Hcg 700 a na ultrazvuku nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 19:02
Hcg 700 a na ultrazvuku nic

Zdravím vás dámy. Vím, že je tady otevřeno spoustu diskusí na toto téma, ale nemám sílu a čas ve všech pátrat po odpovědí na můj dotaz. Minulý týden jsem si po 14-ti denní zpožděné mš začala dělat testy 3 dny po sobě - všechny jednoznačně pozitivní. Ve středu jsem tedy vtrhla do ordinace svému gyn.-na utz samozřejmě ještě nic - ani známka, což mu přišlo divné, protože by to vychazelo na 6tt a to už by mělo být něco videt. Druhý den jsem byla na krvi, vysledek hcg byl 400 jednotek což by údajně odpovídalo mladšímu těhotenství. Včera jsem byla na dalšim odběru- navýšení na 700 jednotek. Dnes utz a opět tam nebylo vůbec nic. Pouze zvetsena deloha a kousek svetleho mista. Menstruaci jsem měla posledni 3 mesice pravidelnou, predtim velmi nepravidelnou. Příští tyden ve stredu mě čeká dalsi odběr a utz, což bude muj asi nejdelší týden v životě. Máte s tímto prosím někdo zkušenost? Může se vzhledem k nepravidelnosti jednat o mladší tehotenstvi než podle posledni ms? Dekuji :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19429 příspěvků 14.08.18 19:05

A jak dlouhé máš cykly?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 19:07

Těhotenství se na uz zachytí od cca 1200 jich.. záleží také kdy jsi měla ovu.. těhotenství může být mladší.. Mě se to stalo a dr už strašil mimodeloznim , neprosperujicim a vším možným.. A prdlajs.. mladší těhotenství a příští uz už byl i se srdickem a já se zbytečně nervovala. Držím palce a věř!

Baja90
Nováček 4 příspěvky 14.08.18 19:11

@pikola květen 32, duben 29 a předtím to bylo 2 mesice po sobě dokonce 39 :zed:

Baja90
Nováček 4 příspěvky 14.08.18 19:18
@Anonymní píše:
Těhotenství se na uz zachytí od cca 1200 jich.. záleží také kdy jsi měla ovu.. těhotenství může být mladší.. Mě se to stalo a dr už strašil mimodeloznim , neprosperujicim a vším možným.. A prdlajs.. mladší těhotenství a příští uz už byl i se srdickem a já se zbytečně nervovala. Držím palce a věř!

Snad to dopadne stejne dobře :oops: údajně to na mimodelozni nevypadá, akorát mě znepokojuje, že na utz není kromě zvětšené dělohy vůbec žádná známka 8o

smurfka
Nadpozemská drbna 29964 příspěvků 14.08.18 19:20

Je to stale malo jednotek, na to, aby se to ukazalo na utz. Jeste si pockej

Piiimiii
Kecalka 452 příspěvků 14.08.18 19:34

Ma cerstva zkusenost- v patek hcg 870- na utz nic…dnesni hodnotu hcg neznam, ale na utz uz vacek…takze jen 4 dny a rozdil obrovsky ;) …

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 14.08.18 19:35
@Anonymní píše:
Zdravím vás dámy. Vím, že je tady otevřeno spoustu diskusí na toto téma, ale nemám sílu a čas ve všech pátrat po odpovědí na můj dotaz. Minulý týden jsem si po 14-ti denní zpožděné mš začala dělat testy 3 dny po sobě - všechny jednoznačně pozitivní. Ve středu jsem tedy vtrhla do ordinace svému gyn.-na utz samozřejmě ještě nic - ani známka, což mu přišlo divné, protože by to vychazelo na 6tt a to už by mělo být něco videt. Druhý den jsem byla na krvi, vysledek hcg byl 400 jednotek což by údajně odpovídalo mladšímu těhotenství. Včera jsem byla na dalšim odběru- navýšení na 700 jednotek. Dnes utz a opět tam nebylo vůbec nic. Pouze zvetsena deloha a kousek svetleho mista. Menstruaci jsem měla posledni 3 mesice pravidelnou, predtim velmi nepravidelnou. Příští tyden ve stredu mě čeká dalsi odběr a utz, což bude muj asi nejdelší týden v životě. Máte s tímto prosím někdo zkušenost? Může se vzhledem k nepravidelnosti jednat o mladší tehotenstvi než podle posledni ms? Dekuji :srdce:

Neboj. Mohla si mít ovulaci později a tudíž se i vajíčko později uhnizdilo. Na UTZ je něco vidět až cca od 1000 jednotek hcg. Tak klid, miminku to nepomůže :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 19:36

@Baja90 dopadne to dobře, uvidíš. Máš nepravidelné a dlouhé cykly. těho může být fakt mladší a hlavně při 700 hcg není na uz ještě nic vidět. Buď v klidu :hug:

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1508 příspěvků 14.08.18 19:49

Ultrazvuk zachytí až od 1000 jednotek, do té doby je hlavně důležité aby se nejpozději po 72 hodinách hodnota zdvojnásobila. Pokud k tomu nedošlo, tak zamlklé nebo mimoděložní. Pokud tě doktor objednal až za týden, zašla bych si na hcg odběr jako samoplátce a budeš aspoň vědět jak to roste.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6625 příspěvků 14.08.18 19:55
@Anonymní píše:
Zdravím vás dámy. Vím, že je tady otevřeno spoustu diskusí na toto téma, ale nemám sílu a čas ve všech pátrat po odpovědí na můj dotaz. Minulý týden jsem si po 14-ti denní zpožděné mš začala dělat testy 3 dny po sobě - všechny jednoznačně pozitivní. Ve středu jsem tedy vtrhla do ordinace svému gyn.-na utz samozřejmě ještě nic - ani známka, což mu přišlo divné, protože by to vychazelo na 6tt a to už by mělo být něco videt. Druhý den jsem byla na krvi, vysledek hcg byl 400 jednotek což by údajně odpovídalo mladšímu těhotenství. Včera jsem byla na dalšim odběru- navýšení na 700 jednotek. Dnes utz a opět tam nebylo vůbec nic. Pouze zvetsena deloha a kousek svetleho mista. Menstruaci jsem měla posledni 3 mesice pravidelnou, predtim velmi nepravidelnou. Příští tyden ve stredu mě čeká dalsi odběr a utz, což bude muj asi nejdelší týden v životě. Máte s tímto prosím někdo zkušenost? Může se vzhledem k nepravidelnosti jednat o mladší tehotenstvi než podle posledni ms? Dekuji :srdce:

No hladina hcg by se měla zdvojnásobit co dva dny. Což u tebe asi nebylo, ale ani to nemusí nic znamenat. Musíš počkat.

Baja90
Nováček 4 příspěvky 14.08.18 20:01
@Piiimiii píše:
Ma cerstva zkusenost- v patek hcg 870- na utz nic…dnesni hodnotu hcg neznam, ale na utz uz vacek…takze jen 4 dny a rozdil obrovsky ;)

Děkuji. Uklidnilo. Snad se příští týden zadaří:)

jannina1
Závislačka 4179 příspěvků 14.08.18 20:18

Podle me trochu kazi to ze HCG se nezdvojnasobuje ob den. Ale uvidis…

saphire
Kelišová 6713 příspěvků 14.08.18 20:22
@Anonymní píše:

Tak jestli ale rozumím dobře,tak ve čtvrtek bylo hcg 400,tudiž v sobotu nejpozději neděli by bylo 800 a v pondělí více. Nechci malovat čerta na zeď ale počítej raději i s horší variantou.
Jinak na uz jde neco videt od 1000hcg pry.

Piiimiii
Kecalka 452 příspěvků 14.08.18 20:26

@Baja90 Neni zac ;) …budu drzet palce!

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >