240, 14.8. 3500, ale už týden špiním a dnes na wc vypadlo toto, nevíte co to je? Je to dost tuhé. Doufám že vás fotka nepobouří. Týden špiním hnědě nebo červeně. Gestační váček byl včera na UTZ zatím 3 mm. Děkuji!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Demi
Závislačka 4040 příspěvků 15.08.18 14:37

Na utz toto vidět nebylo? Měla jsem to po porodech, podle obrázku je to zřejmě koagulum. Asi bych s tím neotálela a řekla to co nejdříve na gynekologii.

Lucciaaa
Echt Kelišová 7564 příspěvků 15.08.18 14:37

Proboha, aspon napis hned do nadpisu jen pro silne povahy, malem jsem si grcla :roll: jed k doktorovi!

plenkovedorty
Kecalka 227 příspěvků 15.08.18 14:38

Vypadá to jen jako krevní sraženina, ale nevím no..připravila bych se pro jistotu na nejhorší a byla bych mile překvapená, kdyby vše bylo ok.. Držím palce a dej vědět, jak jsi dopadla :kytka:

KlarkaK
Závislačka 3067 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 14:39

krevní sraženina…měla bys ihned k lékaři (nebo se s ním minimálně telefonicky poradit), pravděpodobně ti napíše léky na udržení a klidový režim…

KlarkaK
Závislačka 3067 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 14:40

@Demi myslim že na UZ ještě nebyla… má jen krevní test

KlarkaK
Závislačka 3067 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 14:41

beru zpět už vidím…že byla

Lenka2deti
Povídálka 12 příspěvků 15.08.18 14:41

Omlouvám se ! ale je to tvrdé jako maso, je to i přesto sraženina? Ne, na ultrazvuku to neviděla ! Možná to je příčina toho mého špinění za poslední týden. Je možné že toto nesouvisí nijak s plodem a gestačním váčkem? Nicméně jdu k DR.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 15.08.18 14:43

vypada to jako brutalni krevni srazenina .. myslim ze se asi tehotenstvi neudrzi. Pokud ano povazovala bych to za zazrak.

KlarkaK
Závislačka 3067 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 14:48

@Lenka2deti ano neboj…gestacni vacek to opravdu neni :-) tak at dobre dopadnes…

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 15.08.18 14:56

Je to to nejspíš hematom (krevní sraženina). Sama jsem v 8tt málem přišla o dítě kvůli nešetrné prohlídce mladé doktorky, měla jsem vcestnou placentu a placentární polyp a to se nesmí dělat žádná vnitřní vyšetření, ale doktorka to nepoznala, způsobila mi krvácení a počínající potrat. Mimi se zázrakem udrželo. Potom jsem dlouho spinila. Pak na prohlídce u mého gynekologa zjistil, že tam mám hematom. Ještě ten den ze mě vyšel právě v této formě. Také jsem byla v šoku. Pak ze mě vyšli ještě asi dva menší a pak úplně miniaturní a potom jsem přestala špinit. Každopádně měla jsem přísný klidový režim a musela ležet až někdy do 18tt. Mimčo se udrželo, ovšem stává se často, že s sebou hematom plod strhne. Určitě si zajdi na pohotovost ať udělají ultrazvuk, zda to mimi ustálo. Držím palce.

IvePr
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 15.08.18 15:14

Proč? Proč? Proč? To už se musí dokumentovat úplně vše a pak jít teprve k doktorovi? Nejenom že je to nechuťárna a fakt jsem netoužila vidět něco takovýho, ale jde i o to, že se zakladatelka ztrapňuje. A pak bude plakat, že si z ní dělá kde kdo srandu… Ženský proboha přemýšlejte trochu o tom co kde zveřejníte…

hankacd
Kecalka 165 příspěvků 15.08.18 15:16
Držím palce

A mám prosbu: Mohla bys sem napsat, co to bylo a jak to dopadlo? V mnoha diskusích člověk najde podobné situace, které řeší, ale nedozví se na ně odpověď. Díky.

A k tématu: já jsem samovolně potratila v 10tt (plod odpovídal 9tt), takovýto krvavý kousek ze mě taky vypadl, ale našla jsem v něm plodové vejce (skoro bílé). A takovéto sraženiny potom ze mě šly taky jednou při mé nejsilnější MS. Takže to může být opravdu cokoliv.
Takže ještě jednou: držím moc palce a napiš, jak jste dopadli.

Lenka2deti
Povídálka 12 příspěvků 15.08.18 15:32

Takže doktorka si mě pozvala v klidu na zítřek ráno a nebyla schopna posoudit po telefonu co to je. Na pohotovost mám jet pouze ve stavu který nejde do rána vydržet. Pak dám samozřejmě vědět. Děkuji !

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 15:34

Na jiných diskuzích s podobnými obrázky odpovídají že to je placenta… Ale může být placenta takto velká když je zatím gestační váček 3mm na ultrazvuku?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >