Reklama

HCG hodnota 35, jak to dopadlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

natalia lapi
Povídálka 22 příspěvků 16.04.18 13:14
HCG Hodnota 35, jak to dopadlo? :(

Zdravim chci se zeptat… vcera v den ms mi vysel pozitivni tehotensky test a dneska jsem sla na prvni krevni odber hcg hodnota vysla jen 35 :( meli jste to nekdo stejne a nakonec se to podarilo? :(

Reklama

Reakce:

yweta
Závislačka 4157 příspěvků 16.04.18 13:17

Ano, měla…teď je tomu malému škůdci skoro 7 let. :lol: :mrgreen:

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 16.04.18 13:19

Tak když jdeš vlastně v den ms, tak kolik by jsi tam měla mít? Počkej aspoň do 6tt.

natalia lapi
Povídálka 22 příspěvků 16.04.18 13:21

Vite..minuly rok jsem prodelala biochemicke tehotenstvi…tak clovek plasi proste :( snazime se tak dlouho a zatim nic..clovek se raduje a nechce nic podcenit..

natalia lapi
Povídálka 22 příspěvků 16.04.18 13:22

Yweta opravdu? jste mela jen 35? s pak se vam ta hodnota zvedla?

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 16.04.18 13:24
@natalia lapi píše:
Vite..minuly rok jsem prodelala biochemicke tehotenstvi…tak clovek plasi proste :( snazime se tak dlouho a zatim nic..clovek se raduje a nechce nic podcenit..

To není ale nic hrozného, prostě budete muset počkat a vyjde to nebo ne :nevim: Těhotná asi evidentně jste, jen je moc brzy.

Na úplném začátku těhotenství, tedy v době, kdy se již dá gravidita detekovat i z moči, tj. cca 4 týden, je hodnota hCG zhruba od 5-500 IU/l. Kolem 6. týdne, kdy už by měla být gravidita patrná v děloze, by měla být hodnota hCG určitě na 1000 IU/l.

natalia lapi
Povídálka 22 příspěvků 16.04.18 13:32

Uvidime budeme doufat.. mela bych byt 5 tyden, podle tabulek laboratore tohle odpovida 3-4 tyden..

TinaAn
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 16.04.18 13:34

Já měla v den vynechání MS hodnotu jen 17. Otěhotněla jsem později než v polovině cyklu (pak mi posunuli o 5dní termín). Takže klid :palec:

markyj
Závislačka 4019 příspěvků 1 inzerát 16.04.18 13:44

@natalia lapi dojdi si ve středu znovu na krev a uvidíš jestli hcg poroste tak jak má.
Na krev jsi podle mě šla moc brzy :nevim:

Hadumi
Extra třída :D 13276 příspěvků 16.04.18 13:44

Já měla poprvé hrozně malinko, snad 7 nebo 14, takže dr. říkala, že buď je to hodně v začátku nebo po potratu a muselo se čekat. Brala mi krev tak brzy, protože jsem měla zpoždění 4 týdny. Dopadlo to dobře.

histep
Závislačka 3082 příspěvků 16.04.18 13:50
@natalia lapi píše:
Yweta opravdu? jste mela jen 35? s pak se vam ta hodnota zvedla?

V každém těhotenství je v jednom okamžiku hodnota „jen“ 35. Některá dopadnou dobře, některá dopadnou špatně.

natalia lapi
Povídálka 22 příspěvků 16.04.18 14:04

Jasne ve stredu jdu znova.. akorat jsem mela dneska slabsi carku na testu nez vcera.(

lachtanice86
Kelišová 5748 příspěvků 16.04.18 14:47

Ale stejně musíš jen čekat. Nic jiného ti nezbývá.

natalia lapi
Povídálka 22 příspěvků 16.04.18 21:06

Tak volala gynekolozka a rikala ze na takhle ranne tehotenstvi je ta hodnota dobra, ve stredu dalsi hcg a pokud to bude dobre tak pristi tyden ultrazvuk

natalia lapi
Povídálka 22 příspěvků 18.04.18 13:21

Tak dnesni hcg 77,9

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama