Hcg a UZ neodpovídá?

Anonymní
16.9.21 14:01

Hcg a UZ neodpovídá?

Ahoj, vím, že nikdo nedokáže předpovídat budoucnost, ale třeba se tu najde někdo s podobnou zkušeností. Dle MS bych měla být 6+2. Před týdnem na gyndě doktorka na UZ nic neviděla a to má prý skvělý UZ a poté mě poslala na krev: Hcg 700, takze řekla, že to vidět nemohla. Poslala mě na kontrolu, kde jsem byla včera. Dle doktora špatný UZ, který má, ale viděl gestační váček a projasnění okolo, že prý náznak embryonálního pólu. Hcg 3099. Mám být v klidu, že to vypadá na mladší těhotenství. Kontrola za 2 týdny. Jenže ať počítám jak počítám, dle mého se hodnota hcg nezdvojnásobovala jak měla. Byla to jiná laboratoř, ale i tak. Nešpiním, nekrvácím, bolesti nejsou. Mám úplně ztratit naději? Vypadá to skutečně jako zamlklé? Zatím jsem četla samé tragické případy a psychicky mě to úplně položilo… Je špatný nápad jít zítra na hcg jako samoplátce? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.9.21 14:05

7.9. bylo hcg 700, 15.9. 3099. Doplňuji.

• Citovat
  • Nahlásit
25388
16.9.21 14:12
@Anonymní píše:
7.9. bylo hcg 700, 15.9. 3099. Doplňuji.

No je to málo, to už jsi měla mít přes 10 000 :think: na krev ještě jít můžeš, ale ono ten začátek je prostě buď a nebo, i kdybys to měla ukázkové, tak se druhý mlden může něco pokazit. Jako počítej s horší možností, kdyžtak budeš na další kontrole příjemně překvapená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10510
16.9.21 14:45

Je to málo, bohužel. Není to prosperující těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 18:35

Ahoj já byla před týdnem na krvi a mela jsem hcg 392 ( 4+1) a dneska jsem měla 3820 (5+1 dle UZ 5+5) a prý krásně prosperuje…takže bud v klidu a uvidíš za dva týdny…jinak po hodnotě 1500 se růst hcg spomaluje 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
8594
17.9.21 20:53
@Anonymní píše:
Ahoj já byla před týdnem na krvi a mela jsem hcg 392 ( 4+1) a dneska jsem měla 3820 (5+1 dle UZ 5+5) a prý krásně prosperuje…takže bud v klidu a uvidíš za dva týdny…jinak po hodnotě 1500 se růst hcg spomaluje 🙂

Souhlas, po hodnotě 15oo se HCG zpomaluje..takže bych neházela flintu do žita..já měla krev 3905 HCG a doktorka na utz viděla pouze „něco přilepeného na vejcovodu“ a strašidla dalším mimoděložním..poslala mě do nemocnice a tam se ukázal gestační váček, za pár dní žloutkový, embryo a srdce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.21 08:39

Autor: tak vcera jsem byla na UZ. Bylo videt bijici srdicko, gestacni a zloutkovy vacek, pry odpovidajici 5+1. Prý vsechno v poradku. Pak jsem sla zase na to hloupe hcg (do laboratore, kde prvni vysledek byl 700) a tam jen 3400. Napsala mi k tomu jen, ze to je jina laborator. Tak tu ted zase sedim a brecim, ze ty hodnoty jsou zase spatne a ja uz po vcerejsim UZ byla tak spokojena…nevim, co si o tom myslet

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat