HCG kleslo a dnes stouplo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ejbinka
Extra třída :D 11668 příspěvků 27.04.18 18:22
HCG kleslo a dnes stouplo

Ahoj holky, zkusím ještě tady. Setkal se někdo prosím s tím, že HCG kleslo a pak zase vyskočilo…jde mi o to jak to probíhalo dál, poradilo si tělo samo a nebo musela být revize? :,(

jde o pokles na 11j a pak vzestup na 46j. Žádné vysoké hodnoty…

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8161 příspěvků 27.04.18 18:31

A vyloučil dr mimodelozni? Četla jsem jak ti to v nízkých hodnotách kleslo a teď zase pomalu roste. Určitě bych k němu pro jistotu zasla. Nebo taky muze byt vse OK a jedna se jen o odchylku v laborce. Podle tvého dnesniho testu, Hcg v krvi stále mas, ale mne po biochemickem vycházely duchové ještě po ms :nevim:

ejbinka
Extra třída :D 11668 příspěvků 27.04.18 18:41

@Tichošlápek :mavam: to při téhle hodnotě vyloučit nejde. Já už jedno za sebou mám a to už jsme měla asi 700j a hlavně po MS, kdy test začal sílit po ní a šlo to ze začátku i dvojmo 300j, pak 700, a pak se to seklo na 900, ale neustále sjme hnědě i po MS špinila a sliznice byla 4mm tak tam bylo jasno. Nicméně adni při těch 900 to na UTZ ani v nemocnici neviděli.

Při 46 neuvidí vůbec nic jen zvětšenou sliznici, když nebyla MS.

Ono jde asi o to, že většina při biochemku testuje jen testíky, tak tam třeba ty poklesy a vzestupy nejdou vidět…

ale třeba se najde někdo kdo také běhal na HCG :oops:

Euforia
Kecalka 109 příspěvků 27.04.18 19:12

Ja jsem mela podezreni na mimodelozni - hcg kleslo a na dalsim odberu zas vyletelo nahoru. A na dalsim zas. Hodnoty se nepohybovaly nijak vysoko, max 500. Na utz nic, nakonec jsem pod kudlu nesla, krome toho hcg jsem nemela zadny jiny priznaky pro geu. Doktor rekl, ze pri tak nizkym hcg by se jim taky nemuselo podarit nic najit.. takze mi jen sledovali hcg a v pripade jakychkoliv obtizi jsem se mela okamzite hlasit. Nakonec uzavreno jako samovolny potrat..
( byla jsem po ivf, od zacatku spatne rostlo hcg, tak proto jsem to mela tak sledovane, byla jsem na odberech co tri dny :-))

Příspěvek upraven 27.04.18 v 19:25

ejbinka
Extra třída :D 11668 příspěvků 27.04.18 19:20

@Euforia moc děkuji za zkušenost :kytka: hodně mě to povzbudilo. Také si myslím, že při 46j asi 20 dní po sexu to mimo nebude. Jen asi má snahu se ještě udržet :roll:

ejbinka
Extra třída :D 11668 příspěvků 27.04.18 19:21

@Euforia a MS dorazila za dlouho?

Markéta80
Hvězda diskuse 37217 příspěvků 27.04.18 19:51

@ejbinka jo zažila a bylo to špatně jen nikdy nepřišli na to co se děje :jazyk:

ejbinka
Extra třída :D 11668 příspěvků 27.04.18 19:52

@Markéta80 takže to zakolísalo a odešlo to samo?

Markéta80
Hvězda diskuse 37217 příspěvků 27.04.18 20:21

@ejbinka já si užila. Samovolný potrat, pak revize, hcg kleslo takže domů, za týden krev že bude jasná 0 a že tam je 50 jednotek takže další revize, za další 3 dny hcg skoro 80 :,(, já už byla psychicky na dně, další revize a i laparo že to není možné, po probuzení že nikde se nic nenašlo. Po revizi hcg kleslo na 20, za 4 dny opět stouplo k 50 a primář že další revizi udělat nesmí, že si to netroufnou že by dělohu nejspíš poškodili takže budu doma, chodit na krev. HCG z 50 jednotek na 0 klesalo 6 týdnů :jazyk:

ejbinka
Extra třída :D 11668 příspěvků 27.04.18 20:24

@Markéta80 no tedy děs běs, to si ráda nechám ujít :P já do 500j určitě chci s revizí počkat…

Markéta80
Hvězda diskuse 37217 příspěvků 27.04.18 20:28

@ejbinka oni nevěděli co se děje :?. Mě v tu dobu bylo 24 a bylo to psycho, jsme tam byla víc než doma :( A po poslednim zákroku primář že už mne tam nechce vidět, prý mam přijít až k porodu :mrgreen:

ejbinka
Extra třída :D 11668 příspěvků 27.04.18 20:40

@Markéta80 teď už by jsi asi také nešla viď hned na revizi při nízkých hodnotách? Mně to také přijde škoda, ale pokud to vystoupá třeba k 500J asi už mi nic jiného nezbude :cert:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Hadamczik se po mistrovství pustil do Jandače a spol.: Udělali jste chybu!

Výkony hráčů ho potěšily, taktická příprava od realizačního týmu však... číst dále >

Meghan a Harry mohou být v klidu! 5 horších trapasů z královských svateb

Královská svatba se kvapem blíží a nastávající manželé mají nepochybně plnou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama