HCG 730, na UZ jen vystouplá sliznice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.18 11:32
HCG 730, na UZ jen vystouplá sliznice

Ahoj holky, dnes jsem byla na gynde, protože mi opakovaně vyšel pozitivní TT (druhá čárka byla vždy slabší, ale byla tam). Doktor na UZ nic neviděl, prý tam je zvětšená sliznice, ale jinak nic. Výsledky z krve byly asi 730 hCG, takže prý těhotná jsem, ale mám přijít za týden znovu na UZ.
Takže teď nevím, jestli se radovat nebo ne :? Měla jste to některá podobně?
Ještě doplním, že k oplodnění pravděpodobně došlo 30.října nebo 9.listopadu…

Reakce:
karkarka
Závislačka 2869 příspěvků 19.11.18 11:34

K oplodnění doslo spis 30 rijna jinak bys neste neměla pozitivní test.na ultrazvuku je neco malo videt az od hodnoty 1000.takz je jestebrzo.

Nicky B
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 19.11.18 11:38

Určitě se raduj, i když na začátku vždy potichu :D Ale pod 1000j většinou na utz nic vidět nejde, obzvlášť, když jde o takto rané těhotenství.
Narostlá sliznice většinou bývá jediný nález, který je viditelný.
Určitě se zatím chovej jako těhotná a nijak se nestresuj - máš zcela normální nález na počátku těhotenství, jestli to dopadne, nebo ne, je stejně ve hvězdách - budeš čekat, zda příští týden půjde vidět gestační váček, pak budeš čekat na další týdny, zda bude bít srdíčko, pak jestli velikost odpovídá tt, pak se budeš modlit před screeningem :)

Nicky B
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 19.11.18 11:42

A ještě k tomu oplodnění - to jsou pravděpodobně data styku, že? Pozor na to, styk a ovulace jsou dvě různé věci, spermie často přežívají až několik dní a čekají na to, až se uvolní vajíčko - takže styk např. mohl být 30., ale ovulace mohla proběhnout až o tři dny později, třeba (běžně se uvádí životnost spermií 48h, ale u některých jedinců až pět dní). Tím pádem je tvoje těhotenstní ještě hodně v začátku :) Taky si myslím, že 10 DPO bys nemohla mít ještě tak vysokou hodnotu HCG.

Kriss Tina
Kelišová 6095 příspěvků 19.11.18 11:44

Na ultrazvuku je něco vidět tak od hodnoty 1000. Takže klídek,jeste není nic ztraceno. Prostě se chovej jako těhotná, ale počítej že ty začátky jsou stejně 50:50

lachtanice86
Kelišová 6660 příspěvků 19.11.18 11:59

Zbytečně brzka návštěva.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >