Reklama

Hcg kolik bych správně měla mít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 09:30
Hcg kolik bych správně měla mít

Ahoj holky nechtěla sem se zeptat v pondělí jsem byla v Caru na krvi měla jsem necelých 11tis v hcg včera sem si zkusila zajít jako samoplatce na krev do teď mi to hezky stoupalo, ale včera jsem měla 25 417 a co jsem počítala když v pondělí jsem měla necelých 11 tis vyšlo mi ze včera bych měla mít kolem 30 tis nebo kolik vlastně bych měla mít když se to každé dva až 3 dny zdvojnasobuje.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 09:30

Chtěla *

histep
Závislačka 3236 příspěvků 12.10.18 09:34

Ono se to zdvojnásobování zpomaluje, takže čím vyšší hodnota hCG, tím pomaleji se to roste:

• Hodnoty hCG pod 1 200 mIU/ml se obvykle zdvojnásobují každých 48 – 72 hodin.
  • Hodnoty hCG mezi 1 200 a 6 000 mIU/ml se zdvojnásobují po 72 – 96 hodinách.
  • hCG nad 6 000 mIU/ml se zdvojnásobuje za více jak 4 dny.

Navíc teď už z toho vývoje stejně nic nevydedukuješ a důležitější teď bude UZ.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 09:36

Ahoj, buď v klidu, já jsem na prvním odběru měla hodnotu pouze 274 a nyní jsem už 15+5 TT a všechno probíhá ok.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 09:49
@histep píše:
Ono se to zdvojnásobování zpomaluje, takže čím vyšší hodnota hCG, tím pomaleji se to roste:
  • Hodnoty hCG pod 1 200 mIU/ml se obvykle zdvojnásobují každých 48 – 72 hodin.
  • Hodnoty hCG mezi 1 200 a 6 000 mIU/ml se zdvojnásobují po 72 – 96 hodinách.
  • hCG nad 6 000 mIU/ml se zdvojnásobuje za více jak 4 dny.
Navíc teď už z toho vývoje stejně nic nevydedukuješ a důležitější teď bude UZ.

Takže ty moje hodnoty jsou v pohode ?

kacakaca
Závislačka 2554 příspěvků 12.10.18 10:10
@Anonymní píše:

Jsou ukazkove. Dej si cokoladu na nervy a polenos si.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 10:12
@kacakaca píše:
Jsou ukazkove. Dej si cokoladu na nervy a polenos si.

Nemám na nic chuť :D ale tak snad to bude dobre měla bych být cca 6tt

Tejy
Ukecaná baba ;) 1732 příspěvků 12.10.18 10:13
@Anonymní píše:

Ano ty tvoje hodnoty jsou v pořádku a řekne ti to že jsi těhotná zbytek už je na ultrazvukovém vyšetření, ale podle toho jak roste se dá z největší pravděpodobností vyloučit mimoděložní tehu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 10:17
@Tejy píše:
Ano ty tvoje hodnoty jsou v pořádku a řekne ti to že jsi těhotná zbytek už je na ultrazvukovém vyšetření, ale podle toho jak roste se dá z největší pravděpodobností vyloučit mimoděložní tehu.

Jsem hned klidnější, proste mi přišlo ze mi to roste pomalu zezacatku tak hezky skoky a tedka nic moc :D měla bych být v 6tt a příští středu ultrazvuk tak snad to bude dobre … uklidnilo mě to ze hodnoty nad 6000 rostou už pomaleji :D mám strach no tak dlouho jsme se snažili o miminko až sme museli podstoupit IVF … tak aspoň tomuhle davam naději … už by se to konečně mohlo povest

Tejy
Ukecaná baba ;) 1732 příspěvků 12.10.18 10:22
@Anonymní píše:
Jsem hned klidnější, proste mi přišlo ze mi to roste pomalu zezacatku tak hezky skoky a tedka nic moc :D měla bych být v 6tt a příští středu ultrazvuk tak snad to bude dobre … uklidnilo mě to ze hodnoty nad 6000 rostou už pomaleji :D mám strach no tak dlouho jsme se snažili o miminko až sme museli podstoupit IVF … tak aspoň tomuhle davam naději … už by se to konečně mohlo povest

Samozřejmě tvůj strach chápu a je to přirozené, ale pro mimo je mnohem horší to jak se stresujes zkus se uklidit a věř že vše je tak jak má být a vy se zachvíli budete radovat z malého uzlicku. Držím palce a přeji ať je vše v pořádku a užiješ si klidné a pohodové těhotenství.

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 12.10.18 13:19
@Anonymní píše:
Jsem hned klidnější, proste mi přišlo ze mi to roste pomalu zezacatku tak hezky skoky a tedka nic moc :D měla bych být v 6tt a příští středu ultrazvuk tak snad to bude dobre … uklidnilo mě to ze hodnoty nad 6000 rostou už pomaleji :D mám strach no tak dlouho jsme se snažili o miminko až sme museli podstoupit IVF … tak aspoň tomuhle davam naději … už by se to konečně mohlo povest

Teď už ty hodnoty nic neřeknou. Půjde se hlavně na utz.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 22:36
@Tejy píše:
Samozřejmě tvůj strach chápu a je to přirozené, ale pro mimo je mnohem horší to jak se stresujes zkus se uklidit a věř že vše je tak jak má být a vy se zachvíli budete radovat z malého uzlicku. Držím palce a přeji ať je vše v pořádku a užiješ si klidné a pohodové těhotenství.

Dekuju , snad vše dopadne dobre .. jak ma :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 22:37
@lachtanice86 píše:
Teď už ty hodnoty nic neřeknou. Půjde se hlavně na utz.

No , vydrzim do ultrazvuku do středy , ale je to čekání hrozne snad bude všechno dobre strach je veliký ..

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 13.10.18 08:24
@Anonymní píše:
No , vydrzim do ultrazvuku do středy , ale je to čekání hrozne snad bude všechno dobre strach je veliký ..

Strach ničemu nepomůže.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >