HCG a nepravidelný tvar gestačního váčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Wiwiska
Povídálka 30 příspěvků 29.01.19 09:56
Hcg a nepravidelný tvar gest.vacku

Ahoj holky… Potřebuju poradit… Minulé pondělí mi bylo potvrzeno HCG 1300… Ve středu jsem začla krvácet…křeče v podbřišku… Doktor vzal HCG a stouplo na 3500… Krvácení už ustalo…jen občas zaspinim.. Včera jsem byla na utz…plod odpovídá TT…ale nezdál se mu tvar geatacni váčku… Vzal zase krev na HCG… Zvýšilo se…na nějakých 7600..ale četla jsem…že se má HCG dvojnásobit… Takže to je málo… Ale zase nechápu…že do tabulek jsem se vlezla a sám doktor říkal…že odpovídá plod TT… Utz mám ve čtvrtek… Měl někdo podobnou zkušenost…? A dopadlo to dobře..? 8o

Reakce:
karkarka
Závislačka 3200 příspěvků 29.01.19 10:24

@Wiwiska rekla bych,ze to dobré není.hcg ti roste strašně pomalu.

monzaj
Ukecaná baba ;) 1996 příspěvků 29.01.19 10:26

Asi nepotěšim.. krvácela sem někdy v 5tydnu s cucky.. na pohotovosti se nelíbil tvar gestacniho vacku,jinak vše odpovídalo i HCG..nikdo nevěděl proc krvácím. Další den na ultz vše o.k (jiný lékař říkal,že neví co se Dr na gestacniho vacku nezdálo),dali mi injekce agolutinu,že buď a nebo.. přestala jsem krvácet a o týden později potvrzené ZT :(

Držím palce ať to dobře dopadne…

Wiwiska
Povídálka 30 příspěvků 29.01.19 10:42

@karkarka já vím…že roste pomalu…ale jak je možné..že plod odpovídá TT?

Wiwiska
Povídálka 30 příspěvků 29.01.19 10:44

@monzaj cucky že mě naštěstí nepadají… Teď už fakt jen spinim… No uvidíme ve čtvrtek jak to dopadne…a děkuji za odpověď :palec:

monzaj
Ukecaná baba ;) 1996 příspěvků 29.01.19 11:04

@Wiwiska držím palce !

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >