HCG 73- kolikátý týden?

Adelianka
12.5.17 14:51

HCG 73- kolikátý týden?

Ahoj,

potřebuju radu.
Dneska ráno mi vyšel pozitivní TT.
HCG 73- hned jsem letěla na odběr.
Kolikátý týden to tedy bude?

V úvahu přichází dva datumy: 14.4. a 1.5.

Děkuju moc, chci vědět, jak by to asi tak mohlo být, než půjdu k doktoru.

:srdce:

Příspěvek upraven 19.05.17 v 22:30

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
12.5.17 14:58

Týdny těhotenství se počítají od poslední menstruace…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
12.5.17 14:59

@Adelianka ahoj, no to je hodně na začátku, řekla bych tak 3 týdny… Já měla Hcg asi 700 a mohla jsem být tak 4.tyden… Na Usg má smysl tak 6-7 ty aby bylo vidět srdíčko. Každopádně gratuluju :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Adelianka
12.5.17 15:01
:(

Příspěvek upraven 19.05.17 v 22:30

• Citovat
  • Upravit
362
12.5.17 15:10

@Adelianka aha, no tak to jsem netušila… tím si měla začít diskuzi… to bych ti samozřejmě negratulovala… někdy se holt stane, nesoudim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Adelianka
12.5.17 15:12
:,(

Příspěvek upraven 19.05.17 v 22:31

• Citovat
  • Upravit
7830
12.5.17 15:17

@Adelianka
Ja mela den po vynechani ms hCG 106 :lol: Ale kazda reagujeme jinak.
Tehotenstvi pocitej od prvniho dne posledni ms :D takze tusim, ze budes ve 4.tt :D

Jinak k ty situaci nevim co napsat a nechci byt hnusna, takze radsi nic. Jen drzim palce, at dopadne vsechno tak jak ma a je vsechno v poradku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Adelianka
12.5.17 15:18

Kdybych neměla ty antibiotika, tak bych si to nechala, i když on nemá zájem..
ale takhle to nemůžu riskovat.

• Citovat
  • Upravit
362
12.5.17 15:19

@Adelianka to asi můžeš…a když si byla dnes na Hcg, to tě rovnou neposlali? Pokud je to takhle na začátku, tak by ti gynekolog mohl napsat jen takovou tu " potracejici " pilulku. Nevím, jak se jmenuje… To ale asi můžou i v nemocnici. No a příště si dávej větší pozor, určitě v dnešní době je antikoncepce výběr…, s chlapama je to bohužel horší :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2675
12.5.17 15:23
@Adelianka píše:
Kdybych neměla ty antibiotika, tak bych si to nechala, i když on nemá zájem..
ale takhle to nemůžu riskovat.

Neznam z osobni zkusenosti, nebrala jsem v tehu nikdy zadne leky neslucitelne s tehotenstvim, ale myslim, ze jsem cetla, ze prvni mesic, dva, placenta filtuje vse, co jde k diteti, ze je chranene, neovlivni ho leky a ani alkohol. ovsem jak rikam, nechci podavat spatne info, zkus se na to poptat, kdybys chtela.
Preji, at vse dopadne podle Tebe nejlepe :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Adelianka
12.5.17 15:28

@Jírovka Tak jdu v pondělí k lékaři.
Já dnes byla jen v laborce jako samoplátce..

• Citovat
  • Upravit
12.5.17 15:37

Je tolik žen, které otěhotní přes antibiotika a tak narodí se jim zdravé děti. Já v době otěhotnění a brzkého těhotenství kouřila i pila, takže jestli se bojíš jen toho, tak se neboj, pokud by mělo být dítě nemocné, tak bude, bez ohledu na antibiotika. To tě nepřemlouvám k ničemu, jen říkám, že pokud to je jediný důvod přerušení, tak bych to tak horké neviděla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4252
12.5.17 15:38

@Adelianka Týdny se počítají vždy od prvního dne poslední menstruace. Datum oplodňující soulože nehraje žádnou roli. K doktorovi běž hned v pondělí, budeš to mít rychle odbyté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
12.5.17 15:39

@Adelianka tak to už ty 3 dny nic nezmění. A ještě bych s gynekologem probrala ty léky, ktere si brala. Jestli je to takhle hodně na začátku, vůbec nemusely mít vliv… ale nejsem odborník, takže tu nebudu chytracit :mrgreen: Každopádně ať už se rozhodnes tak nebo tak, přeji hodně sil… Bude líp!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Adelianka
12.5.17 15:39

Je mi hrozně, vůbec nevím, co mám dělat…
:,(

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama