Hcg 700, na ultrazvuku není nic vidět - je to ok?

140
16.1.18 15:32

Hcg 700, na ult.není vidět nic, je to OK?

Ahoj holky, dalsi dotaz :-) dneska jsem byla na gynde, na ult. nebylo videt vubec nic, dle krve mam hcG 700. Docetla jsem se na netu, ze to odpovida tak konci 4.,zacatku 5.tydne. V patek jdu na dalsi ult. a pokud zas nebude nic videt, tak dalsi krev. Pokud mi vyjde hcG kolem 1400, tak by to mohlo byt v poradku, ze? Nemit prvni tehu problematicke a s potratem, asi by me takhle po gynde nehonili v tak cerstvem tehu, ale vzhledem k tomu, ze mi chteji co nejdrive nasadit leky, pokud tehu “roste” jak ma, chteji me mit asi pod vyssim dohledem. Trochu stresujici :-/ a druha vec je - jesi to uz dnes oznamit manzilkoj, nebo si pockat, az bude na ult. videt aspon “cocka”, idealne srdecni cinnost… :think: :* :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18671
16.1.18 15:48

Nikomu bych to neříkala. Říká se že na utz je něco vidět až kolem hodnoty 1000.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5026
16.1.18 15:49

No pokud bude HCG stoupat, tak se jedna o tehotenstvi. Jestli bude vse v poradku ti nikdo nerekne.

A s tou druhou otazkou, zalezi jakej mate s manzelem vztah. My si rikame vsechno a prozivame spolu radosti i strasti. Ja jsem manzelovi oznamovala kazdy pozitivni tehotensky test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11229
16.1.18 15:53

Partner to věděl vždycky hned po pozitivním testu. Jinak nikdo jiný. Byla jsem ráda, že ty počáteční radosti ale i obavy prožíváme spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
16.1.18 16:00

@ivašot.
Prave zvazuji, co by bylo lepsi. Preci jen, zatim z toho vazne nemusi byt nic a jen ho tim stresovat… z potratu, ktery jsem vloni prodelala byl snad vic na dne nez ja (samozrejme se to neda az tak srovnavat)… ale nerada bych mu davala plane nadeje a zbytecne ho stresovala, co bude. Na druhou stranu, jasne ze bych byla rada, kdyby moje “starosti” i radosti mohl sdilet se mnou. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
16.1.18 16:02

@vertunka
Vztah mame krasnej, ale ma ted stred i v praci a pridelavat mu ho jeste doma… :-/ vim ze prvni reakci bude neslutecna radost a po par minutach euforie prijde strach, nejistota a stres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7685
16.1.18 16:04

Tak brzy nemusi byt nic videt a je dobre, ze te hlidaji ;) pokud to poroste, je to dobre a snad uz tam bude ta „cocka“… a manzelovi bych to rekla, my si rikame vse, ale nikomu jinemu. Proziva to se mnou, vedel o kazdem mem testu :mrgreen: potrat taky prozival se mnou, ale to snad kazdy, je to i jeho dite. Bez manzela bych to nezvladla :srdce:

Příspěvek upraven 16.01.18 v 16:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11229
16.1.18 16:05
@Katynka88 píše:
@ivašot.
Prave zvazuji, co by bylo lepsi. Preci jen, zatim z toho vazne nemusi byt nic a jen ho tim stresovat… z potratu, ktery jsem vloni prodelala byl snad vic na dne nez ja (samozrejme se to neda az tak srovnavat)… ale nerada bych mu davala plane nadeje a zbytecne ho stresovala, co bude. Na druhou stranu, jasne ze bych byla rada, kdyby moje “starosti” i radosti mohl sdilet se mnou. :think:

Jestli máš takovou zkušenost, tak si to nech pro sebe. A držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4630
16.1.18 16:08

Na UTZ je ještě čas, ale manzelovi bych to teda řekla hned, můj chlap se me ptá po každém doktorovi co mi řekl a neumím si představit ze bych mu řekla nic a týden na to bych mu řekla ze jsem těhotná nehledě na to ze by se ptal proč tam jdu za týden znova :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6479
16.1.18 16:08

Partner je předpokládám otec dítěte, ten by o jeho existenci vědět měl. Jinak potrat bývá bohužel velmi častý a brzké sledování ani nasazení léků mu zabránit nemusí, nech to víc plynout a důvěřuj svému tělu a svému dítěti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
16.1.18 16:10

@Kukacka123 Dekuji za nazor. Mam schovany pozitivni test a zvazuji, zda ano nebo ne :-) jeste se rozmyslim, ale vim, ze kdyby mel on nejake trapeni, take by mi ho rekl. Ja potrat zvladla asi hlavne diky tomu, ze jsem vedela, ze musim byt opora pro nej. Nemit jeho, tak to nedam, to vim jiste. Diky :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
16.1.18 16:11

@Karleon Dekuji a ano, manzel je otcem. Zkusim byt silnejsi a vic nam verit :-) diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
16.1.18 16:14

@Ennny
Manzel nevi, ze jsem byla dnes u gynekolozky. Chtela jsem to tehu mit potvrzene od ni, nez to doma reknu. Jenze vlastne ze dneska zas nevim nic. Ale do patku celat asi nevydrzim, aniz bych doma nic nerekla. Na 1 stranu mu to chci rict co nejdrive, protoze vim, ze by tochtel prozivat se mnou. Na 2 stranu jsem chtela mit alespon minimalni jistotu o tom, ze se plod vyviji a je v deloze, kde ma byt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7685
16.1.18 16:16

@Katynka88 at to dopadne jak chce, urcite by to rad vedel…drzim palce, at to dopadne dobre :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18671
16.1.18 16:23

@Katynka88 já mám za sebou 4×potrat a 1×zt a upřímně i když máme vztah krásný a nic si netajime. Ty potraty a revizi snášel hůř než já. A proto já osobně bych počkala. Ale je to na tobě. Ať to dobře dopadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat