Hcg kolik bych správně měla mít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 09:30
Hcg kolik bych správně měla mít

Ahoj holky nechtěla sem se zeptat v pondělí jsem byla v Caru na krvi měla jsem necelých 11tis v hcg včera sem si zkusila zajít jako samoplatce na krev do teď mi to hezky stoupalo, ale včera jsem měla 25 417 a co jsem počítala když v pondělí jsem měla necelých 11 tis vyšlo mi ze včera bych měla mít kolem 30 tis nebo kolik vlastně bych měla mít když se to každé dva až 3 dny zdvojnasobuje.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 09:30

Chtěla *

histep
Závislačka 3697 příspěvků 12.10.18 09:34

Ono se to zdvojnásobování zpomaluje, takže čím vyšší hodnota hCG, tím pomaleji se to roste:

• Hodnoty hCG pod 1 200 mIU/ml se obvykle zdvojnásobují každých 48 – 72 hodin.
  • Hodnoty hCG mezi 1 200 a 6 000 mIU/ml se zdvojnásobují po 72 – 96 hodinách.
  • hCG nad 6 000 mIU/ml se zdvojnásobuje za více jak 4 dny.

Navíc teď už z toho vývoje stejně nic nevydedukuješ a důležitější teď bude UZ.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 09:36

Ahoj, buď v klidu, já jsem na prvním odběru měla hodnotu pouze 274 a nyní jsem už 15+5 TT a všechno probíhá ok.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 09:49
@histep píše:
Ono se to zdvojnásobování zpomaluje, takže čím vyšší hodnota hCG, tím pomaleji se to roste:
  • Hodnoty hCG pod 1 200 mIU/ml se obvykle zdvojnásobují každých 48 – 72 hodin.
  • Hodnoty hCG mezi 1 200 a 6 000 mIU/ml se zdvojnásobují po 72 – 96 hodinách.
  • hCG nad 6 000 mIU/ml se zdvojnásobuje za více jak 4 dny.
Navíc teď už z toho vývoje stejně nic nevydedukuješ a důležitější teď bude UZ.

Takže ty moje hodnoty jsou v pohode ?

kacakaca
Závislačka 2617 příspěvků 12.10.18 10:10
@Anonymní píše:

Jsou ukazkove. Dej si cokoladu na nervy a polenos si.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 10:12
@kacakaca píše:
Jsou ukazkove. Dej si cokoladu na nervy a polenos si.

Nemám na nic chuť :D ale tak snad to bude dobre měla bych být cca 6tt

Tejy
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 12.10.18 10:13
@Anonymní píše:

Ano ty tvoje hodnoty jsou v pořádku a řekne ti to že jsi těhotná zbytek už je na ultrazvukovém vyšetření, ale podle toho jak roste se dá z největší pravděpodobností vyloučit mimoděložní tehu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 10:17
@Tejy píše:
Ano ty tvoje hodnoty jsou v pořádku a řekne ti to že jsi těhotná zbytek už je na ultrazvukovém vyšetření, ale podle toho jak roste se dá z největší pravděpodobností vyloučit mimoděložní tehu.

Jsem hned klidnější, proste mi přišlo ze mi to roste pomalu zezacatku tak hezky skoky a tedka nic moc :D měla bych být v 6tt a příští středu ultrazvuk tak snad to bude dobre … uklidnilo mě to ze hodnoty nad 6000 rostou už pomaleji :D mám strach no tak dlouho jsme se snažili o miminko až sme museli podstoupit IVF … tak aspoň tomuhle davam naději … už by se to konečně mohlo povest

Tejy
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 12.10.18 10:22
@Anonymní píše:
Jsem hned klidnější, proste mi přišlo ze mi to roste pomalu zezacatku tak hezky skoky a tedka nic moc :D měla bych být v 6tt a příští středu ultrazvuk tak snad to bude dobre … uklidnilo mě to ze hodnoty nad 6000 rostou už pomaleji :D mám strach no tak dlouho jsme se snažili o miminko až sme museli podstoupit IVF … tak aspoň tomuhle davam naději … už by se to konečně mohlo povest

Samozřejmě tvůj strach chápu a je to přirozené, ale pro mimo je mnohem horší to jak se stresujes zkus se uklidit a věř že vše je tak jak má být a vy se zachvíli budete radovat z malého uzlicku. Držím palce a přeji ať je vše v pořádku a užiješ si klidné a pohodové těhotenství.

lachtanice86
Kelišová 6652 příspěvků 12.10.18 13:19
@Anonymní píše:
Jsem hned klidnější, proste mi přišlo ze mi to roste pomalu zezacatku tak hezky skoky a tedka nic moc :D měla bych být v 6tt a příští středu ultrazvuk tak snad to bude dobre … uklidnilo mě to ze hodnoty nad 6000 rostou už pomaleji :D mám strach no tak dlouho jsme se snažili o miminko až sme museli podstoupit IVF … tak aspoň tomuhle davam naději … už by se to konečně mohlo povest

Teď už ty hodnoty nic neřeknou. Půjde se hlavně na utz.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 22:36
@Tejy píše:
Samozřejmě tvůj strach chápu a je to přirozené, ale pro mimo je mnohem horší to jak se stresujes zkus se uklidit a věř že vše je tak jak má být a vy se zachvíli budete radovat z malého uzlicku. Držím palce a přeji ať je vše v pořádku a užiješ si klidné a pohodové těhotenství.

Dekuju , snad vše dopadne dobre .. jak ma :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 22:37
@lachtanice86 píše:
Teď už ty hodnoty nic neřeknou. Půjde se hlavně na utz.

No , vydrzim do ultrazvuku do středy , ale je to čekání hrozne snad bude všechno dobre strach je veliký ..

lachtanice86
Kelišová 6652 příspěvků 13.10.18 08:24
@Anonymní píše:
No , vydrzim do ultrazvuku do středy , ale je to čekání hrozne snad bude všechno dobre strach je veliký ..

Strach ničemu nepomůže.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >