HCG kleslo a teď už zase stoupá :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  26.04.18 07:01
HCG kleslo a teď už zase stoupá :-(

Je to mimoděložní a nebo je i jiná naděje? :,( :,(

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 37263 příspěvků 26.04.18 07:10
@Anonymní píše:

jaké jsou hodnoty? Dobré to není :?

ejbinka
Extra třída :D 11670 příspěvků 26.04.18 07:16

Bohužel takhle se projevuje mimo :,(

lachtanice86
Závislačka 4739 příspěvků 26.04.18 07:49
@Anonymní píše:

A hodnoty byly jaké?

Anonymní  26.04.18 07:51

@lachtanice86 asi 10DPO bylo okolo 26, pak 11DPO 20 a 14 DPO už jen 10 :? čekala jsem dnes spíše MS jsem asi 17 DPO a ne, že bude o kus silnější test :roll:

pikola
Neúnavná pisatelka 18110 příspěvků 26.04.18 08:32
@Anonymní píše:
@lachtanice86 asi 10DPO bylo okolo 26, pak 11DPO 20 a 14 DPO už jen 10 :? čekala jsem dnes spíše MS jsem asi 17 DPO a ne, že bude o kus silnější test :roll:

A to máš z laboratoře?

Anonymní  26.04.18 08:33

@pikola ano, hodnotu HCG si doma neurčím ;)

mau-mau
Závislačka 3026 příspěvků 26.04.18 08:40
@Anonymní píše:
@pikola ano, hodnotu HCG si doma neurčím ;)

Ale ona myslí určitě to, že to roste.. to z laboratoře nemáš, to si jen myslíš podle toho testu, ne?

Anonymní  26.04.18 08:55

@mau-mau tak to ano, to si myslím podle testu neb čerká ztmavla a MS nikde :,(

pikola
Neúnavná pisatelka 18110 příspěvků 26.04.18 09:02
@Anonymní píše:
@mau-mau tak to ano, to si myslím podle testu neb čerká ztmavla a MS nikde :,(

Počkej, takže něco máš z laboratoře a něco z testu? Pokud nemáš všechny hodnoty z laboratoře, tak to přece nejde srovnávat.

Anonymní  26.04.18 09:06

@pikola všechny 3 hodnoty HCG jsou samozřejmě z laboratoře, ale jelikož v pondělí bylo HCG už z krve nizounké tak jsem MS čekala včera/dnes a když nedorazila udělala si test z moči, který je silnější než byl v pondělí…

lachtanice86
Závislačka 4739 příspěvků 26.04.18 09:07
@Anonymní píše:
@pikola všechny 3 hodnoty HCG jsou samozřejmě z laboratoře, ale jelikož v pondělí bylo HCG už z krve nizounké tak jsem MS čekala včera/dnes a když nedorazila udělala si test z moči, který je silnější než byl v pondělí…

Tak si zajdi na hcg.

AnastazieB
Echt Kelišová 8101 příspěvků 26.04.18 14:35

Řekla bych, že je to všechno hrozně brzo a výsledky z laboratoře nemusí být přesné. Proč chodíš takhle brzo na hcg?

Anonymní  26.04.18 14:38

@AnastazieB děkuji, ale myslím, že laboratoř se nesekne, že by HCG klesalo a přitom stoupalo. Bylo by to fajn, ale reálné to není. Zítra skočím znovu na krev :oops:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Místo svatby pohřeb? Kazatel z mešity nabádal k popravě prince George!

Ve Velké Británii probíhá soud s učitelem z mešity v lancashirském městě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama