Reklama

HCG jen 1,5 o tři dny později 5,0

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 13:49
Hcg jen 1,5 o tři dny pozdeji 5,0

Ahojky nejde mi oživit stará diskuze. Pred tremi dny, jsem mela hcg z krve 1,5 coz je nic, ale dneska znovu na testech 5,0 a uz i pozitivni tehotensky curaci test. Laborka to samozdrejme vyhodnotila jako negativní. Ale.. je ten malinky narust asi fakt malinký na to, aby to mohlo být těhotenství, že? Menstruace nepřichází, dnes slaby ruzovoucky vytok, břicho dole pne jako u dvou předchozích tehu. Vim, ze musim čekat. Udelam další test zitra, nebo v podneli. Ale je to naděje? Omlouvam se za anonym, ale nechci aby někdo známý věděl, nad čím práve přemýšlím…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 13.01.17 13:52

Myslím, že naděje je, ale je to hooodně čerstvý :nevim:

SlecnaSally
Kelišová 6312 příspěvků 13.01.17 13:54

Tak naděje asi bude, ale proč se ženeš na krev tak brzo?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 14:00

Asi je hodně brzy, ani jsme to neplanovali, ale beru jiste leky, co nejsou pro mimi moc vhodné. takže kvuli tomu. Nikdy jsem na krvi nebyla, ale ted jsem to chtela vedet dřív at muzu kdyztak ty léky vymenit za vhodnější. :zed:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 14:00

Ty to není tohle už nemoc??

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 14:04
@Doe_Jane píše:
Ty to není tohle už nemoc??
:mrgreen: asi je, no, ale neboj na krev uz nejdu. Kaslu na to. Clovek si chce pomoct, a stejne prd :zed:

mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 13.01.17 14:05

Myslím, že HCG do sto je bere podle laboratoře jako negaivní

heart
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 13.01.17 14:09

Pokud vim, tak hcg se dvojnasobi kazde 2-3 dny. Takze jestli pred 3 dny bylo 1,5, tak vcera nebo dnes melo byt aspon 3 a ty mas 5, coz presne odpovida :nevim: ale jestli bude vse ok a MS se nerozjede, tak to ti nezaruci nikdy nikdo. Kazdopadne preji hodne stesti :kytka:

Capelucita
Extra třída :D 14397 příspěvků 13.01.17 14:15
@heart píše:
Pokud vim, tak hcg se dvojnasobi kazde 2-3 dny. Takze jestli pred 3 dny bylo 1,5, tak vcera nebo dnes melo byt aspon 3 a ty mas 5, coz presne odpovida :nevim: ale jestli bude vse ok a MS se nerozjede, tak to ti nezaruci nikdy nikdo. Kazdopadne preji hodne stesti :kytka:

ale i tak to muze byt laboratorni odchylka

histep
Závislačka 3076 příspěvků 13.01.17 14:19
@mofiz píše:
Myslím, že HCG do sto je bere podle laboratoře jako negaivní

Do 100 určitě ne. Některé laboratoře vyhodnocují jako negativní hodnoty do 5, některé do 10, do 25 je to nejisté, ale nad 25 je vždy považováno za pozitivní.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 14:21

Ano, vim, ze mi nikdo nezaručí ze teta nepřijede. Snad neprijede no… uf, ja myslela, že se zveda to hcg nějak pomalu… to jsi mě uklidnila :palec:

heart
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 13.01.17 14:21

@Capelucita to je jasne. Pise, ze se ji barvi i tehotensky test, ten ja mela pozitivni vzdy jen v tehotenstvi, ale pred MS nema smysl testovat. Kdyz vsak bere leky, ktere se v tehotenstvi nedoporucuje brat, tak to beru jako zodpovedny pristup :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 14:25
@heart píše:
@Capelucita to je jasne. Pise, ze se ji barvi i tehotensky test, ten ja mela pozitivni vzdy jen v tehotenstvi, ale pred MS nema smysl testovat. Kdyz vsak bere leky, ktere se v tehotenstvi nedoporucuje brat, tak to beru jako zodpovedny pristup :palec:

Ja právě taky. Nikdy jsem nemela ani ducha kdyz jsem tehu nebyla. A ted je tam, a neni to duch. Spíš slabší čárka.

Capelucita
Extra třída :D 14397 příspěvků 13.01.17 14:29

Jestli je tam duch nebo slaba carka, tak hcg neni 5. :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 14:42
@Capelucita píše:
Jestli je tam duch nebo slaba carka, tak hcg neni 5. :-)

A kolik by tedy mělo být?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama