Reklama

HCG - jsem těhotná nebo ne?!

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ladywe 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.17 17:52
HCG - jsem tehotna nebo ne??!

Asi takhle zkráceně. 25.11.jsem mela styk s ejakulaci do me. Bylo to tak uplne poprve, beru HA a bylo to po 16tem prasku z druheho plata. Byla jsem od te doby furt ve stresu a hrozne panaroidni, moc jsem tomu nevěřila, ze me to fakt chránilo tak jsem si porad průbězne delala ruzne testy, vsechny negativni. Fakt mooc testu. Uz to budou skoro 2mesice od toho styku! Ale nedalo mi to a ani spousta negativních testu me uplne neuklidnila a zasla jsem si vcera na krev. Pry negativni! Hurá. Ale zarazilo me ze mam HCG 0,5. Co si o tom myslite? Nejak me to rozhodilo

Reklama

Reakce:

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1502 příspěvků 19.01.17 17:55

Nejsi těhotná. Máš pod 0,5. A určitá hodnota hcg v těle být může

ka2ka
Extra třída :D 12657 příspěvků 1 inzerát 19.01.17 17:56

Ve zprávě máš menší než 0,5 těhotná fakt nejsi ani náhodou

zumzum
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 2 inzeráty 19.01.17 17:57

@Ladywe
To je skutecne negativni hodnota fyziologicka. pri brani HA se sice muze stat ze selze. V tomto pripade se tak ale nestalo.

Tunrida
Hvězda diskuse 47167 příspěvků 19.01.17 18:03

Ze bys mela zvazit konzultaci s nejakym odbornikem na paranoiu a informovat se, jsk funguje hormonalni antikoncepce.

Icestar
Závislačka 4166 příspěvků 1 inzerát 19.01.17 18:20

@Tunrida :pankac:

Pavouček1994
Echt Kelišová 7511 příspěvků 19.01.17 18:24

@Ladywe já měla jednou i 4 a těhotná jsem opravdu nebyla ;)

Ladywe 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.17 18:26

Fakt?! To je super!!! Ale ta panaroia by byla furt kdybych si tam nedosla!!! neuveritelne ze uz me to Fajt chránilo :srdce:

mroe
Extra třída :D 14229 příspěvků 19.01.17 18:47

Na to by snad stacilo si precist pribalovy letak, usetrila by sis spoustu penez za negativni testy.
Toho psychoterapeuta bych nezavrhovala.

Tunrida
Hvězda diskuse 47167 příspěvků 19.01.17 18:49
@Ladywe píše:
Fakt?! To je super!!! Ale ta panaroia by byla furt kdybych si tam nedosla!!! neuveritelne ze uz me to Fajt chránilo :srdce:

To ale není neuvěřitelné. To je normální, přímo očekávané.

Ladywe 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.17 18:54
:mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama